Trwały makijaż!

20 września 2018 10:03
Czy jestęście zadowolone z efektu brwi permanentnych? Czy jest dobry?

I sama zastanawiałam sie jeszcze nad lipoliftingiem. Czy warto?
21 września 2018 10:44
Nie wiem czy wybrałabym se na takie brwi.Fajnie to wygląda na reklamach ale moja znajoma sobie zrobiła no i efekt nie powalał. Moim zdaniem w większości przypadków kosmetyczki przesadzają i takie brwi są zbyt mocne oraz zbyt widoczne.O wiele lepiej jest moim zdaniem kupic sobie po prostu kredkę do malowania barwi.Taką porządniejsza i nauczyc się sama je malować.

Co do lipoliftingu to na tej stronie jest szeroki artykul
http://dbajmyozdrowie.eu/co-oznacza-tajemniczo-brzmiace-pojecie-lipofilling/ Jest to dość inwazyjny zabieg ale jeśli chodzi o jędrność skóry to mało jest skuteczniejszych mozliwości niż właśnie to.
21 września 2018 17:23
tala

Czy jestęście zadowolone z efektu brwi permanentnych? Czy jest dobry?

I sama zastanawiałam sie jeszcze nad lipoliftingiem. Czy warto?

Dwie znajome zrobily i efekt był dobry przez jakiś czas. Jedna miała potem takie brązowo- różowe. Nie wiem, jak to jest  z poprawianiem-  po jakim czasie można/trzeba robić. Ale  z tą jedną pracowałam na zmywaku- gorąco i wlgotno, to się nie malowała. W Polsce wyglądała ok., jak ale w DE tak sobie z tymi różowymi kreskami. Druga po zrobieniu fajnie wyglądała, ale jej siostra mówi, że po jakimś czasie była niezadowolona i teraz by tego nie zrobiła (ale nie wiem, jak wygląda).
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.