Szwajcaria

30 sierpnia 2013 20:54
Pracuje jako opiekunka w Zurych Russikon może jest jakaś polka w pobliżu
30 sierpnia 2013 21:23
Danuta

Pracuje jako opiekunka w Zurych Russikon może jest jakaś polka w pobliżu

Hej :) Ja mam do Ciebie 100 z kawałeczkiem.
19 lutego 2014 10:29 / 4 osobom podoba się ten post
Już mały lekki bałaganik. Każdy pisze gdzie chce i co chce !!  Kiedyś nie do pomyślenia ale kiedyś pilnowałyśmy tego a teraz to się "Panie" obrażają jak się im uwagę zwraca, że nie tu i nie na temat ;-///  Szkoda nerwów. 
Jedyne wyjście to usunąć takie tematy.  Acha, i ograniczyć mozliwość zakładania nowych. 
19 lutego 2014 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
A ja myslałam, że Ci się nudzi:)))
16 sierpnia 2014 23:07
Oooooo,tego szukałam ale jak wbiłam w wyszukiwarce to mi oferty pracy tylko wyskakiwały:(Ta nasza wyszukiwarka to czasem jest DD:(
16 sierpnia 2014 23:09
kasia63

Oooooo,tego szukałam ale jak wbiłam w wyszukiwarce to mi oferty pracy tylko wyskakiwały:(Ta nasza wyszukiwarka to czasem jest DD:(

16 sierpnia 2014 23:10 / 5 osobom podoba się ten post
Dawno sie tak nie usmialam, jak dzis ...
Jestesmy z Kasiami (moja mlodsza i Kasia63), w Migros na zakupach i przy kasie cos tam do siebie dosc glosno gadamy. Kasjerka spojrzala i ... czysto po poslku stwierdzila, ze milo jej mowe ojczysta uslyszec !!! Jestem w tym sklepie kazdego dnia od ponad roku !!! Fakt, ze nigdy (jak do tej pory), nie gadam do siebie i to jeszcze w ojczystym narzeczu, ale taki zbieg okolicznosci, to naprawde "cud". Okazalo sie, ze kasjerka mieszka tu juz od ponad 30 lat ...
16 sierpnia 2014 23:17 / 2 osobom podoba się ten post
emilia

Dawno sie tak nie usmialam, jak dzis ...
Jestesmy z Kasiami (moja mlodsza i Kasia63), w Migros na zakupach i przy kasie cos tam do siebie dosc glosno gadamy. Kasjerka spojrzala i ... czysto po poslku stwierdzila, ze milo jej mowe ojczysta uslyszec !!! Jestem w tym sklepie kazdego dnia od ponad roku !!! Fakt, ze nigdy (jak do tej pory), nie gadam do siebie i to jeszcze w ojczystym narzeczu, ale taki zbieg okolicznosci, to naprawde "cud". Okazalo sie, ze kasjerka mieszka tu juz od ponad 30 lat ...

Ja tez kasjerką w EDECE poznałam się prawie po pół roku jak mi się grosik polski zaplątał....
teraz się przyjaźnimy, moja jest tu 10 lat.
29 sierpnia 2014 23:17
Hej Niezmordowani!
Po wielu miesiącach nieobecności chcę Was wszystkich pięknie ponownie powitać,
o zdrowie spytać, o sukcesy zawodowe również, 
i pochwalić się statystyką: jedna pacjentka (ta pierwsza, z 2012 grudnia) ozdrowiała, rodzina
zarzuca, że to przeze mnie (woleliby babcię mieć do końca życia z opiekunką i mieć wszystko z głowy),
o drugiej z 2013 dowiedziałam się, że niedawno zmarła (już nie tęskni za mężem przynajmniej i nie cierpi).
Ostatnio pracowałam 3 miesiące w Szwajcarii, cudowny kraj, wioski, miasta, ludzie, konie, krowy... 
wszystko było jak ze snu. I Podopieczny. Była wspaniała komitywa, dogadywaliśmy się 
jak brat z siostrą, rodzina jak moja własna, a nawet czasami lepiej.. a ten wziął i umarł... 
Chcę z powrotem do Szwajcarii! 
Wątpię szczerze, czy uda mi się trafić w podobnie magiczne miejsce,
ale próbować chcę.
Jest tu ktoś, kto potrzebuje zmienniczki w Szwajcarii?
Najlepiej okolice Bern, Fryburg, bo załapałam dialekt
no i większość mówi po niemiecku.
uściski kochani. :)
02 września 2014 11:05
Ja też chciałabym wyjechać do Szwajcarii, wiem że jest tam pięknie. Jestem teraz w Niemczech niedaleko Dortmund. Mam namiary na firmę która wysyła do Szwajcarii, ale tylko z własną działalnoscią. (usunięto ze względów bezpieczeństwa) jest miły i wydaje się konkretny- spróbuj. Chciałabym być z tobą w kontakcie telefonicznym jeśli mozna to podaj mi swój numer-Viola.
02 września 2014 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
Mrozz

Ja też chciałabym wyjechać do Szwajcarii, wiem że jest tam pięknie. Jestem teraz w Niemczech niedaleko Dortmund. Mam namiary na firmę która wysyła do Szwajcarii, ale tylko z własną działalnoscią. (usunięto ze względów bezpieczeństwa) jest miły i wydaje się konkretny- spróbuj. Chciałabym być z tobą w kontakcie telefonicznym jeśli mozna to podaj mi swój numer-Viola.

Byłam z nimi..nie polecam.Poczytaj na blogu,"foka w puszce".Byłam tydzień......
02 września 2014 11:42 / 1 osobie podoba się ten post
czy ktoś zna firmy do Szwajcarii..ale bez własnej działalności..??
07 września 2014 12:10
jak to wszystko trzeba samemu dopilnować
09 września 2014 10:18
ale czy ta firma nie chce czasami referencji od rodzin niemieckich..???

09 września 2014 10:45
skarbek

ale czy ta firma nie chce czasami referencji od rodzin niemieckich..???

Szwajcarskie firmy chcą referencji.Zadzwoń pod ten nr telefonu,pewnie powiedzą.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.