17 kwietnia 2017 14:49
Ja tez dostałam takie pismo bardzo się zdziwiłam dzwoniłam do firmy powiedzieli ,ze to ich sprawa mnie nie dotyczy .Ja juz nie jestem ich pracownikiem napisałam wypowiedzenie pomimo ,iz pracowałam z nimi 3 lata.Ostatnia zmienniczka ,która wysłali jak dowiedziała się ,ze pochodzę z Lublina nazwała mnie pierdodolą ukrainką pomimo,ze widziała mnie pierwszy raz


17 kwietnia 2017 16:19
Babcia

Ja tez dostałam takie pismo bardzo się zdziwiłam dzwoniłam do firmy powiedzieli ,ze to ich sprawa mnie nie dotyczy .Ja juz nie jestem ich pracownikiem napisałam wypowiedzenie pomimo ,iz pracowałam z nimi 3 lata.Ostatnia zmienniczka ,która wysłali jak dowiedziała się ,ze pochodzę z Lublina nazwała mnie pierdodolą ukrainką pomimo,ze widziała mnie pierwszy raz


To jej powiedz, że Szefostwo też pochodzi z Lublina!
17 kwietnia 2017 18:40
już jej nie powiem bo tam nie wracam pracowałam w tym miejscu ponad rok a jedna pani z biura to znajoma tej zmienniczki i oczywiscie teraz sa inne terminy wyjazdów ,które mi nie pasuja.Rodzina jeszcze o tym nie wie ,ze ja nie przyjezdzam pisala mi maila z zyczeniami i napisała do zobaczenia w maju .Powiem szczerze prauje w opiece juz 5 lat ale takiej osoby jeszcze nie widziałam
06 września 2017 09:15

zdecydowanie nie polecam tej firmy Panie przy rekrutacji milutkie Pani (usunięte) jest opryskliwa

06 września 2017 17:43 / 1 osobie podoba się ten post
marta22

zdecydowanie nie polecam tej firmy Panie przy rekrutacji milutkie Pani (usunięte) jest opryskliwa

Trzeba nauczyć ją kultury :] Napisz skargę do właściciela firmy.
Dyskusja w biurze. O.
14 października 2017 20:29
opryskliwa to mało i delikatnie powiedziane jest (usunięte)
13 lipca 2018 17:43
Wotam do Ola 2341 mam pytanie czy dostałas wezwanie do sądu na zeznanie odnośnie składek ZUS z Active Care .Jeśli tak prosze odezwij się do mnie Pozdrawiam

10 sierpnia 2018 13:31

jaka to wielka rzecz, ze kontakt z koordynatorem na terenie niemiec i placa przed czasem.Wow! ja sie pytam jak mozna wysylac zagranice do pracy na 24 h,do tak ciezkiej pracy, na tak smiesznych skladkach??? jakos inne firmy potrafia sie dostosowac do dyrektywy unijnej ,ze skladki od sredniej krajowej i zaplacic do tego godne pieniadze?Poza tym dac ubezpieczenie z NFZ ale i do tego prywatne ubezpieczenie tez ...to brak szacunku w/g mnie dla pracownika i cwaniactwo ze strony tej firmy.No ale jak i tak tu pisza zadowolone opiekunki , to znaczy ze firma nie musi sie starac bo i tak (usunięte) wyjedzie i przyjedzie zadowolona!!! I biznes sie dalej kreci!

10 sierpnia 2018 13:44
Margarette51

jaka to wielka rzecz, ze kontakt z koordynatorem na terenie niemiec i placa przed czasem.Wow! ja sie pytam jak mozna wysylac zagranice do pracy na 24 h,do tak ciezkiej pracy, na tak smiesznych skladkach??? jakos inne firmy potrafia sie dostosowac do dyrektywy unijnej ,ze skladki od sredniej krajowej i zaplacic do tego godne pieniadze?Poza tym dac ubezpieczenie z NFZ ale i do tego prywatne ubezpieczenie tez ...to brak szacunku w/g mnie dla pracownika i cwaniactwo ze strony tej firmy.No ale jak i tak tu pisza zadowolone opiekunki , to znaczy ze firma nie musi sie starac bo i tak (usunięte) wyjedzie i przyjedzie zadowolona!!! I biznes sie dalej kreci!

Droga opiekunko każdy sam wybiera za ile jedzie. Są opiekunki, które celowo rezygnują z wyższego zusu. W ten sposób mają więcej pieniędzy w wynagrodzeniu.
21 listopada 2019 14:41
Pracuje z tą firmą 4lata i jestem bardzo zadowolona. Wypłata na czas .Zawsze można liczyć na pomoc .
22 listopada 2019 08:17
pracuję z tą firmą już 5 lat-zus od średniej albo warunki niemieckie,wypłata zawsze przed czasem :) pomocna dłoń w razie potrzeby-super!
19 maja 2022 11:36
Współpracuję z firmą ActiveCare od kilku lat i z czystym sumieniem polecam tę agencję. Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy, wypłata zawsze na czas, albo i przed czasem, możliwość wyboru rodzaju zatrudnienia, ja akurat jeżdżę na niemieckich warunkach, bo mi tak najbardziej odpowiada. Koordynatorki bardzo kompetentne, miłe i pomocne. Jeśli są jakieś nieścisłości co do warunków pracy, wystarczy zgłosić i reagują natychmiast. Różnie bywa z przedstawianiem warunków przez rodziny pdp lub niemiecką agencję, a tak się czasem zdarza, to zgłasza się problem i kobietki w biurze szukają rozwiązania. Pod każdym względem jest super. Dlatego zapraszam do współpracy. 
Aneta P
13 października 2023 10:47 / 1 osobie podoba się ten post
Witam, serdecznie polecam agencję Active Care. Zlecenia sprawdzone, można wracać tam, gdzie się już było. Warunki elastyczne, można wyjeżdżać na kilka tygodni lub miesięcy. Za dłuższe zlecenia mają premie. Pokrywają koszty przejazdu. Pieniądze za zlecenia na czas. Ja sobie chwalę.