Oldenburg, Bad Zwieschenahn

10 grudnia 2013 11:08
Witam, od  tygodnia znowu pracuje, sama niestety, może znajdzie się jakaś przyjazna dusza?
11 grudnia 2013 18:16
dorotee

Witam, od  tygodnia znowu pracuje, sama niestety, może znajdzie się jakaś przyjazna dusza?

Hej! A gdzie mieszkasz ? Ja w piatek jade do Bad Zwischenahn ! :) Pozdrawiam Cie Pati
11 grudnia 2013 19:11
CYGANKA

Hej! A gdzie mieszkasz ? Ja w piatek jade do Bad Zwischenahn ! :) Pozdrawiam Cie Pati

Hej, znasz to miasteczko? Przepiękne, ja mieszkam w Jedeloh1, ok.8 km od Bad Zw, byłam w niedzielę autobusem, ale też mam zamiar pojechac tam rowerem.
Pozdrawiam i bezpiecznej podrózy w piątek Dorotee
11 grudnia 2013 19:34
dorotee

Hej, znasz to miasteczko? Przepiękne, ja mieszkam w Jedeloh1, ok.8 km od Bad Zw, byłam w niedzielę autobusem, ale też mam zamiar pojechac tam rowerem.
Pozdrawiam i bezpiecznej podrózy w piątek Dorotee

Witaj ponownie! Ja wyjezdzam 1wszy raz do niemiec! wiec niewiem co gdzie i jak! :)
11 grudnia 2013 19:37
Naprawdę śliczne miasteczko, kurort, w niedzielę byłam tez pierwszy raz, tez bym tam chciała być, ale wiedziałam gdzie jade i jestem zadowolona, same eleganckie kuracjuszki.
11 grudnia 2013 20:28
dorotee

Naprawdę śliczne miasteczko, kurort, w niedzielę byłam tez pierwszy raz, tez bym tam chciała być, ale wiedziałam gdzie jade i jestem zadowolona, same eleganckie kuracjuszki.

Doroty ja jestem narazie tak przerazona moim wyjazdem,ze nie mysle nawet jak tam jest i co tam jest :) byle bym przezyla,a pozniej zapewne jak sie przelamie bede zwiedzac ...
11 grudnia 2013 20:31
Zmień kolejność, zacznij od zwiedzania, to odstresowuje raz, dwa przełamuje lody z PDP albo jego rodzina, przy okazji wychodzi sprawa Twojej przerwy w pracy, będzie dobrze, jak będziesz mieszkać nad tym ich morzem, już zazdroszcze lekko:)
12 grudnia 2013 09:19
dorotee

Zmień kolejność, zacznij od zwiedzania, to odstresowuje raz, dwa przełamuje lody z PDP albo jego rodzina, przy okazji wychodzi sprawa Twojej przerwy w pracy, będzie dobrze, jak będziesz mieszkać nad tym ich morzem, już zazdroszcze lekko:)

Doroty moglabys podac do siebie jakies namiary :) ? Jade tam jako pierwsza opiekunka,wiec raczej lody przelamie sama ze soba :) dobrego dnia! :)
17 stycznia 2014 18:25
dorotee

Naprawdę śliczne miasteczko, kurort, w niedzielę byłam tez pierwszy raz, tez bym tam chciała być, ale wiedziałam gdzie jade i jestem zadowolona, same eleganckie kuracjuszki.

Jestes jeszcze w DE, ja od 2 lutego będę w RASTEDE, to jest bardzo blisko BAD ZWISCHENAN.
17 stycznia 2014 19:19
aniananowo

Jestes jeszcze w DE, ja od 2 lutego będę w RASTEDE, to jest bardzo blisko BAD ZWISCHENAN.

Witaj, jak się nic nie zmieni to będę tutaj do 2 kwietnia:) ja jestem z drugiej strony Bad Zw, mam ok 8 km, czasem jadę rowerem, albo autobusem Pozdrawiam
17 stycznia 2014 19:35
dorotee

Witaj, jak się nic nie zmieni to będę tutaj do 2 kwietnia:) ja jestem z drugiej strony Bad Zw, mam ok 8 km, czasem jadę rowerem, albo autobusem Pozdrawiam

To super, może uda nam się spotkać , jak będziesz miała ochotę, ja dojade autobusem :)
17 stycznia 2014 19:37
aniananowo

To super, może uda nam się spotkać , jak będziesz miała ochotę, ja dojade autobusem :)

To do zobaczenia;) Chcialam sie wybrać do Rastede bo tam Ulla Popken ma sklep z końcówkami, ale wg Google trochę za daleko:)
17 stycznia 2014 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

To do zobaczenia;) Chcialam sie wybrać do Rastede bo tam Ulla Popken ma sklep z końcówkami, ale wg Google trochę za daleko:)

Odezwę się jak będę już u mojej :) babci i sie umówimy:)
05 lutego 2014 12:02 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

To do zobaczenia;) Chcialam sie wybrać do Rastede bo tam Ulla Popken ma sklep z końcówkami, ale wg Google trochę za daleko:)

Witaj , jestem już w RASTEDE.Muszę jeszcze zobaczyć jak z moim dłuższym wolnym , wczesniej miałam pól soboty wolnej, mam nadzieje że to się nie zmieniło. Licze na spotkanko:)
05 lutego 2014 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
aniananowo

Witaj , jestem już w RASTEDE.Muszę jeszcze zobaczyć jak z moim dłuższym wolnym , wczesniej miałam pól soboty wolnej, mam nadzieje że to się nie zmieniło. Licze na spotkanko:)

Uciekł mi post:) byłoby fajnie, ja mam poniedzialek do południa:), codziennie 2h, ale wychodzę na , pdp czasem nie czeka na mnie i sama chodzi po schodach, więc wracam prędzej:) nie jest tutaj żle więc nie szaleje z wolnym, jak córka przyjeżdża to sobota/niedzilea popołudniu .Teraz w sobotę jadę do mojej poprzedniej pdp do Oldenburga, jak się nic nie zmieni. Pzdrawiam i udanego pobytu.