Eko-bus

20 września 2013 14:09
Witam. Jak w tytule, szukam połaczenia busowego ( nie autobusowego) z Koszalina do Monachium ( a konkretnie pod Monachium) . Ma ktos jakieś typy, jakichś sprawdzonych przewoźników?
20 września 2013 15:50 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda - ja jeżdżę EKOBUS-em z Sianowa ,tel.58/684-75-96,Monachium też chyba obsługują,zadzwoń.
20 września 2013 17:09 / 1 osobie podoba się ten post
zadzwoń do to-my ze Złotowa 67-263 27 87
20 września 2013 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
Dziekuję słoneczka kochane. Bedę jutro dzwonić do obu. :)
20 września 2013 19:37 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Witam. Jak w tytule, szukam połaczenia busowego ( nie autobusowego) z Koszalina do Monachium ( a konkretnie pod Monachium) . Ma ktos jakieś typy, jakichś sprawdzonych przewoźników?

Masz jeszcze,Okonek 503198446,Sypniewo 504989741,Lipian 918523450,Złotów już masz,Telebus 530965705,pozdrawiam.
20 września 2013 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Dziekuję słoneczka kochane. Bedę jutro dzwonić do obu. :)

Witaj ja tez jestem z Koszalina i jeżdżę Sindbadem juz kilka lat i jest ok, Pozdrawiam
21 września 2013 23:48
Dzięki wszystkim za namiary. :)
02 marca 2014 09:31
Ja polecam eko bus, firma z Sierakowic. Jeżdżę z nimi już 3 lata, już przy drugim wyjeździe chyba dają zniżki jakieś tam :)
0048 58 684 75 96
Jeżdżą codziennie na północ i chyba 2-3 razy w tygoniu na południe Niemiec :) Mają nowe, sprawne busy, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby się zepsuł bądź inne dziwne sytuacje :)
02 marca 2014 09:46
aaaa widzisz a ze mną jechała ostanio pani,która powiedziała ,że jaechali tez pijani psażerowie częstowali ją alkoholem a kiedy ona odmowiła polali ją wódką i wiesz co Pan kierowca nawet nie zareagował.no papatrz Ty mała AG a to świnia ten kierowca co nie? jak to możliwe
02 marca 2014 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
MałaAG

Ja polecam eko bus, firma z Sierakowic. Jeżdżę z nimi już 3 lata, już przy drugim wyjeździe chyba dają zniżki jakieś tam :)
0048 58 684 75 96
Jeżdżą codziennie na północ i chyba 2-3 razy w tygoniu na południe Niemiec :) Mają nowe, sprawne busy, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby się zepsuł bądź inne dziwne sytuacje :)

Też z nimi jeżdżę.Zniżka co 3 wyjazd -20zł.Kierowcy sympatyczni,ale na picie alkoholu przez pasażerów nie reagują niestety...I co do sprawnosci busów,choć nie jechałam zdezelowanym,tez bym podyskutowała...w czwartek wracałam i pas na moim miejscu był na tyle popsuty ,że nie można było sie zapiąć....Słyszalam też rozmowę na CB Radio kiedys -gadali między soba własnie o tym jakimi sprawnymi autami szef dysponuje....Rozwazam zmiane przewoźnika....I zachodze z główę jak to sie stało,że nie spotkałysmy sie w podróży:):):)A zawsze pytam czy jest ktos z forum:):)A i jeszze -traktuja bagaz jak wory z ziemniakami- moja nowa walizka po 4 podróżach za chwilke zakonczy żywot......
02 marca 2014 13:56
kasia63

Też z nimi jeżdżę.Zniżka co 3 wyjazd -20zł.Kierowcy sympatyczni,ale na picie alkoholu przez pasażerów nie reagują niestety...I co do sprawnosci busów,choć nie jechałam zdezelowanym,tez bym podyskutowała...w czwartek wracałam i pas na moim miejscu był na tyle popsuty ,że nie można było sie zapiąć....Słyszalam też rozmowę na CB Radio kiedys -gadali między soba własnie o tym jakimi sprawnymi autami szef dysponuje....Rozwazam zmiane przewoźnika....I zachodze z główę jak to sie stało,że nie spotkałysmy sie w podróży:):):)A zawsze pytam czy jest ktos z forum:):)A i jeszze -traktuja bagaz jak wory z ziemniakami- moja nowa walizka po 4 podróżach za chwilke zakonczy żywot......

Trzeba się targować o większe zniżki widocznie :) Owszem , zdarzyłi się że siedziało za mną dwóch panów którzy pili coś tam ale zachowywali się kulturalnie, mi nie przeszkadzali więc nie zgłaszałam nic kierowcy... Teraz z nimi nie jechałam = okolice Hamburga bo było im nie po drodze i za Chojnicami już się samochów tej firmy zepsuł, na miejscu byłam ok 21 dopiero! Z Eko zawsze szybko, bezpiecznie. Ja im mówię że prosze uważać na moją torbę i uważają :) Wszystko chyba zależy od podejścia do wszystkiego..
A co polania kogoś wódką - zgłaszałaś to gdzieś? To raczej nie wina firmy tylko hamstwo tego kto to zrobił...
02 marca 2014 14:06 / 1 osobie podoba się ten post
MałaAG

Trzeba się targować o większe zniżki widocznie :) Owszem , zdarzyłi się że siedziało za mną dwóch panów którzy pili coś tam ale zachowywali się kulturalnie, mi nie przeszkadzali więc nie zgłaszałam nic kierowcy... Teraz z nimi nie jechałam = okolice Hamburga bo było im nie po drodze i za Chojnicami już się samochów tej firmy zepsuł, na miejscu byłam ok 21 dopiero! Z Eko zawsze szybko, bezpiecznie. Ja im mówię że prosze uważać na moją torbę i uważają :) Wszystko chyba zależy od podejścia do wszystkiego..
A co polania kogoś wódką - zgłaszałaś to gdzieś? To raczej nie wina firmy tylko hamstwo tego kto to zrobił...

ale Ty z miłości do tej firmy zaślepiona .Przeczytaj uważnie raz jeszcze co napisałam .Mnie to rybka co tam się dzieje bo z nimi nie jeżdżę i nie zamierzam a moim zdaniem kierowca powinien zareagować albe nie zabrać albo wysadzić pijanego.Wiesz jeżeli ktoś płaci za podróż chce ją spokojnie odbyć i nie chce wąchać smrodu alkoholu ale jeszcze tak może być ,że ktoś jest agresywny wobec drugiego pasażera.Boże!!!!  auto to tylko maszyna i zepsuć się ma prawo a w tym przypadku auta mają ogromne ilości kilometrów więc zdaży się w każdej firmie.zresztą nowe auta też się psują
02 marca 2014 14:22
nie, ale porównując inne busiki które jeżdżą z mojej okolicy - nie wiem czy jeszcze istnieje firma pana Dominika Cie... Nazwy firmy nie pamiętam ale przez tydzień zamawiałam busa i w ostateczności nie wiedziałam czy jade z nimi..Właściciel odbierający telefony pijany i na moje miejsce wpisał kilka innych osób.. Przez to że zadzwoniłam do kierowcy do którego miałam numer pojechałam, przyjechał bus który normalnie rozwoził tureckie jedzenie...
Teraz jechałam Deltatransem, drożej, bus się zepsuł jak mówiłam i podstawili malutkiego, starego busa tak że bagaże siedziały pod sufitem.. na zmianę czekaliśmy 3,5 godziny...
Masz rację, ale może ten ktoś nawet tego kierowcy nie zgłaszał? Raz siedziałam koło Pani która w skrócie mówiąc nie "pachniała zbyt ładnie" i pozamieniali miejscami mnie tak że było ok...
03 marca 2014 19:28
MałaAG

Trzeba się targować o większe zniżki widocznie :) Owszem , zdarzyłi się że siedziało za mną dwóch panów którzy pili coś tam ale zachowywali się kulturalnie, mi nie przeszkadzali więc nie zgłaszałam nic kierowcy... Teraz z nimi nie jechałam = okolice Hamburga bo było im nie po drodze i za Chojnicami już się samochów tej firmy zepsuł, na miejscu byłam ok 21 dopiero! Z Eko zawsze szybko, bezpiecznie. Ja im mówię że prosze uważać na moją torbę i uważają :) Wszystko chyba zależy od podejścia do wszystkiego..
A co polania kogoś wódką - zgłaszałaś to gdzieś? To raczej nie wina firmy tylko hamstwo tego kto to zrobił...

Jeżdżę z nimi prawie 2 lata,na bilecie wyraźnie jest napisane ,ze obowiązujezakaz spozywania alkoholu podczas podrózy-przed swietami wracałam z banda pijanych facetów,stawanie co chwila na pipi,rzyganie,awantury-kierowca ,młody chłopak ani słowem sie chyba ze strachu nie odzywał-oczywiscie ,że zgłosiłam natychmiast po powrocie,o walizce tez zawsze przypominam,zniżki nie daja wiecej niz te 2 dychy.Rozmawiałam zresztą ostatnio z szefem  tej firmy nt. znacznego obniżenia standardu podrózy....zobaczymy.Firm jest duzo,zawsze tez pozostaje autokar,choc to mniej wygodne ,bo po mnie w D nie ma kto wyjechac,a z centrum mam daleko na miejsce. 
03 marca 2014 19:31
kasia63

Jeżdżę z nimi prawie 2 lata,na bilecie wyraźnie jest napisane ,ze obowiązujezakaz spozywania alkoholu podczas podrózy-przed swietami wracałam z banda pijanych facetów,stawanie co chwila na pipi,rzyganie,awantury-kierowca ,młody chłopak ani słowem sie chyba ze strachu nie odzywał-oczywiscie ,że zgłosiłam natychmiast po powrocie,o walizce tez zawsze przypominam,zniżki nie daja wiecej niz te 2 dychy.Rozmawiałam zresztą ostatnio z szefem  tej firmy nt. znacznego obniżenia standardu podrózy....zobaczymy.Firm jest duzo,zawsze tez pozostaje autokar,choc to mniej wygodne ,bo po mnie w D nie ma kto wyjechac,a z centrum mam daleko na miejsce. 

Kasia zacznij z Okonkiem jeżdzić tzn z TRANS GALASS