Komputerowe SOS

28 marca 2016 18:51
normalny i do dziś działał ekstra ..a teraz nie mogę żadnej strony otworzyć a w telefonie działa
28 marca 2016 19:52
alexana

może któraś z was mi pomoże ...internet mam dobry działał do dziś i coś się zrobiło mogę tylko opiekunki otworzyć a tak to żadna inna strona nie chce.....
a ja ciemna masa co do komputera:-)czytałam was co mogę zrobić ale nic mi nie wychodzi:-(

Jak wirusa miałam to tak samo było.Jeśli juz próbowałas resetowac kompa i nic to nie dało,spróbuj tak/szkoła Emilii:)/:

1/na pulpicie masz ikonkę przegladarki,najedź i wcisnij prawym klawiszem myszki
2/pokażą sie różne opcje w szarym oknie
3/otwórz ROZWIĄŻ PROBLEM ZE ZGODNOŚCIĄ
4/jeśli pokaże sie info ,że jest jakis błąd to niżej podkreslone na niebiesko jest:
5/POKAŻ SZCZEGÓŁY BŁĘDU-pokże się jesli jest błąd szereg liczbowo-literowy
6/podaj go nam i napisz jaką masz przeglądarkę i jaki program antywirusowy-wtedy ruszymy z konkretną pomocą humanitarną:)
28 marca 2016 20:10
fejsa mi odblokowało ale inne strony które próbuję włączać są czarne i nic....i dalej jestem w nieswiadomości co zrobić mam chrome ....a jaki anty to nie wiem chyba że to co na pulpicie jest AVG
28 marca 2016 20:33
alexana

fejsa mi odblokowało ale inne strony które próbuję włączać są czarne i nic....i dalej jestem w nieswiadomości co zrobić:-( mam chrome ....a jaki anty to nie wiem chyba że to co na pulpicie jest AVG

AVG to antyvirus.Zrób te punkty wczesniejsze a potem tym antyvirem przeskanuj kompa.AVG powinien sie normalnie otworzyć.Przydałaby sie Tina albo Emilia-one mocno oblatane,ja tylko naumiana:)Próbuj i pisz jakie efekty.
17 kwietnia 2016 22:28
"wyjechalem" limit na sticku do konca.Aldik siec e-plus bo na takiej dziala Aldi.Kupilem doladowanie,zaladowalem mam wszystko na koncie.Nie moge jednak przelac kasy na usluge internetu.Nie widze nigdzie obcji wyboru pakietu,a chodzi mi o plan miesieczny i 5 GB
Ktos wie jak zrobic aby znow pojawil sie limit na moim koncie ?
Zawsze kozystalem z O2 a tu to jakas czarna magia
17 kwietnia 2016 23:07 / 2 osobom podoba się ten post
..nie ma mozliwosci, dopiero po uplywie czasu na na jaki doladowales czyli 30 dni, przed uplywem tego terminu tylko doladowanie na 24godz.za 1.99euro, ja ratuje sie w ten sposob, ze mam dwie karty sim i doladowuje naprzemiennie.Nie wiem czy jakos pomoglam......to dla Orima jest
18 kwietnia 2016 07:53
ORIM

"wyjechalem" limit na sticku do konca.Aldik siec e-plus bo na takiej dziala Aldi.Kupilem doladowanie,zaladowalem mam wszystko na koncie.Nie moge jednak przelac kasy na usluge internetu.Nie widze nigdzie obcji wyboru pakietu,a chodzi mi o plan miesieczny i 5 GB
Ktos wie jak zrobic aby znow pojawil sie limit na moim koncie ?
Zawsze kozystalem z O2 a tu to jakas czarna magia

Z poziomu komputera tego nie zrobisz,Tylko przez BOK można spróbować.Ale tez pewna nie jestem do końca.Bo z Twojego posta to rozumiem,że doładowałeś,mając kartę sim w telefonie i nie możesz tego doładowania przerzucić tak ,żeby na necie mieć?Tak?To chyba cos nie tak zrobiłes bo jesli wsadziłes te karte doładowana do kompa to powinno na stronie wyswietlic juz do kiedy jest internet/MEINE TARIF/i w jakiej taryfie.Jak tego nie ma to dzwon do nich .
18 kwietnia 2016 08:56
kasia63

Z poziomu komputera tego nie zrobisz,Tylko przez BOK można spróbować.Ale tez pewna nie jestem do końca.Bo z Twojego posta to rozumiem,że doładowałeś,mając kartę sim w telefonie i nie możesz tego doładowania przerzucić tak ,żeby na necie mieć?Tak?To chyba cos nie tak zrobiłes bo jesli wsadziłes te karte doładowana do kompa to powinno na stronie wyswietlic juz do kiedy jest internet/MEINE TARIF/i w jakiej taryfie.Jak tego nie ma to dzwon do nich .

Dokładnie tak.Kasa jest na koncie tylko nie mozna jej "ruszyc" z poziomu kompa.Patrz jak dbaja o mnie abym za duzo nie wydał
Ustawiany mam plan miesieczny,ale nigdy nie bylo info do kiedy jest wazny.Taki urok tego sticka 
Wiec tak jak piszesz trzeba do nich dzwonic i wysluchac calego tego ble ble ble 
Dzieki
18 kwietnia 2016 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Dokładnie tak.Kasa jest na koncie tylko nie mozna jej "ruszyc" z poziomu kompa.Patrz jak dbaja o mnie abym za duzo nie wydał:-)
Ustawiany mam plan miesieczny,ale nigdy nie bylo info do kiedy jest wazny.Taki urok tego sticka :-)
Wiec tak jak piszesz trzeba do nich dzwonic i wysluchac calego tego ble ble ble :-)
Dzieki

Jak nie było-zawze po ustawieniu dostaje smsa/w prawym rogu kompa sie wyswietla/do kiedy mam net i takie samo info mam w zakąłdce MEINE TARIF.Mam ALDInet odkąd wyjeżdzam i zawsze tak było.W lutym korzystałam -było.
18 kwietnia 2016 10:57 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak nie było-zawze po ustawieniu dostaje smsa/w prawym rogu kompa sie wyswietla/do kiedy mam net i takie samo info mam w zakąłdce MEINE TARIF.Mam ALDInet odkąd wyjeżdzam i zawsze tak było.W lutym korzystałam -było.

jestem mistrzem swiata !!!!! 
A mam tego sticka tam gdzie slonko nie dochodzi
Tak obok gniazda Tel. lezal sobie stary ruter.Podlaczylem i ma 
18 kwietnia 2016 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

jestem mistrzem swiata !!!!! 
A mam tego sticka tam gdzie slonko nie dochodzi:-)
Tak obok gniazda Tel. lezal sobie stary ruter.Podlaczylem i ma :tanczy:

Miszczunio:):):):):)
18 kwietnia 2016 11:12
anula2

..nie ma mozliwosci, dopiero po uplywie czasu na na jaki doladowales czyli 30 dni, przed uplywem tego terminu tylko doladowanie na 24godz.za 1.99euro, ja ratuje sie w ten sposob, ze mam dwie karty sim i doladowuje naprzemiennie.Nie wiem czy jakos pomoglam......to dla Orima jest:-)

to jest bezsensu ale tak jest.Jak zadzwonilem to to samo mi powiedziel Musze czekac na termin.Chore
18 kwietnia 2016 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

jestem mistrzem swiata !!!!! 
A mam tego sticka tam gdzie slonko nie dochodzi:-)
Tak obok gniazda Tel. lezal sobie stary ruter.Podlaczylem i ma :tanczy:

Brawo Mistrzu
18 kwietnia 2016 18:08 / 2 osobom podoba się ten post
anula2

Brawo Mistrzu:chaplin:

Mistrzuniu jestem jak cholera
Wykabinowalem z internetem to aby jakas rownowaga byla zalalem laptopa
Na szczescie mam drugiego
19 kwietnia 2016 09:48 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Mistrzuniu jestem jak cholera:-)
Wykabinowalem z internetem to aby jakas rownowaga byla zalalem laptopa:przeklina:
Na szczescie mam drugiego

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło