Kosmetyczni ulubieńcy

04 grudnia 2018 16:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Moje ulubione kosmetyki to 50 plus . 

Moje to 40+ ale chyba podzielę Twój gust już niedługo ;)
04 grudnia 2018 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Co do kosmetyków to wypróbowuję coraz to coś innego, ale teraz pokochałam Fenjala...Balsam do ciała i żel pod prysznic, kremowy, aksamitny- rewelka...

Też lubię i czasami kupuję. Ciągle to samo się nudzi :)
04 grudnia 2018 19:29
Też nie mam ulubieńca, lubię zmiany i eksperymenty . Często wracam do Nivea , odpowiada mi baza zapachowa tej firmy , ale tez nie wszystkie produkty . Teraz mam mydło brzozowe rosyjskie w formie jakby żelu z Medycyny Naturalnej , do mycia włosów i ciała , bardzo fajne i delikatny przyjemny zapach . Od jakiegos czasu nie rozstaję się z Tisane balsam do ust w słoiczku z miodem.
04 grudnia 2018 19:33
Kama84

Też nie mam ulubieńca, lubię zmiany i eksperymenty . Często wracam do Nivea , odpowiada mi baza zapachowa tej firmy , ale tez nie wszystkie produkty . Teraz mam mydło brzozowe rosyjskie w formie jakby żelu z Medycyny Naturalnej , do mycia włosów i ciała , bardzo fajne i delikatny przyjemny zapach . Od jakiegos czasu nie rozstaję się z Tisane balsam do ust w słoiczku z miodem. :niech zyje:

Będzie kupujesz to mydło? Nazwa ?  lubię takie naturalne kosmetyki.
04 grudnia 2018 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Będzie kupujesz to mydło? Nazwa ? :-) lubię takie naturalne kosmetyki.

Ja tez od czasu do czasu staję się fanką wszystkiego co naturalne i bio . Wejdź na stronę www.sklep-naturalna-medycyna.pl.  Mają tez punkty w niektórych miastach , w Zg tez .  Duzo ciekawych produktów . https://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/
04 grudnia 2018 19:59 / 4 osobom podoba się ten post
Od lewej wlasnie to mydło, odżywka jajeczna tez rosyjska , olejek suchy, Jantar ( tez mi pasują te produkty) i len do picia jako zupka kleik albo kisielek. :) 
04 grudnia 2018 23:08
Moja koleżanka sama robi kremy i mydełka i od niej kupuję. Pięknie pachną i nie uczulają :)
07 grudnia 2018 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Polecam Dezodorant "bebe"Soft & Lovely, pachnie czysciutkim dzidziusiem:oczko1:zakochałam się w tym niewinnym zapachu

Bebe ma dobre pomadki do ust. Dziewczyny ktora uzywa serum Avene do twarzy, warto kupic? Pilnie potrzebuje informacj z pierwszej reki.
08 grudnia 2018 15:01
Nie ma nikogo? szkoda. Z opinii wynika, ze serum jest dobre ale komu wierzyc?
09 grudnia 2018 09:32 / 1 osobie podoba się ten post
Niestety zakochałam się w naturalnych ręcznie robionych kosmetykach firmy '' Lush'' piszę niestety, bo raz są drogie, dwa w Polsce jeszcze nie ma sklepów, kupiłam je w Barcelonie i teraz czekam jak znów pojadę. Kule do kąpieli to tęczowa rozkosz i cuda robią ze skórą, balsamy wchłaniają się błyskawicznie i pachną cudnie, peelingi z naturalnych pestek, soli, cukru, płatków, kawy i herbat no bajka. Kremy do rąk -lepszych nie miałam, a mydła można samemu skomponować na miejscu zresztą jak skład wszystkich pozostałych kosmetyków w zależności co kto lubi. W Niemczech już są ale pewnie w dużych miastach, jak będziecie miały okazję koniecznie zajrzyjcie, nie dość że widowisko niezapomniane to zapach po prostu powala. Dają mnóstwo próbek i jest w czym wybierać i zabawa przednia.
09 grudnia 2018 11:38 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Niestety zakochałam się w naturalnych ręcznie robionych kosmetykach firmy '' Lush'' piszę niestety, bo raz są drogie, dwa w Polsce jeszcze nie ma sklepów, kupiłam je w Barcelonie i teraz czekam jak znów pojadę. Kule do kąpieli to tęczowa rozkosz i cuda robią ze skórą, balsamy wchłaniają się błyskawicznie i pachną cudnie, peelingi z naturalnych pestek, soli, cukru, płatków, kawy i herbat no bajka. Kremy do rąk -lepszych nie miałam, a mydła można samemu skomponować na miejscu zresztą jak skład wszystkich pozostałych kosmetyków w zależności co kto lubi. W Niemczech już są ale pewnie w dużych miastach, jak będziecie miały okazję koniecznie zajrzyjcie, nie dość że widowisko niezapomniane to zapach po prostu powala. Dają mnóstwo próbek i jest w czym wybierać i zabawa przednia.

Muszą być dobre, bo jeszcze ich nie znam a już mnie bierze...W każdym razie jestem zaintrygowana. Sprawdziłam na allegro-są . Podają skład-niezły. I  będę wyjeżdżac do pracy z lżejszym sercem bo już widzę te wszystkie Douglasy i Import Perfumerie...
09 grudnia 2018 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
Naturalne kosmetyki są najlepsze, zwykłe mnie potrafią uczulić. Szkoda tylko, że naturalne są drogie
10 grudnia 2018 06:46 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Muszą być dobre, bo jeszcze ich nie znam a już mnie bierze...W każdym razie jestem zaintrygowana. Sprawdziłam na allegro-są . Podają skład-niezły. I  będę wyjeżdżac do pracy z lżejszym sercem bo już widzę te wszystkie Douglasy i Import Perfumerie...

Poszukaj Tina w Szwajcarii, ciekawa jestem czy masz taki sklep gdzieś w okolicy? A jak wejdziesz to przepadniesz jestem pewna
10 grudnia 2018 06:55 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Naturalne kosmetyki są najlepsze, zwykłe mnie potrafią uczulić. Szkoda tylko, że naturalne są drogie

A tam drogie, bez przesady dasz radę, należy się dopieszczać
10 grudnia 2018 08:21 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

A tam drogie, bez przesady dasz radę, należy się dopieszczać:-)

Masz rację! Zrobię sobie prezent na święta, a co! Należy mi się coś od życia :)