Promedica24 Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
16 kwietnia 2012 13:28
Sylwunia,przede wszystkim musisz niezwłocznie do nich zadzwonić.Gdy ja z nimi pracowałam to przelewy były zawsze punktualnie- kazdego 10 i 15 dnia miesiąca,ponieważ 1o wpływała tylko ta podstawa a 15 czasami 16 delegacja....ale Promedica zeszła na psy,aż się wierzyć nie chce.Dzwoń Sylwunia natychmiast bo to na pewno jest czyjeś niedopatrzenie.Pozdrawiam Cię i naprawdę wiem jak możesz się czuć,bo czasami brakowało mi za jeden dzień na skutek niedogadania się z panią z biura co do terminu wyjazdu lub przyjazdu i tez byłam wkurzona.
16 kwietnia 2012 13:59
Sylwuniu, przelewają zwykle 14, a 15 to była nd, więc może być zwłoka w kwietniu, bo do banku dotarło najwcześniej 15 albo nawet 16, kwestia zaksięgowania. Ja mam wypłatę w euro i zwykle dopiero 2-3 dni po przelaniu, ale to nie wina Pr 24, tylko mojego banku, że się nie śpieszy, a dlaczego - wiadomo.
16 kwietnia 2012 14:10
Ja wszystko rozumiem tylko kwota mi się nie zgadza no wyszło na to, że ja od 15 lutego do 15 marca zarobiłam 546,15 euro, zadzwoniłam do nich oczywiście Pani z Prm24 powiedziała, że przelew poszedł w piątek od nich, podała mi kwoty, ale i to tak mniej niz powinno być,...
16 kwietnia 2012 16:27
nie mogłaś przez miesiąc zarobić tak mało, coś im się pokręciło, koniecznie napisz jak to załatwili!!!
16 kwietnia 2012 18:08
Już wszystko wiem. Te wynagrodzenie jest wypłacane za przepracowany miesiąc, czyli ta kwota to od 15.02 do 29.02 ( podstawa+dieta), byłam popołudniem w banku przyszedł przelew (1.03-31.03) - kwota jest zgadza, a za te 12 dni kwietnia (01.04-12.04) dostanę 14 maja...
16 kwietnia 2012 19:05 / 1 osobie podoba się ten post
no to już się nie martwisz i możesz spokojnie jechać do Nicei poszaleć w kasynach... trzymamy kciuki za wielką wygraną!!!
16 kwietnia 2012 20:34
Witam srdecznie!

 

ja tez jezze przez te firmę,ale planuję zakończyć z nimi tą współpracę,ponieważ oferty są nie aktualne ze stanem faktycznym co zastaję na miejscu.

czy zna ktos profesjonalną firmę,aby bez obaw wyjechać do pracy jako opiekunka do Niemiec?

 

 
18 kwietnia 2012 09:10
Ja tez zaczynam się skłaniac do zmiany. Pieniądze niepunktualne, niezgodnie z umową. mając problemy w D pod koniec pobytu, nie mogłam się dodzwonić, a jak się dodzwoniłam wreszcie to nie mogłam skontaktować sie z koordynatorka, a opowiadanie od poczatku wszystkiego kolejnej pani to moim zdaniem bez sensu. Jak sie nareszcie koordynatorka skontaktowała- w sprawie biletu powrotnego -zarzekała się że nikt nie zawiadomił jej o moich problemach i potrzebie kontaktu z nią !

Nie jestem histeryczką , raczej potrafie sobie sama ze wszystkim dac radę, ale czasem taki kontakt jest potrzebny, a będąc zagranicą wolałabym wiedzieć, ze w razie czego mam jakieś wsparcie. A teraz takiego poczucia nie miałam.
18 kwietnia 2012 15:24
Ja lubię Promedikę, bo moja koordynatorka i inne są ok, bardzo przyjazne, mają też dużo zleceń. Ale są również dwie duże wady - przepływ informacji jest tam marny, co jest zresztą typowe dla wielu polskich firm, więc nie są wyjątkiem. A poza tym płacą najmniej, jak się zdążyłam zorientować.Niektóre moje koleżanki nie przeszły jeszcze granicy 900 euro, choć mówią dobrze po niemiecku i pracują od kilku lat. Podwyżki to śmiech na sali, ja teraz mogę liczyć na max 25 euro, w tym tempie do kwoty 100 euro miesięcznie więcej dojdę najszybciej za 2 lata.
19 kwietnia 2012 09:28
To jak firma chce mieć nowe opiekunki gdzie teraz w dobie internetu jest taki przepływ informacji.Ja w każdym razie skreślam PR 24 z mojej listy bo szukam agencji godnej polecenia
14 maja 2012 10:46 / 1 osobie podoba się ten post
no jestem zaskoczona uprzejmością Pań z Prm24 tym razem... Po ostatnich moich wyjazdowych przygodach w kwietniu... :) mogłam spokojnie wyjechać na urlop, początkiem maja zadzwonila do mnie Pani i bardzo grzecznie przedstawiła mi warunki przjazdu, pytając czy jestem zdecydowana wrócić w to samo miejsce... i nie uwierzycie, zapytała mnie nawet jak długo chcę zostać czy 1 miesiąc czy 2 miesiące a mnie wmurowało...:)))
14 maja 2012 12:31
Dziewczyny czyli czytają nasze posty jak wam się polepszyło.Albo totalny brak nowych opiekunek bo nikt normalny do nich się nie zgłosi więć muszą dbać o te które pracują i zarabiaja na panie w biurach. Andrea czekaj jak zaraz bedą podwyżki .
14 maja 2012 18:52
Ja już nie mam słów, uprzejmość uprzejmością a pieniążków na koncie nie ma... podczas pobytu w PL założyłam konto internetowe, by na bieżąco śledzić... i nic...żadnego wpływu...
14 maja 2012 21:34
Jak to mozliwe? Nie dostajesz pieniedzy za swoja prace? Sylwunia, ja nie wiem czy ja to poprawnie zrozumialam. Jesli tak jest rzeczywiscie, to co Cie u diabla trzyma przy tej firmie ??????????

Jedna z najwazniejszych rzeczy jest wlasnie to, czy agencja jest wyplacalna...

Nie wyobrazam sobie jakbym mogla nie dostac wynagrodzenia.

Sylwunia Ty sie moze dobrze zastanow... hm?
14 maja 2012 22:36
andrea said:
ostatnio tez tak mialas!

no masz rację, skoro 14-go jest płacone wynagrodzenie, to do diabła powinno być na koncie, a jeśli sie nie wyrabiają, yo dzień wcześniej powinni puszczać przelewy heh...