Wyższe stawki i więcej ofert na wiosnę

Wiosną wyjedź na sprawdzoną ofertę z ATERIMA MED i zarób aż do 3600 EUR za 60 dni lub 5350 EUR za 92 dni. Dostępne są również krótsze zlecenia z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Oprócz wysokich stawek za zlecenie gwarantowane są: indywidualna opieka stałego Koordynatora, wsparcie pielęgniarskie, materiały do języka i sprawdzone oferty, a to nie wszystko..

W ATERIMA MED dostajesz więcej!
- bonus 2x800 zł
 za polecenie dla Opiekuna i osoby polecanej,
- bezpieczna podróż w obie strony
 ATERIMA Busem,
-
telefoniczne konsultacje w zakresie opieki ze specjalistą Biura Medycznego,
- specjalistyczne materiały edukacyjne
,
-
webinaria on-line "Profesjonalni w opiece",
- kursy językowe i indywidualne konsultacje z lektorem języka niemieckiego
,
-
telefoniczne dyżury "Wsparcie w trudnych chwilach",
- indywidualne porady prawne
.

Zachęcamy do wyjazdów z ATERIMA MED na zlecenia 90, 60 i 42 dniowe.  Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Sprawdź przykładowe oferty!

» Poszukujemy Opiekunki dla pary seniorów. Seniorka doświadcza osłabienia związanego z wiekiem, a Senior cierpi na demencję i inkontynencję, mając również problemy ze wzrokiem. Są mobilni i lubią muzykę, szczególnie grę na pianinie. Zadania Opiekunki obejmują: przygotowanie posiłków, utrzymanie domu, towarzyszenie, zakupy i wsparcie w higienie. Zapewniony osobny pokój z TV, prywatna łazienka i internet. Na ofercie pomoc Pflegedienst. Seniorzy uczęszczają do Tagespflege raz w tygodniu. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

» Szukamy Opiekuna dla pogodnego Seniora z demencją (faza początkowa) i chorobą Parkinsona, osłabionego wiekiem. Podopieczny wymaga wsparcia w transferze, czasem używa rollatora i nosi pieluchomajtki. Obowiązki Opiekuna to przygotowanie posiłków, utrzymanie domu, towarzyszenie, pomoc w higienie oraz nocne wstawanie. Córka seniora pomaga z zakupami. Zapewniony osobny pokój w domu jednorodzinnym, dostęp do Internetu i samochód manualny. Pflegedienst wspiera w zakładaniu rajstop uciskowych. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

» Wyjedź do bezkonfliktowej seniorki z arytmią, początkową fazą demencji i nadciśnieniem. Seniorka jest mobilna, ale czasem potrzebuje wsparcia w poruszaniu się. Zadania Opiekunki obejmują przygotowanie posiłków, dbanie o dom, towarzystwo, zakupy i wsparcie w higienie. Zapewniony osobny pokój z prywatną łazienką w domu jednorodzinnym, dostęp do internetu, rower i pomoc Pflegedienst. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Zadzwoń pod numer +48 12 341 15 15 i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomoże w wyborze dobrego zlecenia. Podpowie, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosuje termin wyjazdu do Twojej dyspozycyjności. W ATERIMA MED możesz zarobić nawet do 5350 EUR za 90 dni zlecenia.

Brzmi dobrze, prawda?
Porozmawiajmy!
Zespół ATERIMA MED.

04 kwietnia 2024 21:02
To mają być te wyższe stawki jak wychodzi około 1800 na miesiąc. Śmiechu warte. Szkoda gadać. 
08 maja 2024 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
1800 to ponad,8 na mc. W sumie niezle. Na kasie nie zarobisz tyle czy na magazynie 
08 maja 2024 23:18
Skąd nasz ponad 8 jak dziś euro 4.25 sprzedałam to ledwo 8 wyjdzie. Pamiętaj że za te pieniądze musisz później jakiś czas żyć w Polsce no chyba że masz inne dochody renta, emerytury to te euro odłożysz. My się budujemy więc wszystko idzie w budowę. Może do emerytury zdążę spłacić długi. 🤣