Światowy Tydzień Mózgu - webinarium

Weź udział w webinarium przygotowanym przez ATERIMA MED w ramach Światowego Tygodnia Mózgu!

Już 16 marca o godzinie 19:00 odbędzie się webinarium pod tytułem "Centrum dowodzenia – mózg. Jak pozbyć się złych nawyków i czuć się lepiej?". Spotkanie to zorganizowane zostało w ramach Światowego Tygodnia Mózgu!

Webinaria on-line organizowane przez ATERIMA MED skierowane są do wszystkich osób, dla których temat opieki jest niezwykle bliski. Spotkania mają na celu tworzenie społeczności, która dzięki wymianie opinii, doświadczeń i dzieleniu się wiedzą jest w stanie jeszcze lepiej sprawować opiekę nad potrzebującymi osobami. Co ważne, udział w webinarium jest całkowicie bezpłatny. Nie może Cię na nim zabraknąć!

W trakcie spotkania będzie można zyskać przydatną wiedzę do zastosowania w praktyce. Odbędzie się rozmowa dotycząca nawyków, które mają wpływ na samopoczucie, pracę mózgu i pozytywne myślenie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Akademia Opiekunów, odpowiedzialna za realizację Programu edukacyjnego „Profesjonalni w Opiece”, organizowanego przez ATERIMA MED Zaopiekowani.

Dowiedz się więcej i zapisz się już teraz: https://profesjonalniwopiece.pl/tydzien-mozgu

Jacy eksperci wezmą udział w webinarium?

- Iwona Przybyło - Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem i Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą. Ukończyła Wydział Nauk o Zdrowiu na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz specjalizację Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Jest również dyplomowanym terapeutą zajęciowym, coachem i trenerem. Od lat angażuje się w edukację i podnoszenie kompetencji zawodowych Opiekunów osób starszych, pielęgniarek i terapeutów zajęciowych. Każdego dnia wspiera Opiekunów ATERIMA MED podczas dyżurów pielęgniarskich. Udziela praktycznych porad dotyczących opieki, szczególnie w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. Na co dzień pracuje również w szpitalu. Wierzy, że wiedza w połączeniu z doświadczeniem, to niezbędne elementy do tego, aby lepiej opiekować się Podopiecznymi.

- Dagmara Lech - Magister pielęgniarstwa, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego oraz w trakcie dwóch szkoleń specjalizacyjnych – opieki długoterminowej i pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Aktualnie pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii. Zawodowo pasjonuje się leczeniem ran i wprowadzaniem nowoczesnych technologii do pracy z pacjentem.

Zapraszamy do zapisów na: https://profesjonalniwopiece.pl/tydzien-mozgu

10 marca 2023 13:37
To ciekawe, może wezmę udział