Wybierz sprawdzoną ofertę!

Wyjedź na sprawdzoną ofertę z ATERIMA MED i zarób aż do 3400 EUR za 60 dni lub 5100 EUR za 90 dni. Mamy również krótsze zlecenia z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Zaopiekuj się naszym Podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą. Oprócz wysokich stawek gwarantujemy opiekę indywidualnego Koordynatora, stałe wsparcie pielęgniarskie oraz materiały do nauki języka!

W ATERIMA MED dostajesz więcej!
- bonus 2x800 zł za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej,
- bezpieczna podróż w obie strony ATERIMA busem,
- telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego,
- specjalistyczne materiały edukacyjne,
- webinaria on-line „Profesjonalni w opiece”,
- kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego,
- telefoniczne dyżury „Wsparcie w trudnych chwilach”,
- indywidualne porady prawne.

Zachęcamy do wyjazdów z ATERIMA MED na zlecenia 90, 60 i 42 dniowe. Kliknij tutaj , dowiedź się więcej i wyjedź z nami.

Sprawdź przykładowe oferty!

- Poszukujemy Opiekuna do opieki nad małżeństwem Seniorów. Podopieczny potrzebujemy wsparcia przy toalecie i transferze, nosi aparat słuchowy, a jego małżonka cierpi na demencję i cukrzycę, potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Obowiązki Opiekuna obejmują opiekę nad Seniorami, pomoc w prowadzeniu domu, zakupy i przygotowywanie posiłków. Zapewniamy komfortowe warunki mieszkaniowe, osobny pokój z dostępem do Internetu, łazienkę i samochód do dyspozycji Opiekuna. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

- Zaopiekuj się Seniorem, który zmaga się z depresją i demencją. Senior nosi aparat słuchowy, korzysta z pieluchomajtek i porusza się o balkoniku, wymagając czasem wsparcia. Obowiązki Opiekunki to przygotowywanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe, towarzystwo Seniorowi, zakupy i pomoc w higienie. Zapewniony wygodny pokój, osobna łazienka, dostęp do Internetu w domu jednorodzinnym. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

- Wyjedź do spokojnej Seniorki po zawale, w początkowej fazie demencji. Seniorka zmaga się z inkontynencją i jest mobilna, ale czasem wymaga pomocy przy poruszaniu się na balkoniku. Obowiązki Opiekunki to przygotowywanie posiłków, dbanie o gospodarstwo domowe, towarzystwo, zakupy i pomoc w higienie. Na Opiekunkę czeka osobny pokój z prywatną łazienką w domu jednorodzinnym oraz dostęp do Internetu. Pflegedienst pomaga na miejscu. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomoże w wyborze dobrego zlecenia. Podpowie, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosuje termin wyjazdu do Twojej dyspozycyjności. W ATERIMA MED możesz zarobić nawet do 5100 EUR za 90 dni zlecenia.
Brzmi dobrze, prawda?
Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED.
* Artykuł promowany