Małopolska

16 marca 2016 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nie jestem z Waszego regionu, ale kocham Kraków, Podhale, Tatry i całą Małopolskę. Jeśli urlop to tylko na południu.
16 marca 2016 17:47

Przeczytaj regulamin forum! Moderator

16 marca 2016 18:57
A czym Ci Małopolska zrobiła krzywdę, że tutaj również reklamujesz Aterimę;)?
16 marca 2016 19:01
salazar

A czym Ci Małopolska zrobiła krzywdę, że tutaj również reklamujesz Aterimę;)?

Małopolska to tylko czarne jagódki i zaciasne butki.
16 marca 2016 19:07
jolars

Małopolska to tylko czarne jagódki i zaciasne butki.

Jolaris, widać, żeś nie nasza :) ;). W Małopolsce nie ma czarnej jagódki, jest tylko borówka :).
16 marca 2016 19:12
Brawkaa

Tak Kraków jest piękny. Też jestem z grodu Kraka.

Brawko, gdzie mieszkasz? Prądnik Czerwony się kłania :)!
16 marca 2016 19:19
salazar

Jolaris, widać, żeś nie nasza :) ;). W Małopolsce nie ma czarnej jagódki, jest tylko borówka :).

ja może i nie wasza, ale to moja mama ze swoją matulą stała cały dzień  z jagódkami  stała na targu w Karkowie.
16 marca 2016 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Brawko, gdzie mieszkasz? Prądnik Czerwony się kłania :)!

Jestem z Huty ale mieszkam teraz na podkarpaciu bo tam wybudowalismy dom. W KR bywam kilka razy do roku u rodziców.
16 marca 2016 19:23
jolars

ja może i nie wasza, ale to moja mama ze swoją matulą stała cały dzień  z jagódkami  stała na targu w Karkowie.

O, sorry.. Mama i babcia używały nazwy czarna jagoda?
16 marca 2016 19:25
Brawkaa

Jestem z Huty ale mieszkam teraz na podkarpaciu bo tam wybudowalismy dom. W KR bywam kilka razy do roku u rodziców.

Brawko, jeśli masz ochotę, to możemy się spotkać, od +- połowy czerwca do połowy lipca będę w Polsce. Może jeszcze ktoś się pdłączy :) ;)?
16 marca 2016 19:31
Nie da sobie przetłumaczyć mój prywatny że borówka to czarna jagoda i taka powinna być nazwa bo borówka to borówka jak dla mnie ja bliżej Częstochowy to samo z tym polem idę na pole a ja odp nie mamy pola i ja do Krakowa mam blisko bo graniczę Małopolska-Podkarpacie Brawka a jakie strony Podkarpacia ?
16 marca 2016 19:34
takaja

Nie da sobie przetłumaczyć mój prywatny że borówka to czarna jagoda i taka powinna być nazwa bo borówka to borówka jak dla mnie ja bliżej Częstochowy to samo z tym polem idę na pole a ja odp nie mamy pola :lol3: i ja do Krakowa mam blisko bo graniczę Małopolska-Podkarpacie Brawka a jakie strony Podkarpacia ?

Między Krosnem a Strzyżowem
16 marca 2016 19:36
salazar

Brawko, jeśli masz ochotę, to możemy się spotkać, od +- połowy czerwca do połowy lipca będę w Polsce. Może jeszcze ktoś się pdłączy :) ;)?

Teraz wracam do Pl i potem maj czerwiec będę a De więc lipiec byłby fajny na spotkanie. Możemy coś pomyśleć.
16 marca 2016 19:44
Brawkaa

Między Krosnem a Strzyżowem

Ja rejon Dębica :)
16 marca 2016 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Ja rejon Dębica :)

To do Dębicy mam jakieś 35 km.