Sekrety zdrowego snu - webinar dla Opiekunów

14 grudnia o godzinie 19:00 odbędzie się otwarty webinar dla Opiekunów pod tytułem „Sekrety zdrowego snu, czyli wpływ higieny i zaburzeń snu na jakość życia Opiekuna i Podopiecznego”. Organizator spotkania, ATERIMA MED, zaprasza zarówno zawodowych Opiekunów osób starszych, jak i wszystkie osoby na co dzień zaangażowane w opiekę. Omówiony zostanie temat wpływu higieny i zaburzeń snu na jakość życia Opiekuna i Podopiecznego.

Jakie tematy zostaną poruszone podczas bezpłatnego webinarium dla Opiekunów?
Podczas spotkania poruszone zostanie mnóstwo interesujących zagadnień teoretycznych. Prelegenci zadbają także, aby nie zabrakło wielu ciekawostek. Taka forma sprawi, że każdy Opiekun będzie mógł wyciągnąć ze spotkania coś dla siebie. Przekazana wiedza będzie przydatna i prosta do zastosowania w praktyce. Jakie bloki tematyczne zostały przygotowane?
- Bezsenność i zaburzenia snu
- Rola snu - jak sen wpływa na samopoczucie i zdrowie?
- Jak dbać o higienę i jakość snu?

Podczas spotkania omówione zostaną kwestie farmakoterapii i terapii behawioralnej, teorii snu i złotych zasad, mających wpływ na jakość snu, a zarazem jakość życia.
Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Akademia Opiekunów odpowiedzialna za realizację programu edukacyjnego Profesjonalni w opiece. Organizatorem spotkania on-line jest ATERIMA MED Zaopiekowani.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Już teraz zachęcamy do rejestracji i zapraszamy do udziału w webinarze otwartym „Sekrety zdrowego snu”.

By się zapisać oraz dowiedzieć się jacy eksperci wezmą udział w wydarzeniu wejdź na stronę: https://aterima-med.pl/webinar-sen.

17 listopada 2023 15:56 / 3 osobom podoba się ten post
Ja to myślę , że opiekunkom bezsenność ustąpi jeśli agencje otworzą szerzej portfel . A jeszcze do tego  mniej ściemy przy opisie warunków i choroby potencjalnego podopiecznego/podopiecznej .Właśnie to spędza sen z powiek 
12 grudnia 2023 21:04

Webinar otwarty dla Opiekunów
Temat spotkania: "Sekrety zdrowego snu
Termin webinaru: 14 grudnia 2023, godzina 19:00
W najbliższy czwartek ATERIMA MED organizuje bezpłatne szkolenie on-line❗️ Zapisz się już teraz i dołącz do 250 zainteresowanych tym tematem Opiekunów.
Dowiedz się wielu cennych informacji o wpływie higieny i zaburzeń snu na jakość życia Opiekuna i Podopiecznego.
Zapisz się, by nie przegapić: https://aterima-med.pl/webinar-sen


 


13 grudnia 2023 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
4 grudnia już chyba był...
14 grudnia 2023 13:36

Data została poprawiona. Dziękuję.
Już dziś webinar otwarty dla Opiekunów o godz. 19.00 Polecamy serdecznie.
Strona internetowa: https://aterima-med.pl/webinar-sen