Fryzury

27 września 2013 21:32
Dokładam temacik o fryzurach do działu "Uroda", bo nie wiem, gdzie zamieścić się z moją prośbą o poradę ;)
W sobotę za tydzień będę bawić się na weselu u przyjaciółki. Jestem umówiona do fryzjera, ale komplenie nie wiem, co z tymi moimi włosami zrobić. Szczerze mówiąc, nie podobają mi się w większości te wszystkie wymyślne weselne upięcia i koki, i raczej źle bym się czuła w czymś takim na głowie. Wypada iść na wesele po prostu w rozpuszczonych, jakoś ładnie umodelowanych włosach?
Zastanawiam się też nad skróceniem włosów do linii ramion...
27 września 2013 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

Dokładam temacik o fryzurach do działu "Uroda", bo nie wiem, gdzie zamieścić się z moją prośbą o poradę ;)
W sobotę za tydzień będę bawić się na weselu u przyjaciółki. Jestem umówiona do fryzjera, ale komplenie nie wiem, co z tymi moimi włosami zrobić. Szczerze mówiąc, nie podobają mi się w większości te wszystkie wymyślne weselne upięcia i koki, i raczej źle bym się czuła w czymś takim na głowie. Wypada iść na wesele po prostu w rozpuszczonych, jakoś ładnie umodelowanych włosach?
Zastanawiam się też nad skróceniem włosów do linii ramion...

Wypada,jak najbardziej wypada - w sierpniu zaliczyłam 2 wesela i dziewczyny w Twoim wieku,będace goścmi, prawie wszystkie miały włosy własnie rozpuszczone.Jak sie w takiej fryzurze czujesz dobrze to idz tak wąłsnie -po co ci jakies koki nalakierowane:)
ps.moja córka ten sam rocznik-ale ona była panna młoda to miała upięte:)
27 września 2013 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Tak właśnie zrób jak Ci Kasia radzi, koki będziesz czesać jak będziesz stara:)
27 września 2013 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Wypada,jak najbardziej wypada - w sierpniu zaliczyłam 2 wesela i dziewczyny w Twoim wieku,będace goścmi, prawie wszystkie miały włosy własnie rozpuszczone.Jak sie w takiej fryzurze czujesz dobrze to idz tak wąłsnie -po co ci jakies koki nalakierowane:)
ps.moja córka ten sam rocznik-ale ona była panna młoda to miała upięte:)

Dzięki :) Bo ja to jestem zielona w tematach weselnych. Idę pierwszy raz w życiu na taką imprezkę ;)
27 września 2013 21:39
E tam ogol Sie na lyso,bedzie superacko.Jak Sinead oConor.
27 września 2013 21:40 / 3 osobom podoba się ten post
KUDLATY

E tam ogol Sie na lyso,bedzie superacko.Jak Sinead oConor.

No zobaczta jaki stylista się znalazł
27 września 2013 21:42 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

No zobaczta jaki stylista się znalazł

Taaaa ,razem z kudłami wygolił resztki szarych komórek i efekt jest jaki jest.......
27 września 2013 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
KUDLATY

E tam ogol Sie na lyso,bedzie superacko.Jak Sinead oConor.

Robiłam tak swego czasu, ale już mi przeszło.
27 września 2013 21:45
giunta

Robiłam tak swego czasu, ale już mi przeszło.

He,he naturalnie to zart.
W pewnym wieku ekscesy przechodza Nam,ale byloby super.
Bylabys w centrum zainteresowania :)
27 września 2013 22:12 / 3 osobom podoba się ten post
A ja jutro lub w poniedziałek zaszaleję,idę zrobić baleyage!
27 września 2013 22:13
robert72

A ja jutro lub w poniedziałek zaszaleję,idę zrobić baleyage!

To jest bardzo dobry pomysł.
28 września 2013 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
Ty nie szalej -nie musisz:)U Ciebie to tzw.nieład artystyczny:):):):)
28 września 2013 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
Ten nielad artystyczny kazdego poranka wrawia mnie w kompleksy: szronik na głowie mam
28 września 2013 09:39
robert72

Ten nielad artystyczny kazdego poranka wrawia mnie w kompleksy::-) szronik na głowie mam

Jesli balejage ma sprawic ,że znikna kompleksy......:)
28 września 2013 09:50
robert72

Ten nielad artystyczny kazdego poranka wrawia mnie w kompleksy::-) szronik na głowie mam

Ale ten szronik to taki męski:)
Wyobraż sobie Richarda Gere z pasemkami na głowie:)):):