Refleksyjnie o życiu

21 grudnia 2019 18:11 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Refleksyjnie o życiu ... krótko i zwięźle ...PAUZA:motor:

No jakby takie cackcaraki dawali to by sie dzialo.... Calavwies by slyszala jak opony piszcza i kto ma akurat przerwe
21 grudnia 2019 19:41 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Chodzi o całoksztalt potocznie sie mowi ze swiat na "dupie" kasie  i wladzy sie opiera:wystawia jezyk2:   to ludzi kreci od wiekow zarajania i to sie zawsze liczyło 

No ja nie żyje od wczoraj i wiem o co biega, ale ja drobiazgowa jestem i co innego na obrazku widzę, to co Ty 
21 grudnia 2019 19:42 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No ja nie żyje od wczoraj i wiem o co biega, ale ja drobiazgowa jestem i co innego na obrazku widzę, to co Ty :terefere:

Dooobra. Ci. 
21 grudnia 2019 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

No jakby takie cackcaraki dawali to by sie dzialo.... Calavwies by slyszala jak opony piszcza:lol3: i kto ma akurat przerwe

John Wick  na przerwie czyli Baba Jaga powróciła,lubię ten fylmmmmm polecam 
21 grudnia 2019 19:47 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

John Wick  na przerwie czyli Baba Jaga powróciła,:oklaski:lubię ten fylmmmmm polecam 

Mnie sie skojarzl motor film z ulubionym aktorem nicolas cage i " ghost rider" 
21 grudnia 2019 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Mnie sie skojarzl motor film z ulubionym aktorem nicolas cage i " ghost rider" :gwizdanie:

  a może Ty chłopczyk jesteś jak motory lubisz ?
21 grudnia 2019 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:super:  a może Ty chłopczyk jesteś jak motory lubisz ?:smiech3:

Nie. Nie jestem conczita wurst
23 grudnia 2019 22:09 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkiego co najlepsze z okazji nadchodzących świąt Kochani 
 
23 grudnia 2019 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

Wszystkiego co najlepsze z okazji nadchodzących świąt Kochani :aniolki:
 

Dziękuję serdecznie i wzajemnie Mario dużo radości ,spokoju w gronie najbliższych 
26 grudnia 2019 14:18 / 3 osobom podoba się ten post
Wlazłam w ten temat, bo stary .Lubię pocztać mądrosci  zwłaszcza, ze odbigają bardzo od tytułu . Refleksyjnie to nie znaczy złośliwie,  raczej skłaniam sie do mądrze . Dobrze, że tych " rozumiejących inaczej " nie ma juz na forum . Tu musimy sobie pomagać a nie kopać sie wzajemnie . Zycie jest krótkie i pełne niespodzianek .  I to moja refleksja .
26 grudnia 2019 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
Refleksja: heh cieszmy sie kazdym dniem   
26 grudnia 2019 15:11 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Chodzi o całoksztalt potocznie sie mowi ze swiat na "dupie" kasie  i wladzy sie opiera:wystawia jezyk2:   to ludzi kreci od wiekow zarajania i to sie zawsze liczyło 

To jest męski punkt widzenia kobiety mają może inna kolejność ale tak czy owak to 3 najbardziej pożądane rzeczy 
26 grudnia 2019 15:15 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wlazłam w ten temat, bo stary .Lubię pocztać mądrosci :lol3: zwłaszcza, ze odbigają bardzo od tytułu . Refleksyjnie to nie znaczy złośliwie,  raczej skłaniam sie do mądrze . Dobrze, że tych " rozumiejących inaczej " nie ma juz na forum . Tu musimy sobie pomagać a nie kopać sie wzajemnie . Zycie jest krótkie i pełne niespodzianek .  I to moja refleksja .

Nie wywołuj wilka z lasu 
26 grudnia 2019 15:44 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie wywołuj wilka z lasu :agent::smiech3:

Ponoć zagryzły się w czasie rui 
26 grudnia 2019 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ponoć zagryzły się w czasie rui :smiech2:

Ja słyszałam, że obudził się z ręką w nocniku 
Ciekawe czy jakaś refleksja je naszla