Kujawsko-Pomorskie

27 sierpnia 2013 12:39
Madziulka60

Co do tego regionalnego spotkania to i owszem dlaczego nie mielibysmy cos zorganizowac!

Fajny pomysł :) Jedna z Pań tutaj znam osobiście i nawet się przyjaźnimy :)
27 sierpnia 2013 13:15
malgosia1982

Fajny pomysł :) Jedna z Pań tutaj znam osobiście i nawet się przyjaźnimy :)

Prosze jaki swiat maly,wszedzie mozna spotkac znajomego.
27 sierpnia 2013 13:19
Jak byłąm w Bonn to dopiero tam poznałąm rodzine z mojego miasta.
Tu akurat nikogo nie spotkałam kto by mówił po polsku, a co dopiero z mojego rejonu, hihi
27 sierpnia 2013 13:26
wisienka

Jak byłąm w Bonn to dopiero tam poznałąm rodzine z mojego miasta.
Tu akurat nikogo nie spotkałam kto by mówił po polsku, a co dopiero z mojego rejonu, hihi

Wisienka tak bywa,ze wiekszosc Polakow mieszka w duzych miastach tutaj,a w mniejszych mozna spotkac,ale rzadziej,jak juz spotka sie kogos z Polski to raczej opiekunke.
27 sierpnia 2013 13:42
JA JESTEM Z INOWROCLAWIA,PA
27 sierpnia 2013 14:01
Fajnie kruszynka, nastepna kolezanka nam przybyła
27 sierpnia 2013 14:31
A gdzie jesteście tutaj w De? Ja obecnie na przedmieściach Augsburga, od 16 września jadę do Gelsenkirchen, może jest tam jakaś duszyczka?
27 sierpnia 2013 14:54
Ja jestem miedzy Stuttgartem i Ulm, ale 8 wrzesnia juz wracam.
gdzie mnie potem poslą zobaczymy
w domu chce byc 2-3 tygodnie.
27 sierpnia 2013 16:03
Z natury nie jestem czepliwa ale to że ktoś chce być krótko w domu nie znaczy że lubi to zajęcie. Nie pomyślałaś że są osoby których nie stać na długie pobyty w domu lub np nie mają dla kogo potrzeby dłużej w nim zostać. Ja też byłam tylko 4dni w domu a następnym razem będę 6dni i nie życzyłabym sobie komentarzy w twoim stylu na temat długości moich pobytów w Pl
27 sierpnia 2013 17:37
A ok, dzięki. Niedługo do domu, może zdążymy się gdzieś w przelocie spotkać ;-))
27 sierpnia 2013 18:04
anetta

A ok, dzięki. Niedługo do domu, może zdążymy się gdzieś w przelocie spotkać ;-))

Też mam taką nadzieję :)
27 sierpnia 2013 21:02
Jak spotkanie bydgoskie to ja tez sie pisze!!!! Uwielbiam Wyspe Mlynska, a w chlodniejsze dni kawiarenki Sowy na St Rynku. Jak ktos mily i nie awanturny z Calej Polski to tez zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!
27 sierpnia 2013 21:04
dorotee

Jak spotkanie bydgoskie to ja tez sie pisze!!!! Uwielbiam Wyspe Mlynska, a w chlodniejsze dni kawiarenki Sowy na St Rynku. Jak ktos mily i nie awanturny z Calej Polski to tez zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!

Jasne nie ma sprawy tylko to musi byc zgrane jakos terminowo.Wspa Mlynska piekna,a Wenecja bydgoska to perelka.
27 sierpnia 2013 21:06
Termin to trudna sprawa, ale jak sa checi i sie rozwiazanie znajdzie, ja do tej pory bylam 5 tygodni w domu, tak De
27 sierpnia 2013 21:09
dorotee

Termin to trudna sprawa, ale jak sa checi i sie rozwiazanie znajdzie, ja do tej pory bylam 5 tygodni w domu, tak De

Ja bede pod koniec pazdziernika