Promedica24 Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
07 lutego 2019 22:32
Witam , moja mama troche przezyla na wyjezdzie do niemiec byla bita przez swojego podopiecznego i kopana miala zerwana skórke na poliku ,mama przyjezdza jutro do polski rodznina tak jak mowi moja mama jest bardzo dobra ale ja sie boje kolejnego wyjazdu mojej mamy gdy czytalem te komentarze na temat P24 !!! Powie mi ktos do kiedy powinna firma zaplacic wypłate ? 
08 lutego 2019 07:26 / 2 osobom podoba się ten post
W umowie jest to kiedy wypłata wypłacana. W mojej firmie do 15.
Czy ja dobrze zrozumiałam, że podopieczny agresywny? I ona tam wraca???? Co firma na to, że tak się zachowuje? A rodzina? Czy on w ogóle nadaje się do opieki domowej?
08 lutego 2019 07:27 / 2 osobom podoba się ten post
Koleszka

Witam , moja mama troche przezyla na wyjezdzie do niemiec byla bita przez swojego podopiecznego i kopana miala zerwana skórke na poliku ,mama przyjezdza jutro do polski rodznina tak jak mowi moja mama jest bardzo dobra ale ja sie boje kolejnego wyjazdu mojej mamy gdy czytalem te komentarze na temat P24 !!! Powie mi ktos do kiedy powinna firma zaplacic wypłate ? 

Jakim cudem do tego doszło ? 
Żadne pieniadze nie są warte upokorzenia i przemocy a już napewno w tej pracy . Mogła zgłosić się na policję albo wrócić do domu . Tak czy inaczej dużo zdrowia dla mamy . 
Promedica to syf .
08 lutego 2019 07:47 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Jakim cudem do tego doszło ? 
Żadne pieniadze nie są warte upokorzenia i przemocy a już napewno w tej pracy . Mogła zgłosić się na policję albo wrócić do domu . Tak czy inaczej dużo zdrowia dla mamy . 
Promedica to syf .

Dokładnie. Jeszcze się zastanawiam ile kobiet się nabierze na piękne obietnice tej firmy a do tego ten chory ich system rozliczeń za wyjazdy. 
08 lutego 2019 09:58
Niedopuszczalne!!!ja mam nadzieję, że ta kobieta tam nie wróci?!I 
08 lutego 2019 10:22 / 1 osobie podoba się ten post
Koleszka

Witam , moja mama troche przezyla na wyjezdzie do niemiec byla bita przez swojego podopiecznego i kopana miala zerwana skórke na poliku ,mama przyjezdza jutro do polski rodznina tak jak mowi moja mama jest bardzo dobra ale ja sie boje kolejnego wyjazdu mojej mamy gdy czytalem te komentarze na temat P24 !!! Powie mi ktos do kiedy powinna firma zaplacic wypłate ? 

Dzień dobry,
 
czy mama interweniowała u agencji, z której wyjechała?
Agresywny podopieczny może się zdarzyć wszędzie, ale agencja powinna jak najszybciej zakończyć współpracę z taką rodziną. 
10 lutego 2019 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
Też sporo słyszałam o tej firmie nawet się początkowo zastanawiałam nad wyjazdem z nimi ale mi koleżanki po fachu odradzały że z koordynatorami kontaktu nie ma że kasa mała i nie na czas w dodatku. To szukałam innej agencji i wyjechałam z laxo care. Dobre sztellę proponują i warunki finansowe również. Kontakt z koordynatorem mam cały czas. Jestem ubezpieczona, źle nie mam.
10 lutego 2019 17:48

‼️UWAGA ‼️
‼️ZAGINĄŁ ‼️
(usunięte po zgłoszeniu)
(Ze względu na aktualizację treści powiadomienia na facebook'u o zaginięciu, pozostawiamy bezpośredni link do szczegółów)


 


https://www.facebook.com/poszukujemyich/posts/333015360643216


 


 

13 lutego 2019 12:14 / 1 osobie podoba się ten post
ja jeżdze z promediką od kilku lat, troche z lenistwa już nawet nie chce mi sie przeglądac innych firm, bo chyba wszystkie mają to samo a promedikę znam, mam fajną koordynatorkę i zawsze wszystko jak należy. To chyba największa tego typu firma. Jedynie co zauważyłam, że po każdym wyjeżdzie mówie im że chce weryfikacje językowa, bo przecież nauczyłam sie wiecej na kontrakcie, wiec należy mi sie wiecej pieniedzy. Na pewno nie ufaj jakimś firemkom 2 osobowym co sie w każdej chwili mogą zawinąc i Ciebie zostawić na lodzie.
13 lutego 2019 13:38
poznanianka1

‼️UWAGA ‼️
‼️ZAGINĄŁ ‼️
(usunięte po zgłoszeniu)
(Ze względu na aktualizację treści powiadomienia na facebook'u o zaginięciu, pozostawiamy bezpośredni link do szczegółów)


 


https://www.facebook.com/poszukujemyich/posts/333015360643216


 


 

Można ogłosić na My polacy.de i to wlasnie firma najbardziej powinna się zaangażować skoro z nią wyjechał!
13 lutego 2019 14:14
Elka40

Można ogłosić na My polacy.de i to wlasnie firma najbardziej powinna się zaangażować skoro z nią wyjechał!

Droga Elu, firma ma informację na fb, że Ryszard już nie współpracował z nimi. Po zakończeniu zlecenia nie chciał wrócić do kraju. Mimo wszystko dziwnie to wygląda. https://pl-pl.facebook.com/Promedica24/posts/2131365046886362
 
 
 
13 lutego 2019 14:20
Aha no na My Polacy było niedawno pisane że jakiś Polak posprzeczał się z "kumplami" zaginął, ktoś użył jego karty...może być ciężko przez to zakichane Rodo
13 lutego 2019 15:12
W komentarzach na FB wypowiedziała się córka zaginionego na temat firmy- że jakieś informacje uzyskali dopiero po tym, jak postraszyli mediami. Poza tym ciągle pisze, że został GDZIEŚ zawieziony. Podanie informacji o konkretnych okolicach ułatwiłoby chyba trochę szukanie śladów? Rzeczywiście, jakieś to dziwne. A to, że firma współpracuje z policją to żadna łaska, tylko obowiązek. Wygląda, jakby rodzina zaginionego wsparcia w tej firmie nie miała w tej sytuacji....
13 lutego 2019 15:29 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

W komentarzach na FB wypowiedziała się córka zaginionego na temat firmy- że jakieś informacje uzyskali dopiero po tym, jak postraszyli mediami. Poza tym ciągle pisze, że został GDZIEŚ zawieziony. Podanie informacji o konkretnych okolicach ułatwiłoby chyba trochę szukanie śladów? Rzeczywiście, jakieś to dziwne. A to, że firma współpracuje z policją to żadna łaska, tylko obowiązek. Wygląda, jakby rodzina zaginionego wsparcia w tej firmie nie miała w tej sytuacji....

Tak jak było o bitej przez pdp.kobiecie..?! 
13 lutego 2019 16:18
Ale o tej kobiecie niewiele tu napisano. Nie widziałam, żeby było, ze zgłaszane do firmy.