Pflege mit Herzen Zobacz profil firmy

Zarobki
0 / 5
Warunki umowy
0 / 5
Jakośc obsługi
0 / 5
Dopasowanie oferty
0 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
06 października 2013 15:09
Ja mam mieszane uczcia co do tej firmy.Panie z biura...owszem...mile.Koordynatorka na miejscu sluzy pomoca ale to co mi sie nie podoba to te "strachy" w umowie.Wiecej ich niz innych paragrafow.No ale strachu i pieniedzy to ja nigdy nie mam ;) Poza tym nie rozumiem dlaczego opis obowiazkow jest nierzetelny.W zasadzie jest 3 razy tyle pracy niz umowa przewiduje.Szkoda bo wiekszosc z nas woli wiedziec co bedzie miala do roboty  a nie zaskakiwac sie na miejscu.To rodzi stress i niepotrzebne zamieszanie.
06 października 2013 16:43 / 4 osobom podoba się ten post
Cóż,reasumując Maria z Koronowa to poprostu pani z biura.Wszyscy to wiemy,ale Maria z Koronowa zapewne myśli,ze opiekunki,to takie głupie garkotłuki.

Cristina z Bydgoszczy koło Koronowa
06 października 2013 17:28 / 1 osobie podoba się ten post
No i ciekawe jak sie czuje teraz nasza Pani Maria taka... hmmm....rozgryziona?
06 października 2013 18:53 / 3 osobom podoba się ten post
No właśnie - ten post "Marii z Koronowa" mnie rozśmieszył, ale tak właściwie to powinien nas urazić - co my jakieś tłumoki jesteśmy, że na rzewną historyjkę Marii z Koronowa się nabierzemy?
06 października 2013 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
A to tworczosc innej a moze tej samej pani na innym forum;

Mam na imię Magda i chciałam podzielić się z wami swoją opinią o wyjazdach do niemiec jako opiekunka. Byłam 3 razy już jako opiekunka ale ostatnio wyjechałam z firma pflegemitherzen24 i powiem że jestem bardzo zadowolona. Miałam darmowy kurs jezyka niemieckiego(nigdy nie spotkałam się z takim czymś) i po kursie dostałam telefon informujący o wyjeżdzie do pracy do Pani August. Przez 10 miesiecy pracując przez pflegemitherzen24 zarobiłam tyle że 10 lat musiała bym pracować na kasie w Te.......
Pulusem jest opieka dziewczyn z polski potrzafią odebrać telefon w sobotę o 23 wieczorem i pomoc.
06 października 2013 19:20
Och,ACH-cudeńko laurka:):):):)
06 października 2013 19:57 / 6 osobom podoba się ten post
No , popatrzcie - jak to firma dobrze płaci ! Stawka na miesiąc wynosi tyle , co rok pracy w Te... !! I teraz pewnie ,,super - firma '' oczekuje , że wszystkie forumowiczki polecą jak w dym , żeby takie kokosy zarabiać !
 
No to poczeka trochę , aż znajdzie naiwniaczki lub - niestety - kobiety zdesperowane . Jak widać , firmy mało wiedzą o nas , o tym co sobą reprezentujemy - jeśli wierzą , że złapiemy się na cos tak prymitywnego.
 
To odnośnie postu Enzo .
06 października 2013 20:19 / 5 osobom podoba się ten post
enzo

A to tworczosc innej a moze tej samej pani na innym forum;

Mam na imię Magda i chciałam podzielić się z wami swoją opinią o wyjazdach do niemiec jako opiekunka. Byłam 3 razy już jako opiekunka ale ostatnio wyjechałam z firma pflegemitherzen24 i powiem że jestem bardzo zadowolona. Miałam darmowy kurs jezyka niemieckiego(nigdy nie spotkałam się z takim czymś) i po kursie dostałam telefon informujący o wyjeżdzie do pracy do Pani August. Przez 10 miesiecy pracując przez pflegemitherzen24 zarobiłam tyle że 10 lat musiała bym pracować na kasie w Te.......
Pulusem jest opieka dziewczyn z polski potrzafią odebrać telefon w sobotę o 23 wieczorem i pomoc.

Jestem pewna,ze "...dziewczyny z polski..." w sobote o 23 w nocy po alarmowym telefonie wsiadaja w samolot ..czy jakos tak...i PRZYBYWAJA  pomoc zmienic podopiecznej pampersa! To sie nazywa niezawodnosc!
06 października 2013 20:36
Nie wierze by ktos z firmy odbieral telefony o 23,ja dzwonilam do mojej przez dwa wekeendy i nikt nie raczyl odebrac albo oddzzwonic,zreszta zalezy jaka firma moze....
06 października 2013 20:36 / 3 osobom podoba się ten post
A dlaczego nie napiszą,że firma przegrała proces z ZUS-em i musi przesłać pieniądze na konta zusowskie opiekunek
06 października 2013 21:12
mozah aM

No , popatrzcie - jak to firma dobrze płaci ! Stawka na miesiąc wynosi tyle , co rok pracy w Te... !! I teraz pewnie ,,super - firma '' oczekuje , że wszystkie forumowiczki polecą jak w dym , żeby takie kokosy zarabiać !
 
No to poczeka trochę , aż znajdzie naiwniaczki lub - niestety - kobiety zdesperowane . Jak widać , firmy mało wiedzą o nas , o tym co sobą reprezentujemy - jeśli wierzą , że złapiemy się na cos tak prymitywnego.
 
To odnośnie postu Enzo .

Też właśnie mam takie wrażenie, że osoba pisząca ten post myśli, że my tu takie baby zacofane, od pługa oderwane, co nic o świecie nie wiedzą, zagubione w wielkim świecie itd. 
06 października 2013 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
annaM

A dlaczego nie napiszą,że firma przegrała proces z ZUS-em i musi przesłać pieniądze na konta zusowskie opiekunek

pewnie dlatego,ze wieśc o tym się rozeszła po PL i niezawodnych opiekunkach i forach opiekunkowych,ze teraz mają bardzo małe zainteresowanie swoją agencją i stąd owe panie Marie i Magdy(treść obu wpisów jest podobna jak dwie krople wody)muszą za pomocą pięknych wpisów nazgarniać kobiety do swojej agenturki.Bo pensje pań z biura tez nie wzrosną  jesli za mała ilość opiekunek na nich  zapracuje.
06 października 2013 21:18
cristina

pewnie dlatego,ze wieśc o tym się rozeszła po PL i niezawodnych opiekunkach i forach opiekunkowych,ze teraz mają bardzo małe zainteresowanie swoją agencją i stąd owe panie Marie i Magdy(treść obu wpisów jest podobna jak dwie krople wody)muszą za pomocą pięknych wpisów nazgarniać kobiety do swojej agenturki.Bo pensje pań z biura tez nie wzrosną  jesli za mała ilość opiekunek na nich  zapracuje.

Masz rację w 100%.Trzeba jeszcze dodać koszty procesu,który toczył się chyba ze trzy lata i miał zakończenie w Sądzie Najwyższym.
06 października 2013 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Też właśnie mam takie wrażenie, że osoba pisząca ten post myśli, że my tu takie baby zacofane, od pługa oderwane, co nic o świecie nie wiedzą, zagubione w wielkim świecie itd. 

To nie moja wlasna tworczosc,przekleilam z innego forum ,ja sie od firm trzymam jak najbardziej z daleka.:)
06 października 2013 21:25
enzo

To nie moja wlasna tworczosc,przekleilam z innego forum ,ja sie od firm trzymam jak najbardziej z daleka.:)

No przecież wiem - to alter ego pani Marii z Koronowa:)