Szwajcaria

30 sierpnia 2013 20:54
Pracuje jako opiekunka w Zurych Russikon może jest jakaś polka w pobliżu
30 sierpnia 2013 21:23
Danuta

Pracuje jako opiekunka w Zurych Russikon może jest jakaś polka w pobliżu

Hej :) Ja mam do Ciebie 100 z kawałeczkiem.
19 lutego 2014 10:29 / 4 osobom podoba się ten post
Już mały lekki bałaganik. Każdy pisze gdzie chce i co chce !!  Kiedyś nie do pomyślenia ale kiedyś pilnowałyśmy tego a teraz to się "Panie" obrażają jak się im uwagę zwraca, że nie tu i nie na temat ;-///  Szkoda nerwów. 
Jedyne wyjście to usunąć takie tematy.  Acha, i ograniczyć mozliwość zakładania nowych. 
19 lutego 2014 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
A ja myslałam, że Ci się nudzi:)))
16 sierpnia 2014 23:07
Oooooo,tego szukałam ale jak wbiłam w wyszukiwarce to mi oferty pracy tylko wyskakiwały:(Ta nasza wyszukiwarka to czasem jest DD:(
16 sierpnia 2014 23:09
kasia63

Oooooo,tego szukałam ale jak wbiłam w wyszukiwarce to mi oferty pracy tylko wyskakiwały:(Ta nasza wyszukiwarka to czasem jest DD:(

16 sierpnia 2014 23:10 / 5 osobom podoba się ten post
Dawno sie tak nie usmialam, jak dzis ...
Jestesmy z Kasiami (moja mlodsza i Kasia63), w Migros na zakupach i przy kasie cos tam do siebie dosc glosno gadamy. Kasjerka spojrzala i ... czysto po poslku stwierdzila, ze milo jej mowe ojczysta uslyszec !!! Jestem w tym sklepie kazdego dnia od ponad roku !!! Fakt, ze nigdy (jak do tej pory), nie gadam do siebie i to jeszcze w ojczystym narzeczu, ale taki zbieg okolicznosci, to naprawde "cud". Okazalo sie, ze kasjerka mieszka tu juz od ponad 30 lat ...
16 sierpnia 2014 23:17 / 2 osobom podoba się ten post
emilia

Dawno sie tak nie usmialam, jak dzis ...
Jestesmy z Kasiami (moja mlodsza i Kasia63), w Migros na zakupach i przy kasie cos tam do siebie dosc glosno gadamy. Kasjerka spojrzala i ... czysto po poslku stwierdzila, ze milo jej mowe ojczysta uslyszec !!! Jestem w tym sklepie kazdego dnia od ponad roku !!! Fakt, ze nigdy (jak do tej pory), nie gadam do siebie i to jeszcze w ojczystym narzeczu, ale taki zbieg okolicznosci, to naprawde "cud". Okazalo sie, ze kasjerka mieszka tu juz od ponad 30 lat ...

Ja tez kasjerką w EDECE poznałam się prawie po pół roku jak mi się grosik polski zaplątał....
teraz się przyjaźnimy, moja jest tu 10 lat.
29 sierpnia 2014 23:17
Hej Niezmordowani!
Po wielu miesiącach nieobecności chcę Was wszystkich pięknie ponownie powitać,
o zdrowie spytać, o sukcesy zawodowe również, 
i pochwalić się statystyką: jedna pacjentka (ta pierwsza, z 2012 grudnia) ozdrowiała, rodzina
zarzuca, że to przeze mnie (woleliby babcię mieć do końca życia z opiekunką i mieć wszystko z głowy),
o drugiej z 2013 dowiedziałam się, że niedawno zmarła (już nie tęskni za mężem przynajmniej i nie cierpi).
Ostatnio pracowałam 3 miesiące w Szwajcarii, cudowny kraj, wioski, miasta, ludzie, konie, krowy... 
wszystko było jak ze snu. I Podopieczny. Była wspaniała komitywa, dogadywaliśmy się 
jak brat z siostrą, rodzina jak moja własna, a nawet czasami lepiej.. a ten wziął i umarł... 
Chcę z powrotem do Szwajcarii! 
Wątpię szczerze, czy uda mi się trafić w podobnie magiczne miejsce,
ale próbować chcę.
Jest tu ktoś, kto potrzebuje zmienniczki w Szwajcarii?
Najlepiej okolice Bern, Fryburg, bo załapałam dialekt
no i większość mówi po niemiecku.
uściski kochani. :)
02 września 2014 11:05
Ja też chciałabym wyjechać do Szwajcarii, wiem że jest tam pięknie. Jestem teraz w Niemczech niedaleko Dortmund. Mam namiary na firmę która wysyła do Szwajcarii, ale tylko z własną działalnoscią. (usunięto ze względów bezpieczeństwa) jest miły i wydaje się konkretny- spróbuj. Chciałabym być z tobą w kontakcie telefonicznym jeśli mozna to podaj mi swój numer-Viola.
02 września 2014 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
Mrozz

Ja też chciałabym wyjechać do Szwajcarii, wiem że jest tam pięknie. Jestem teraz w Niemczech niedaleko Dortmund. Mam namiary na firmę która wysyła do Szwajcarii, ale tylko z własną działalnoscią. (usunięto ze względów bezpieczeństwa) jest miły i wydaje się konkretny- spróbuj. Chciałabym być z tobą w kontakcie telefonicznym jeśli mozna to podaj mi swój numer-Viola.

Byłam z nimi..nie polecam.Poczytaj na blogu,"foka w puszce".Byłam tydzień......
02 września 2014 11:42 / 1 osobie podoba się ten post
czy ktoś zna firmy do Szwajcarii..ale bez własnej działalności..??
07 września 2014 12:10
jak to wszystko trzeba samemu dopilnować
09 września 2014 10:18
ale czy ta firma nie chce czasami referencji od rodzin niemieckich..???

09 września 2014 10:45
skarbek

ale czy ta firma nie chce czasami referencji od rodzin niemieckich..???

Szwajcarskie firmy chcą referencji.Zadzwoń pod ten nr telefonu,pewnie powiedzą.