Fryzury

23 stycznia 2014 09:56
Włosy ,rzecz bardzo ważna na naszej głowie.Jaką fryzurę kto ma nosić , rzecz bardzo indywidualna , ale jak widzę nie umyte włosy , powiem brzydko -tłuste , to już nie pomoże ani modny ciuch , ani makijaż.Nie podoba mi się też , jak ktoś ma słabe, cienkie włos,rzadkie , ale szczyci się że długie.Nie wszystko jest dla wszystkich , mam tu na myśli modę i tak samo jest z fryzura.Nie można patrzeć co jest modne , bo wygolenie polowy głowy , może i fajne , ale dla młodzieży.
Mając już trochę lat trzeba fryzurkę dobrać do sylwetki i wieku.Przyznam , że też nie raz robiłam eksperymenty na mojej głowie , bo chciałam widzieć w jakiej fryzurze będzie mi dobrze.Ostatnia moja fryzura , to taki mały nieład na głowie, ale usłyszałam dużo komplementów , czyli może byc.
23 stycznia 2014 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
no wlasnie a ja od dluzszego czasu sie zastanawiam co z tym moim lbem zrobic(czytaj wlosami) i sama nie wiem niby mam dobra fryzjerke zawsze wychodze bardzo zadowolona ale po krotkim czasie juz mi sie nic nie widzi.......................
23 stycznia 2014 10:40
magdalena_k

no wlasnie a ja od dluzszego czasu sie zastanawiam co z tym moim lbem zrobic(czytaj wlosami) i sama nie wiem niby mam dobra fryzjerke zawsze wychodze bardzo zadowolona ale po krotkim czasie juz mi sie nic nie widzi.......................

Ogolić na pałe i problem z głowy:):):)Juz raz tak kiedyś zrobiłam jak miałam w zimie przerwę wyjazdową dłuższą:):)I tak na dwór się czapke zakąłda to nie było widać....ale jak zaczęły odrastać to bialutka się okazałam jak Śnieżynka:):):):)
23 stycznia 2014 10:57
nie no na pale to nie ale sama juz naprawde nie wiem co mam zrobic....nie naleze do osob ktore stoja godzinami przed lustrem i sie szykuja do wyjscia wiec fryzura musi byc ze tak powiem szybka i prosta w sensie utrzymania no i oczywiscie wygodna w pracy :)
24 stycznia 2014 19:12
Dobijają mnie moje włosy w DE. Nie wiem czy to wpływ innej wody czy czegoś innego ale jak tylko umyję tutaj włosy to robi mi się na głowie bałagan trudny do opanowania. Jakieś suche na końcach, wywijają się każdy w inną stronę. Zabrałam tym razem parę wałków ale po nocce wszystko bierze w łeb. Chyba będę się musiała przyzwyczaić do tego, że straszę ;-//
24 stycznia 2014 20:02
Polecam olejek do włosów, wygładza ładnie włosy, po umyciu przed suszeniem wcieram trochę i jestem zadowolona...no prawie;)
24 stycznia 2014 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
Mnie sie podobaja włosy mojej pdp takie bielutkie jak mleko...tony rozjasniacza musialabym wylac na swoje zeby miec takie.Ale moze w wieku 88 tez takie bede miec?
24 stycznia 2014 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Dobijają mnie moje włosy w DE. Nie wiem czy to wpływ innej wody czy czegoś innego ale jak tylko umyję tutaj włosy to robi mi się na głowie bałagan trudny do opanowania. Jakieś suche na końcach, wywijają się każdy w inną stronę. Zabrałam tym razem parę wałków ale po nocce wszystko bierze w łeb. Chyba będę się musiała przyzwyczaić do tego, że straszę ;-//

A ja układam na piankę.Są dni że codziennie rano myję bo czasem jak wstanę rano to wygląda moja fryzura jakby piorum w mietłe strzelił :))
24 stycznia 2014 20:23
W PL nie mam tego problemu, włosy szybko wracają do ładu. Tylko tutaj ;-// to chyba woda.
24 stycznia 2014 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

W PL nie mam tego problemu, włosy szybko wracają do ładu. Tylko tutaj ;-// to chyba woda.

Mnie też tu woda szkodzi. Jakieś dziwne mam te włosy. Czasem po 2 tygodniach od przyjazdu jakieś zakrętasy mi się robiły. Jak się czesałam to mnie mało nie trafiło. Moja fryzjerka mi dobrała fryzure że już sie tak nie denerwuję.  Idzie wytrzymać.
W De woda jest całkiem inna co widać po czajnikach i kranach. Ciągle trzeba odkalkowywać. A jaki wybór tych płynów mają? Nawet ocet na czajnik nie za bardzo działa za słaby. To pewnie od tego wapnia takie włosy?
24 stycznia 2014 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Mnie sie podobaja włosy mojej pdp takie bielutkie jak mleko...tony rozjasniacza musialabym wylac na swoje zeby miec takie.Ale moze w wieku 88 tez takie bede miec?

Zęby??????:):):):)
24 stycznia 2014 22:54
magdalena_k

no wlasnie a ja od dluzszego czasu sie zastanawiam co z tym moim lbem zrobic(czytaj wlosami) i sama nie wiem niby mam dobra fryzjerke zawsze wychodze bardzo zadowolona ale po krotkim czasie juz mi sie nic nie widzi.......................

Ja własnie mam ochotę coś zmienić, ale zupełnie nie wiem co :/
24 stycznia 2014 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
Kasia,no! Zęby to juz mam bielutkie nie łap mnie za słówka,bo ja ci złape za cos innego
13 lutego 2014 16:04
A orientujecie się ile kosztuje tutaj w de. Wizyta u fryzjera? Mam na myśli taki pakiet full -mycie, strzyżenie, farbowanie, no i tylko strzyżenie:) będę wdzięczna za odpowiedź :)
13 lutego 2014 16:18
nianta

A orientujecie się ile kosztuje tutaj w de. Wizyta u fryzjera? Mam na myśli taki pakiet full -mycie, strzyżenie, farbowanie, no i tylko strzyżenie:) będę wdzięczna za odpowiedź :)

ja za samo mycie i strzyzenie zaplacilam 45 euro i o malo nie umarlam jak pani kazala sobie jeszcze zaplacic 5 euro napiwku