Jezioro bodeńskie

05 stycznia 2014 22:31
Witam Drogie Panie.Jestem tutaj nowa.Chcialabym poznac panie z bodenskiego w niemczech.Pozdrawiam Goraco
07 stycznia 2014 18:06
Naprawdę nie ma Pań z bodenskiego
07 stycznia 2014 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
ninucha

Naprawdę nie ma Pań z bodenskiego

są,tam są zwykle problemy z internetem albo może nikt nie chce się ujawnić? bądz dobrej myśli ;)
07 stycznia 2014 20:04
ninucha

Naprawdę nie ma Pań z bodenskiego

Witam,ja pracuję w Friedrichshafen mam 9 km do jeziora i z przyjemnoscią spotkam się z koleżanką na kawce.
07 stycznia 2014 20:47
Cześć berdi1 naprawdę masz kuzynkę z Piekar,ty też mieszkasz na Sląsku?
07 stycznia 2014 21:00
Ja teraz siedzę w domu jadę 10 lutego do pracy,cztałam o spotkaniu w Katowicach 13 stycznia,bardzo chciałabym się spotkać z opiekunkami.Ale mam problem by poszukać tego tematy pt.Śląskie...chyba Mycha o tym pisała.Jestem nowa na forum i nie ogarniam go jeszcze...
09 stycznia 2014 11:51
Witam Beti13.miło że jest pani z okolicyjak mozemy sie poznać
09 stycznia 2014 13:58
Witam ninucha możemy się poznać,a ty pracujesz nad jeż.Bodeńskim?
09 stycznia 2014 14:48
ania37

są,tam są zwykle problemy z internetem albo może nikt nie chce się ujawnić? bądz dobrej myśli ;)

Byłam kiedyś nad j. Bodenskim i mialam stacjonarny internet. Więc chyba nie chcą się ujawnić albo są domatorkami i nie lubią się szwendać :)
10 stycznia 2014 18:51
Beti_13

Witam,ja pracuję w Friedrichshafen mam 9 km do jeziora i z przyjemnoscią spotkam się z koleżanką na kawce.

Hej Beti,znam dziewczynę która mieszka nad Jeziorm Bodeńskim i szuka kontaktu z polkami,żeby kawkę wypić,podan ci namiary na nią w emailu,same się dogadacie,pozdrawiam.
10 stycznia 2014 19:05
mamusia2

Hej Beti,znam dziewczynę która mieszka nad Jeziorm Bodeńskim i szuka kontaktu z polkami,żeby kawkę wypić,podan ci namiary na nią w emailu,same się dogadacie,pozdrawiam.

Dzięki mamusia2 , z przyjemnoscią spotkam się na kawie z rodaczką.Jadę 10 lutego a nie mam tam żadnej słowiańskiej duszy by pogadać,pozdrawiam.
10 stycznia 2014 19:14
Beti_13

Dzięki mamusia2 , z przyjemnoscią spotkam się na kawie z rodaczką.Jadę 10 lutego a nie mam tam żadnej słowiańskiej duszy by pogadać,pozdrawiam.

Beti wysłałam ci namiary na nią,akurat ten termin jej też pasuje,mam nadzieję że się dogadacie,bo to fajna dziewczyna,pozdrawiam.
10 stycznia 2014 19:18
mamusia2

Beti wysłałam ci namiary na nią,akurat ten termin jej też pasuje,mam nadzieję że się dogadacie,bo to fajna dziewczyna,pozdrawiam.

Mamusia2 a w jakiej miejscowosci pracuje Grażyna,byleby nie za daleko ,bo ja nie mam auta do dyspozycji tylko rower.
10 stycznia 2014 19:28
Aj jak miło że są panie z okolicy.ja mieszkam 12Km od fn.Szukam znajomych z okolicy.
10 stycznia 2014 19:31
Beti_13

Mamusia2 a w jakiej miejscowosci pracuje Grażyna,byleby nie za daleko ,bo ja nie mam auta do dyspozycji tylko rower.

Beti ona tam nie pracuje,ona tam mieszka i jest zmotoryzowana,więc nie ma problemu,zajrzyj na pocztę,podałam ci telefon do niej,wszystko same sobie uzgodnicie,.