Wiosną dostajesz więcej – wyjedź w maju i zyskaj!

W ATERIMA MED dostajesz więcej –  wyjeżdżając z nami po majówce otrzymasz gwarancję podwyżki po pierwszym i drugim zleceniu. W ATERIMA MED nie tylko Ty opiekujesz się Podopiecznym, ale i my opiekujemy się Tobą!  Nasi eksperci z Biura Medycznego chętnie udzielą Ci wsparcia merytorycznego, dzieląc się praktycznymi wskazówkami z zakresu opieki. Będąc na zleceniu masz dostęp do stałej i indywidualnej opieki Koordynatora, który pomoże w każdej sytuacji. W ATERIMA MED możesz skorzystać z darmowych porad prawnych oraz rozpocząć naukę języka niemieckiego z indywidualnym lektorem! A to nie wszystko... 

 

W ATERIMA MED dostajesz więcej!

·        nowatorski program „Jesteś z nami dłużej, zarabiasz więcej”, który gwarantuje podwyżkę podstawy wynagrodzenia już po 1. wyjeździe,

·        bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej,

·        bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA Busem,

·        telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego,

·        specjalistyczne materiały edukacyjne,

·        webinaria on-line "Profesjonalni w opiece",

·        kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego,

·        telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach",

·        indywidualne porady prawne.

Zachęcamy do wyjazdów z ATERIMA MED na zlecenia 90, 60 i 42 dniowe. Kliknij tutaj, dowiedz się więcej i wyjedź w maju z ATERIMA MED.

 

Sprawdź nasze przykładowe oferty na maj!

» W maju zaopiekuj się seniorką lubiącą grać na komputerze. Podopieczna jest spokojna, komunikatywna i przesypia noce. Mieszka w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój i łazienka. Seniorka choruje na sklerozę i reumatyzm, porusza się na wózku. Do zadań Opiekunki będzie należeć pomoc przy myciu, przygotowywanie posiłków i dotrzymywanie towarzystwa. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

» Wyjedź do sympatycznego i samodzielnego seniora ogólnie osłabionego ze względu na wiek. Podopieczny porusza się o lasce i przy pomocy rollatora. Samodzielnie wykonuje poranną i wieczorną toaletę. W wolnym czasie czyta książki. Do zadań Opiekunki będzie należeć asekuracja seniora, przygotowywanie posiłków i dbanie o gospodarstwo domowe. Podopieczny zmaga się z chorobami serca i regularnie uczęszcza na rehabilitację. Dla Opiekunki przygotowane jest osobne, w pełni wyposażone poddasze z pokojem, kuchnią i łazienką. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

» Po majówce zaopiekuj się sympatyczną seniorką w Bawarii. Seniorka jest osobą leżącą, która zmaga się z demencją. Do obowiązków Opiekunki będzie należała pomoc przy poruszaniu się i czynnościach higienicznych, asekuracja w ciągu dnia, przygotowanie posiłków i dbanie o gospodarstwo domowe. Do Podopiecznej regularnie przychodzi Pflegedienst. Dla Opiekunki przygotowany jest pokój z telewizorem w domu jednorodzinnym. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

 

Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu w maju. Teraz możesz zarobić nawet do 3195 EUR za 60 dni zlecenia. Wyjeżdżaj z nami regularnie i otrzymaj gwarancję podwyżki! Brzmi dobrze, prawda?

Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED.

Wpis promowany