Pocieszajki

11 lipca 2013 22:42 / 6 osobom podoba się ten post
Humor mi dzis poprawil telefon z banku. Naprawde :) Zlozylam pismo o ugode i dzis pani zadzwonila ze przychylaja sie do prośby. nawet mniejsza rate mi dali niz deklarowalam. Wprawdzie 30-40 zl mniej ale zawsze. Jutro Man ma isc podpisac w moim imieniu ugode. Przed wyjazdem zostawilam pelnomocnictwo. A wiec jeden schodek w góre. W październiku pzegnam sie z bankiem. Z hukiem i fajerwerkami. 
Ot i tyle....to mnie pocieszylo dzis.
11 lipca 2013 22:44
Asik! Cieszę się bardzo! Pomalutku, powolutku i będzie dobrze!
11 lipca 2013 22:49
Asik

Humor mi dzis poprawil telefon z banku. Naprawde :) Zlozylam pismo o ugode i dzis pani zadzwonila ze przychylaja sie do prośby. nawet mniejsza rate mi dali niz deklarowalam. Wprawdzie 30-40 zl mniej ale zawsze. Jutro Man ma isc podpisac w moim imieniu ugode. Przed wyjazdem zostawilam pelnomocnictwo. A wiec jeden schodek w góre. W październiku pzegnam sie z bankiem. Z hukiem i fajerwerkami. 
Ot i tyle....to mnie pocieszylo dzis.

Asik , kochanie damy radę.
 
  Ja dopiero zaczynam, Ty na pólmetku.
 
:):):):):):):):):):):)
11 lipca 2013 22:58 / 6 osobom podoba się ten post
Pocieszajki! Jaki cudowny pomysł na temat! Naprawdę! :D
 
Asik, będzie dobrze :) Ja cały czas niby nie mogę się nacieszyć tym, co zarabiam, bo pomagam mamie wyjść z długów (narobionych przez ojca, który podziewa się od kilku lat, Bóg jeden wie, gdzie)... Z własnej nieprzymuszonej woli to robię, żeby nie było ;) i wspieram finansowo studiującą jeszcze siostrę. Staram się nie narzekać, bo bywało dużo ciężej - wiadomo. Najważniejsze, to nie zajmować się zbytnio przeszłością, bo to do niczego nie prowadzi :)
11 lipca 2013 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
dacie rade ....nie pierwsze.... nie ostatnie .....;-)
11 lipca 2013 23:02 / 2 osobom podoba się ten post
ASIK,

tryskasz super pomysłami na nowe tematy.

Mianuję Cię Honorowym Redaktorem Forum.
11 lipca 2013 23:03
scarlet

ASIK,

tryskasz super pomysłami na nowe tematy.

Mianuję Cię Honorowym Redaktorem Forum.

Popieram! :)
11 lipca 2013 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Pocieszajki! Jaki cudowny pomysł na temat! Naprawdę! :D
 
Asik, będzie dobrze :) Ja cały czas niby nie mogę się nacieszyć tym, co zarabiam, bo pomagam mamie wyjść z długów (narobionych przez ojca, który podziewa się od kilku lat, Bóg jeden wie, gdzie)... Z własnej nieprzymuszonej woli to robię, żeby nie było ;) i wspieram finansowo studiującą jeszcze siostrę. Staram się nie narzekać, bo bywało dużo ciężej - wiadomo. Najważniejsze, to nie zajmować się zbytnio przeszłością, bo to do niczego nie prowadzi :)

Jestes wspaniala dziwczyna to co teraz dajesz najblizszym wroci do Ciebie ze zdwojonym efektem.Nie wszystkich jest stac na taki szlachetny gest.Podziwiam Cie.Zycze pomyslnosci.
11 lipca 2013 23:20
mleczko47

Jestes wspaniala dziwczyna to co teraz dajesz najblizszym wroci do Ciebie ze zdwojonym efektem.Nie wszystkich jest stac na taki szlachetny gest.Podziwiam Cie.Zycze pomyslnosci.

Dziękuję, ale myślę, że nie ma za co mnie podziwać :) Normalna rzecz.
12 lipca 2013 06:47 / 2 osobom podoba się ten post
I ja się dołączę do tych , którzy nie lubią banków .Mam jakąś kartę kredytową , którą się czasem ratowałam w awaryjnych sytuacjach.Potem spłacałam a jak była potrzeba to korzystałam znowu .Od paru miesięcy z niej nie korzystam a systematycznie spłacam zaś moje zadłuzenie na niej nie przekracza 1000 zł. Wydzwaniają prawie codziennie z propozycjami przelania wolnych środków na konto i zamiany zadłużenia na kredyt.Ja chcę te karte całkiem zlikwidować a im chyba obroty spadają i walczą o klientów. A bezczelnosć i namolność nie zna granic . To obiecałam sobie , że każdy wolny grosz wpłace i się stamtąd wypiszę jak najszybciej.

Ja również Cię Giunta podziwiam- jesteś godna najwyższego szacunku za to , co robisz dla swojej rodziny i wierzę , że gdzieś , niedaleko cos dobrego na Ciebie czeka i przyjdzie pora , że to samo Cię znajdzie.
12 lipca 2013 07:13 / 2 osobom podoba się ten post
Asik

Humor mi dzis poprawil telefon z banku. Naprawde :) Zlozylam pismo o ugode i dzis pani zadzwonila ze przychylaja sie do prośby. nawet mniejsza rate mi dali niz deklarowalam. Wprawdzie 30-40 zl mniej ale zawsze. Jutro Man ma isc podpisac w moim imieniu ugode. Przed wyjazdem zostawilam pelnomocnictwo. A wiec jeden schodek w góre. W październiku pzegnam sie z bankiem. Z hukiem i fajerwerkami. 
Ot i tyle....to mnie pocieszylo dzis.

ja nie mam z bankiem problemow bo juz dawno nie "wspolpracuje" z nimi pozbylam sie tez kart platniczych i nie musze placic haraczu.Kiedys byly ksiazecki oszczednosciowe,nie bylo kont elektronicznych zasze wiedzialam ile mam odlozone kasy.A teraz ciagle jakies potracenia niewielkie wprawdzie ale sa.Te ich darmowe uslugi niestety sa platne.Asik nie zamartwiaj sie na zapas zostaw sobie glowe wolna od trosk na ktore nie masz wplywu.W perspektywie dobre czasy przed Toba.Ja pracujac w pierwszych latach, mojej przymusowej banicji nie widzialam grosza na wlasne oczy a czesto bylo tak,ze rodzina mi wyplacala moja pensje m-c albo 2 mce do przodu.Takie byly potrzeby.Ale udalo sie zrealizowac zalozony cel,czego i tobie serdecznie zycze i oby sie spelnil jak najszybciej.
12 lipca 2013 08:23
No popatrz Asik, uśmiech zawitał na Twojej twarzyczce. Oby został na stałe i nie daj się dołkowi. Życzę Ci tego, dobre dziecko jesteś ;-)) No i pozdrawiam Giuntę i jej dobre serducho. 
Matko kochana, jak czytam te nasze posty to naprawdę dziewczyny jesteście "Wielkie". Co by rodziny bez nas zrobiły ?? A co by było z nami bez tych kłopotów ?? Kim byłybyśmy ?? 
12 lipca 2013 08:54
12 lipca 2013 10:03
A ja mam kłopot z bankiem. Do tej pory było wszystko ok. Miałam ustawione długie hasło. Nie logowałam się przez jakieś 3 tygodnie - wczoraj chciałam a tu.. krach - hasło przedłużone o dwa miejsca! Bank sam to zmienia, nie dając żadnej informacji. Podany numer telefonu to taki chyba na księżyc, bo dzwoniłam - i jest głuchy, trzeba ich w Polsce odwiedzić w oddziale.. a ja jestem w Niemczech. Wkurzona jestem! Kto mnie pocieszy??
12 lipca 2013 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
Grawik, do hasła nikt Ci nic nie dopisze! Bank zwiększył pojemność, ale to nie znaczy, że musisz całą wykorzystać. Wpisz normalnie swoje hasło, a dwa ostatnie pola zostaw puste. Powinno zadziałać. Powodzenia. Zrób to uważnie i 1 raz, żeby sobie nie zablokować konta.