Podziękowajki

12 kwietnia 2018 20:02 / 5 osobom podoba się ten post
I dobiega konca moj pierwszy wyjazd do DE. Jutro ruszam w droge. Dziekuje wszystkim za wsparcie na tym forum, za dobre slowo, za opieke. Wszystkim tym, ktorzy zostaja w DE zycze wytrwalosci i spokojnej pracy oraz przespanych nocy. Dziekuje. 
12 kwietnia 2018 22:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I dobiega konca moj pierwszy wyjazd do DE. Jutro ruszam w droge. Dziekuje wszystkim za wsparcie na tym forum, za dobre slowo, za opieke. Wszystkim tym, ktorzy zostaja w DE zycze wytrwalosci i spokojnej pracy oraz przespanych nocy. Dziekuje. :kwiatek dla ciebie::lovu2:

Jedz bezpiecznie i pamietaj o nas,jeszcze piszemy to wracaj do nas szybko bo nam tu trzasna brama i nie bedzie gdzie pisac Noo i badz dzielna
12 kwietnia 2018 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Chcę wam podziękować za miłe poranki razem, za miłą atmosferę i za to, że zostałam zaakceptowana tutaj.
Dzisiejszy dzień spędzam z podopieczną i zmienniczką, a w nocy wracam do Polski. Bardzo wam dziękujęe, do napisania po drugiej stronie granicy.  

A tys se juz wytatuowala na awatarku urlop ale to cie nie zwalnia od pisania Solidarnosc musi byc,szybko wracaj do nas
13 kwietnia 2018 07:09 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Jedz bezpiecznie i pamietaj o nas,jeszcze piszemy to wracaj do nas szybko bo nam tu trzasna brama i nie bedzie gdzie pisac :placze2: Noo i badz dzielna :buziaki:

Dziękuję. 
16 kwietnia 2018 12:53 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

I dobiega konca moj pierwszy wyjazd do DE. Jutro ruszam w droge. Dziekuje wszystkim za wsparcie na tym forum, za dobre slowo, za opieke. Wszystkim tym, ktorzy zostaja w DE zycze wytrwalosci i spokojnej pracy oraz przespanych nocy. Dziekuje. :kwiatek dla ciebie::lovu2:

Dusia jak podróż? Tak mi dobrze, że nie chce mi się myśleć o kolejnym wyjeździe. Miłego urlopu!
16 kwietnia 2018 13:00
EwaR65

A tys se juz wytatuowala na awatarku urlop ale to cie nie zwalnia od pisania :smiech2: Solidarnosc musi byc,szybko wracaj do nas :piecze ciasteczka:

Ewka a ty byłaś na forum jak miałaś urlop? Przecież wiecie, że się solidaryzuję, jestem z wami. Dużo mi pomogły wasze wpisy.
16 kwietnia 2018 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Dusia jak podróż? Tak mi dobrze, że nie chce mi się myśleć o kolejnym wyjeździe. Miłego urlopu! :kwiatek dla ciebie2:

Podróż dobra. Teraz na urlopie załatwiam pilne domowe sprawy. Dwa tygodnie i wyjazd na 2 miesiące. A Ty jak urlop spędzasz? 
16 kwietnia 2018 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Podróż dobra. Teraz na urlopie załatwiam pilne domowe sprawy. Dwa tygodnie i wyjazd na 2 miesiące. A Ty jak urlop spędzasz? 

2 tygodnie to szybko. Odpoczywam z rodziną, próbuję zadomowić się na nowo. Jeszcze czeka mnie opłata rachunków. 20 jadę odwiedzić rodzinę, 3 tygodnie szybko minie.
16 kwietnia 2018 13:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

2 tygodnie to szybko. :strach na wroble: Odpoczywam z rodziną, próbuję zadomowić się na nowo. Jeszcze czeka mnie opłata rachunków. 20 jadę odwiedzić rodzinę, 3 tygodnie szybko minie.

Ja jadę na 2 miesiące a potem cały lipiec urlopuje. Trzymaj się Marysiu. UsaUdan wypoczynku. 
16 kwietnia 2018 13:50
Dusia1978

Ja jadę na 2 miesiące a potem cały lipiec urlopuje. Trzymaj się Marysiu. UsaUdan wypoczynku. :buziaki2:

Będę się odzywać.
16 kwietnia 2018 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Ewka a ty byłaś na forum jak miałaś urlop? :klotnia: Przecież wiecie, że się solidaryzuję, jestem z wami. Dużo mi pomogły wasze wpisy. :buziaki1:

No przeca zartowalam ale i tak zagladaj do nas,bedzie weselej i milej
08 maja 2018 11:22 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

No przeca zartowalam ale i tak zagladaj do nas,bedzie weselej i milej :buziaki:

Przepraszam ale życie w domu tak mnie wciągnęło, nie miałam czasu na forum. Odpoczęłam, spędziłam czas z rodziną. Czas szybko mijał, aż przyszedł dzień pakowania walizki. Witajcie za granicą.
12 maja 2018 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Przepraszam ale życie w domu tak mnie wciągnęło, nie miałam czasu na forum. Odpoczęłam, spędziłam czas z rodziną. Czas szybko mijał, aż przyszedł dzień pakowania walizki. :-( Witajcie za granicą. :angel3:

Witaj nam po drugiej stronie mocy dobrze zes o nas pamietala.
12 maja 2018 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Witaj nam po drugiej stronie mocy :buziaki: dobrze zes o nas pamietala.

O Ewunia sie ujawnila. Witamy. Ty w PL czy w DE? Pozdrawiam. 
12 maja 2018 13:51
Dusia1978

O Ewunia sie ujawnila. Witamy. Ty w PL czy w DE? Pozdrawiam. :buziaki1:

A co to zaraz ujawnila??? Ja caly czas w Niemcach,mnie rodzina zalatwila dodatkowa robote,na sprzatania chodzilam. Dorobilam ale plecow nie czuje,teraz mam przerwe na tydzien i nazat sprzatac bede co dnia po 2 godziny. Bede mogla wiecej pieniedzy zarobic i se odbije moj pobyt w domu jak zem chorowala. Corka nie ma nic przeciwko,wiedza jaka mialam sytuacje. Mam wiecej roboty teraz i musze ciagnac 2 prace i sie uwijac ale za to bede mogla wyjsc na prosta. Tyz witam