E-book - tytuly, wymiana, informacje

09 stycznia 2014 09:38 / 3 osobom podoba się ten post
Proponuje zamieszczac tutaj informacje o posiadanych tytulach ksiazek jakie posiadacie, poszukiwane tytuly, wymiana itd.
09 stycznia 2014 09:53
Fajny temat, może obok tego inf. o czytnikach z jakich korzystacie i chwalicie. Ja właśnie zamierzam kupić i nie mogę się zdecydować. Kindle jest anglojęzyczny i właśnie z tego powodu go nie chce, wolałabym deutsch. Jak to jest z tym menu językowym w czytnikach? Jestem zielona w tym temacie.
09 stycznia 2014 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
jagoda_12

Fajny temat, może obok tego inf. o czytnikach z jakich korzystacie i chwalicie. Ja właśnie zamierzam kupić i nie mogę się zdecydować. Kindle jest anglojęzyczny i właśnie z tego powodu go nie chce, wolałabym deutsch. Jak to jest z tym menu językowym w czytnikach? Jestem zielona w tym temacie.

Ja uzywam aplikacji ALDIKO w tablecie, jest w jezyku polskim
09 stycznia 2014 10:14
jagoda_12

Fajny temat, może obok tego inf. o czytnikach z jakich korzystacie i chwalicie. Ja właśnie zamierzam kupić i nie mogę się zdecydować. Kindle jest anglojęzyczny i właśnie z tego powodu go nie chce, wolałabym deutsch. Jak to jest z tym menu językowym w czytnikach? Jestem zielona w tym temacie.

Kindle ma oprogramowanie niemieckie {tez}, ja mam tak ustawione.
09 stycznia 2014 10:17
zosia_samosia

Kindle ma oprogramowanie niemieckie {tez}, ja mam tak ustawione.

Tego nie wiedziałam, to by mnie urządzało. Dzięki! :)
09 stycznia 2014 11:33
Czy ktos ma na ebooku cos do nauki niemieckiego? Jak cos to jestem chetna
09 stycznia 2014 11:37
Ja tez jestem chętna,najlepiej w formacie MOBI :)
09 stycznia 2014 15:01 / 1 osobie podoba się ten post
Kindle na amazonie można kupić za 49 euro , bez kosztów wysyłki tylko na terenie DE
09 stycznia 2014 15:27 / 1 osobie podoba się ten post
jagoda_12

Fajny temat, może obok tego inf. o czytnikach z jakich korzystacie i chwalicie. Ja właśnie zamierzam kupić i nie mogę się zdecydować. Kindle jest anglojęzyczny i właśnie z tego powodu go nie chce, wolałabym deutsch. Jak to jest z tym menu językowym w czytnikach? Jestem zielona w tym temacie.

Mozesz sobie ustawic jezyk niemiecki,do tego wgrywasz sobie słownik niemiecko-polski do kindla i podczas czytania ksiazek po niemiecku zaznaczone słowko ci tlumaczy -super sprawa.kindla kupilam w niemczech na niemiecki adres a adresat mi wyslal do polski ...jak dla mnie to clasic jest lepszy niż paperwhite,ale to rzecz gustu..
09 stycznia 2014 15:29
ivanilia40

Ja tez jestem chętna,najlepiej w formacie MOBI :)

Widziałam na stronie Amazon ,że sa jakies ksiazki ale narazie nie zamawiam,szukam czegos darmowego ..ale jak cos znajde to dam znac...
09 stycznia 2014 15:30
iwunia

Widziałam na stronie Amazon ,że sa jakies ksiazki ale narazie nie zamawiam,szukam czegos darmowego ..ale jak cos znajde to dam znac...

Ja bajki zamawiałam i już pzreczytałam kilka,teraz chcialabym jakiś może poręcznik albo jakieś testy z odpowiedziami....
09 stycznia 2014 15:59
ivanilia40

Ja bajki zamawiałam i już pzreczytałam kilka,teraz chcialabym jakiś może poręcznik albo jakieś testy z odpowiedziami....

To wejdz sobie na strone-Nexto- tam powinnaś coś znależć,jest kilka pozycji
tylko jeżeli beda w formacie epub-to musisz wgrac program ,zeby to sciagnac chyba ze masz w kompie-
09 stycznia 2014 16:42
Czy ktos jest zainteresowany ebookiem "Justyna Polanski - Pod niemieckimi łóżkami"? Jezeli tak to pisac na mojego meila w odpowiedzi wysle ebooka : )
A tutaj opis ksiazki:
Książka, która wywołała w Niemczech falę dyskusji. Autorka, trzydziestodwuletnia Polka, od dziesięciu lat sprząta, oczywiście „na czarno”, tamtejsze domy. I ma wiele do powiedzenia, m.in. o stosunku swoich pracodawców do siebie oraz o słynnym niemieckim porządku i czystości… Ale to także wyjątkowa rzecz „z pierwszej ręki” o życiu młodej kobiety, egzystującej nielegalnie z dnia na dzień jak miliony imigrantów (i pół miliona sprzątających Polek!), bez perspektyw i jakiejkolwiek ochrony, od zdrowotnej począwszy… Śmieszne, straszne i pouczające.
09 stycznia 2014 17:39
Ja właśnie czytam pierwszą e-książkę:) koleżanka mi wgrała, Greya koniecznie mam to przeczytać:) , ale zaczęłam od Jedenastu minut Paulo Coehlo.