Kosmetyczni ulubieńcy

29 października 2022 10:19 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Znam tą zasade - przed wyborem kosmetyku i tak kieruje się własnymi preferencjami i "skórnymi" potrzebami ale chciałam popytać co używacie moze znajde inspiracje itp. Ale ok nie będę pytać, nie było tematu. Dzięki 

Wracaj  nie zdążyłam . Sporo tutaj już jest o kremach . Pisała kiedyś tu Samboja . Nie mogę znaleźć..
Ja po latach wróciłam do Ziaji. Obecnie czekoladowy krem ..
Polskie kremy są super . Z retinolem też bywają . Zobacz str 60-61 
29 października 2022 10:57 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Cześć. Chyba dobry topik ? Prosze doradźcie w kwestii - sprawdzony krem do twarzy..... szukam czegoś po czym nie będzie gorzej niż jest ?? co używacie??? 

Wiadomo że nie dla każdego jest wszystko. Ja mam bardzo sucha i wrażliwa skórę. Jest to też efekt problemów z tarczyca. Od jakieś 10 lat używam tylko kosmetyków Dermedic . Krem z tej serii jest dla mnie Dermedic Hydrain 3 nie 2. 3 jest na bazie wody i nawilża mi super twarz. Ostatnio też spróbowałam kosmetyków Mixa i też mogą być ale wolę Dermedic. Fluid mój ulubiony od 10 lat to Phsrmaceris tylko z apteki. Żaden inny. 
29 października 2022 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Cześć. Chyba dobry topik ? Prosze doradźcie w kwestii - sprawdzony krem do twarzy..... szukam czegoś po czym nie będzie gorzej niż jest ?? co używacie??? 

Ja muszę używać kremów tłustych lub półtłustych, bo mam bardzo suchą skórę. A na noc jakiś krem z kwasem hiauloronowym - ładnie wygładza zmarszczki i nie jestem rano taka "zmięta", no chyba, że nockę zarwę , ale na to już żaden krem nie pomoże...
29 października 2022 11:49 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Znam tą zasade - przed wyborem kosmetyku i tak kieruje się własnymi preferencjami i "skórnymi" potrzebami ale chciałam popytać co używacie moze znajde inspiracje itp. Ale ok nie będę pytać, nie było tematu. Dzięki 

Pytaj, pytaj - po to tutaj piszemy, aby pomóc jedna - drugiej we wszystkich sprawach
29 października 2022 14:51 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

Znam tą zasade - przed wyborem kosmetyku i tak kieruje się własnymi preferencjami i "skórnymi" potrzebami ale chciałam popytać co używacie moze znajde inspiracje itp. Ale ok nie będę pytać, nie było tematu. Dzięki 

No  co Ty,Ty tak na poważnie?
Nie widziałaś usmiechniętej buźki?
Sama bardzo chętnie czytam o kosmetykach lub słucham co inni o nich opowiadają. 
29 października 2022 15:02 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też staram się kupować polskie produkty. Jak Ziaja to żel  pod prysznic,balsam lub latem sorbet do ciała i ulubiony tonik do twarzy. Szampony, odżywki mi nie pasują. Podobnie kremy do twarzy. Chociaż wg ulotki wybrany przeze mnie powinien być strzałem w dziesiątkę, to po krótkim czasie okazał się jednak nie dla mnie. 
Lubię wracać do Cliv, tego w czerwonym słoiczku. Bardzo mi pasuje, podobnie jak maseczki w płachcie. A cerę mam od  normalnej do suchej, baaardzoo dojrzałą
29 października 2022 16:14 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

Cześć. Chyba dobry topik ? Prosze doradźcie w kwestii - sprawdzony krem do twarzy..... szukam czegoś po czym nie będzie gorzej niż jest ?? co używacie??? 

Ja używam na dzień kremu nivea, ale ......
wciskam kapsułkę Wit E . Rozmieszam w dłoni i wllepie w twarz . Na noc mam inny krem, ale to moja słodka tajemnica .Cerę mam czysta i wręcz bez skazy  . Spróbuj.
18 listopada 2022 11:29 / 1 osobie podoba się ten post

Z moich ulubieńców, ale z innej kategorii, mianowicie pomadki ochronne do ust podałabym Tisane. Świetnie chroni usta, nawilża i regeneruje je. Aczkolwiek nie można z tym balsamem przesadzać, bo ma w składzie parafinę. Czytałam ostatnio artykuł o tym (usunięte) i faktycznie tak jest. Ale w mroźne dni balsam sprawdza się rewelacyjne.

22 listopada 2022 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ja też staram się kupować polskie produkty. Jak Ziaja to żel  pod prysznic,balsam lub latem sorbet do ciała i ulubiony tonik do twarzy. Szampony, odżywki mi nie pasują. Podobnie kremy do twarzy. Chociaż wg ulotki wybrany przeze mnie powinien być strzałem w dziesiątkę, to po krótkim czasie okazał się jednak nie dla mnie. 
Lubię wracać do Cliv, tego w czerwonym słoiczku. Bardzo mi pasuje, podobnie jak maseczki w płachcie. A cerę mam od  normalnej do suchej, baaardzoo dojrzałą:oczko1:

I ja lubię tą kosmetyczną firmę :)