Podziękowajki

12 maja 2018 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

A co to zaraz ujawnila??? :smiech2: Ja caly czas w Niemcach,mnie rodzina zalatwila dodatkowa robote,na sprzatania chodzilam. Dorobilam ale plecow nie czuje,teraz mam przerwe na tydzien i nazat sprzatac bede co dnia po 2 godziny. Bede mogla wiecej pieniedzy zarobic i se odbije moj pobyt w domu jak zem chorowala. Corka nie ma nic przeciwko,wiedza jaka mialam sytuacje. Mam wiecej roboty teraz i musze ciagnac 2 prace i sie uwijac ale za to bede mogla wyjsc na prosta. Tyz witam :buziaki:

Ja jestem na takiej szteli, ze mam tylko ugotowac i zajmowac sie dziadkiem, ktory 3/4 doby spi bo bierze mocne leki. Babcia nie wymaga duzej troski nawet mi pomags przy gotowaniu. Mnirj sie orobie niz w poprzednim miejscu ale za to za duzo lepsze pieniazki. Rodzina bardzo przyjazna, pomocna i moj parter mowi, ze jestem na "lepszych wakacjach" w DE. Trzymaj sie i pamietaj zdrowie jest tylko jedno. 
12 maja 2018 14:14
Dusia1978

Ja jestem na takiej szteli, ze mam tylko ugotowac i zajmowac sie dziadkiem, ktory 3/4 doby spi bo bierze mocne leki. Babcia nie wymaga duzej troski nawet mi pomags przy gotowaniu. Mnirj sie orobie niz w poprzednim miejscu ale za to za duzo lepsze pieniazki. Rodzina bardzo przyjazna, pomocna i moj parter mowi, ze jestem na "lepszych wakacjach" w DE. Trzymaj sie i pamietaj zdrowie jest tylko jedno. 

No pacz ja wlasnie pytalam w innym temacie jak tam tobie, no to sie ciesze a z tym zdrowiem to ja wiem ino kasa wazniejsza. Jak daja zarobic to nie zostawie takiej okazji. W to miejsce mniej na internetach siedze,mniej pisze i tyz trzeba sie wyspac zeby jak zombi nie chodzic
12 maja 2018 14:24
EwaR65

No pacz ja wlasnie pytalam w innym temacie jak tam tobie, no to sie ciesze a z tym zdrowiem to ja wiem ino kasa wazniejsza. Jak daja zarobic to nie zostawie takiej okazji. W to miejsce mniej na internetach siedze,mniej pisze i tyz trzeba sie wyspac zeby jak zombi nie chodzic :aniolki:

Napisalam.Ci wiecej w powitajkach. Ile mozna zarobic za takie sprzatanie bo zastanswiam sie ile babcia placi pani, ktora przychodzi tutaj w piatki i to ogarnia w 2-3 godziny. Przeciez te kase moglabym ja brac. 
15 maja 2018 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Napisalam.Ci wiecej w powitajkach. Ile mozna zarobic za takie sprzatanie bo zastanswiam sie ile babcia placi pani, ktora przychodzi tutaj w piatki i to ogarnia w 2-3 godziny. Przeciez te kase moglabym ja brac. :kwiatek dla ciebie2:

Mnie dali 8 euro za jedna godzine ale powiedzialam,ze bym chciala wiecej. W maju zobacza jak sie staram i w czerwcu dadza znac czy chca mnie co te 2 tygodnie co dnia oprocz niedzieli. Tego nie jest duzo bo jak se policzysz po 2 godziny 6 dni co 2 tygodnie to tyz za duzo nie ma ale to zawsze cos jak sie na euro przeliczy,pieniadz nie lezy na ulicy ale minus jest taki,ze co wracasz i zaraz trza ogarniac pdp i wszystko inne to trza byc w ruchu. Mnie motywuje to zem miala dluzsza przerwe,zobacze jak mnie bedzie szlo i czy beda zadowoleni,no poki co sa zadowoleni,tak mowia.
15 maja 2018 11:25 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Mnie dali 8 euro za jedna godzine ale powiedzialam,ze bym chciala wiecej. W maju zobacza jak sie staram i w czerwcu dadza znac czy chca mnie co te 2 tygodnie co dnia oprocz niedzieli. Tego nie jest duzo bo jak se policzysz po 2 godziny 6 dni co 2 tygodnie to tyz za duzo nie ma ale to zawsze cos jak sie na euro przeliczy,pieniadz nie lezy na ulicy ale minus jest taki,ze co wracasz i zaraz trza ogarniac pdp i wszystko inne to trza byc w ruchu. Mnie motywuje to zem miala dluzsza przerwe,zobacze jak mnie bedzie szlo i czy beda zadowoleni,no poki co sa zadowoleni,tak mowia.

Jak nie dadzą więcej, to przystrzyżesz im ekstra kaktusy w doniczkach 
Faktycznie , niewiele to wychodzi w ogólnym rozliczeniu. Nie lepiej wynegocjować lepszą stawkę na opiece, bądż poszukać trochę lepiej płatnego miejsca?
15 maja 2018 11:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jak nie dadzą więcej, to przystrzyżesz im ekstra kaktusy w doniczkach :-)
Faktycznie , niewiele to wychodzi w ogólnym rozliczeniu. Nie lepiej wynegocjować lepszą stawkę na opiece, bądż poszukać trochę lepiej płatnego miejsca?

O nie ja od tej pdp nigdzie sie nie wybieram. Zmian sie boje i ino czytam jak nowe pisza,ze zmieniaja miejsce,podziwiam,ja sie modle zeby moja pdp zyla jak najdluzej. Tamtej pani u ktorej sprzatam powiedzialam,ze bym chciala 10 euro,poczekam do czerwca i zobacze. U tej pdp mam dobrze,mysmy zzyci ze soba,oni mnie tam daja troche wiecej pieniedzy ale to nieoficjalnie. Chce dorobic i zobaczyc jak to jest,nigdy tak nie pracowalam,tamci za sprzatanie mnie placa ale do reki bez umowy to i moge zrezygnowac w kazdej chwili. Rzucialam sie na to,policzylam ile to bedzie razem i tyz tak pomyslalam,ze malo ale poczekajmy,moze z tego wyjdzie cos dobrego
15 maja 2018 12:01 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

O nie ja od tej pdp nigdzie sie nie wybieram. Zmian sie boje i ino czytam jak nowe pisza,ze zmieniaja miejsce,podziwiam,ja sie modle zeby moja pdp zyla jak najdluzej. Tamtej pani u ktorej sprzatam powiedzialam,ze bym chciala 10 euro,poczekam do czerwca i zobacze. U tej pdp mam dobrze,mysmy zzyci ze soba,oni mnie tam daja troche wiecej pieniedzy ale to nieoficjalnie. Chce dorobic i zobaczyc jak to jest,nigdy tak nie pracowalam,tamci za sprzatanie mnie placa ale do reki bez umowy to i moge zrezygnowac w kazdej chwili. Rzucialam sie na to,policzylam ile to bedzie razem i tyz tak pomyslalam,ze malo ale poczekajmy,moze z tego wyjdzie cos dobrego :aniolki:

Aaaa, rozumim... A nóż-widelec będzie ok.
27 lipca 2018 13:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dziękuję za wspólny czas na forum, życzę wam spokojnej pracy i dobrej pogody. Jutro jadę z podopieczną do jej córki jak co weekend. W niedzielę witamy zmienniczkę a w nocy jadę do domu. Odezwę się z Polski.