Jak spędzacie sylwestra?

29 grudnia 2013 10:13
ania52

ale to tylko na reklamach bo powachac takiego w realu to stania kolo niego sie odechciewa nie mowiac o seksie....

no tak ale reklamy tworza przy udziale psychologow,socjologow i na podstawie sadazy Wiec cos w tym musi byc ze ma byc taki a nie inny bo wtedy tylko dziala na wyobraznie ha ha
29 grudnia 2013 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

no tak ale reklamy tworza przy udziale psychologow,socjologow i na podstawie sadazy Wiec cos w tym musi byc ze ma byc taki a nie inny bo wtedy tylko dziala na wyobraznie ha ha

W to co widzą wierzą tylko nastolatki. Żadna dorosła,mądra kobieta nie podnieci się na widok faceta z reklamy,który zamiast mięsni ma silikon,o reszcie nie wpomnę...
29 grudnia 2013 10:23
ivanilia40

W to co widzą wierzą tylko nastolatki. Żadna dorosła,mądra kobieta nie podnieci się na widok faceta z reklamy,który zamiast mięsni ma silikon,o reszcie nie wpomnę...

Nie wiem nie jestem ani psychologiem,ani socjologiem Tylko cholera ciekawe to !!! moze ja jakis durny jestem ze sie kapie i gole co dzien hhihihihi
29 grudnia 2013 10:26
ivanilia40

W to co widzą wierzą tylko nastolatki. Żadna dorosła,mądra kobieta nie podnieci się na widok faceta z reklamy,który zamiast mięsni ma silikon,o reszcie nie wpomnę...

a ze jest to temat o sylwestrze wiec na ten dzien sie nie ogole.A co na dzikusa z reklamy go spedze ha ha
29 grudnia 2013 10:27
ORIM

Nie wiem nie jestem ani psychologiem,ani socjologiem Tylko cholera ciekawe to !!! moze ja jakis durny jestem ze sie kapie i gole co dzien hhihihihi

Orim i tak ma być - wyjątki przecież są...:)
29 grudnia 2013 10:28 / 1 osobie podoba się ten post
alexia

Orim i tak ma być - wyjątki przecież są...:)

wiem potwierdzaja regule hihihi
29 grudnia 2013 10:30
Jeszcze nie w tym przedziale wiekowym:) 80+
29 grudnia 2013 10:34 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Nie wiem nie jestem ani psychologiem,ani socjologiem Tylko cholera ciekawe to !!! moze ja jakis durny jestem ze sie kapie i gole co dzien hhihihihi

nie durny tylko higieniczny.wyobraz sobie sytuacje odwrotna nie myta 3 dni kobieta z papierosami wychodzi z lasu...podniecaloby cie to
29 grudnia 2013 10:38
ania52

nie durny tylko higieniczny.wyobraz sobie sytuacje odwrotna nie myta 3 dni kobieta z papierosami wychodzi z lasu...podniecaloby cie to

nie ma takich reklam ha ha Widocznie facetow to nie podnieca hihihi
29 grudnia 2013 10:43
ORIM

nie ma takich reklam ha ha Widocznie facetow to nie podnieca hihihi

to nie to .w swym zadufaniu facetowi wydaje sie ze kobieta nawet takiego nie domytego wezmie,.. to po co go picowac jak gotowce po ulicach chodza szczegolnie rano...a moze to niemce te reklamy wymyslaja,coby reklamowac oszczednosc mydla i wody...warto by to sprawdzic
29 grudnia 2013 10:49
ania52

to nie to .w swym zadufaniu facetowi wydaje sie ze kobieta nawet takiego nie domytego wezmie,.. to po co go picowac jak gotowce po ulicach chodza szczegolnie rano...a moze to niemce te reklamy wymyslaja,coby reklamowac oszczednosc mydla i wody...warto by to sprawdzic

kto wie ale moze i faktycznie to niemieckie reklamy ha ha. 
jednak to chyba nie zadufanie a kobieca mentalnosc ha ha moze sobie mysli ze jak go wezmie takiego zafajtanego i dopucuje i doszoruje to bedzie jej na wieki ha ha ha
29 grudnia 2013 10:50
ORIM

kto wie ale moze i faktycznie to niemieckie reklamy ha ha. 
jednak to chyba nie zadufanie a kobieca mentalnosc ha ha moze sobie mysli ze jak go wezmie takiego zafajtanego i dopucuje i doszoruje to bedzie jej na wieki ha ha ha

matko kochana skad u ciebie take wywrotowe poglady...jakby tak bylo to u alberta nie byloby tylu bezdomnych 
29 grudnia 2013 10:56
ania52

matko kochana skad u ciebie take wywrotowe poglady...jakby tak bylo to u alberta nie byloby tylu bezdomnych 

bo moze jednak faceci wola wolnosc hihihihi
29 grudnia 2013 10:58
ORIM

bo moze jednak faceci wola wolnosc hihihihi

no nie pomyslalam o tym...kazdy zwiazek ma w sobie namiastke zniewolenia...
29 grudnia 2013 11:12 / 2 osobom podoba się ten post
Pies i Wilk A.Mickiewicz cytat:

Już obiecane wietrzył specyjały!
Wtem patrzy... «A to co?» — «Gdzie?» — «Ot tu, na karku».
— «Eh, błazeństwo!...» — «Cóż przecie?» — Oto, widzisz, troszkę
Przyczesano, — bo na noc kładą mi obróżkę,
Ażebym lepiej pilnował folwarku!»
— «Czy tak? Pięknąś wiadomość schował na ostatku».
— «I cóż, wilku, nie idziesz?»
— «Co nie, to nie, bratku:
Lepszy w wolności kęsek lada jaki
Niźli w niewoli przysmaki» —
Rzekł — i drapnąwszy co miał skoku w łapie,
Aż dotąd drapie!