Perfekton Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
1 / 5
Jakośc obsługi
1 / 5
Dopasowanie oferty
2 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
18 października 2011 17:05

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie  Perfekton z Sopotu. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.


 

27 lutego 2012 06:37
Z ich strony internetowej wynika ,ze jest OK.Wszystko jasno opisane i wytłumaczone.Szukałam pracy i sę nad tą firma zastanawialam na poważnie,ale w ostateczności wybralam inną,jesli ta mnie zawiedzie to z pewnością napiszę do "PERFEKTON" Pozdrawiam
27 lutego 2012 10:09
Właśnie dlaczego !!!
27 lutego 2012 10:22
Już już spokojnie i bez krzyków :) nie jestem bo przez 2 lata zajmowalam sie calkiem innym zawodem i calkiem innym krajem niz niemcy. nie z samej "opieki" da sie zyc. sa tez inne zawody teraz przez weekend wysylalam znow cv na opiekunke i czekam na odzew od tej firmy :)

27 lutego 2012 10:33
karolinao said:
Już już spokojnie i bez krzyków :) nie jestem bo przez 2 lata zajmowalam sie calkiem innym zawodem i calkiem innym krajem niz niemcy. nie z samej "opieki" da sie zyc. sa tez inne zawody teraz przez weekend wysylalam znow cv na opiekunke i czekam na odzew od tej firmy :)


Witam !!!. wyobraź sobie że,opinie twoje i wszystkich innych osób są dla nasz cenne ,kązdy szukający pracy poniekąd   bazuje na nich.Dlatego ja nie wypowiadam się w tym temacie ,bo niemam rzetelnej wiedzy.Czytam wszystkie twoje posty na ten temat .Pozdrawiam

27 lutego 2012 13:23
no to tak jak mowilam :) kontakt z ta fima jest super nawet jak jestes w niemczech, umowy tez jasne i czytelne bez dodatkowych kruczkow.:) smialo moge polecic
27 lutego 2012 13:37
karolinao said:
no to tak jak mowilam :) kontakt z ta fima jest super nawet jak jestes w niemczech, umowy tez jasne i czytelne bez dodatkowych kruczkow.:) smialo moge polecic

Miło mi że odpowiedziałaś na mój post,że traktujesz mnie poważnie .Dziękuję

27 lutego 2012 13:50
do usług :) a taka mala ciekawostka niewiem czy to ma znaczenie jak bylam z tej firmy zaczal bolec mnie zab a moja karta ubezpieczenia nie zdazyla jeszcze dojsc do niemiec bo zab zaczal bolec po tygodniu pobytu. Rodzina byla taka kochana ze w nocy ze mna jechali na pogotowie stomatologiczne i mi zafundowali kanałówkę :)
27 lutego 2012 14:01
karolinao said:
do usług :) a taka mala ciekawostka niewiem czy to ma znaczenie jak bylam z tej firmy zaczal bolec mnie zab a moja karta ubezpieczenia nie zdazyla jeszcze dojsc do niemiec bo zab zaczal bolec po tygodniu pobytu. Rodzina byla taka kochana ze w nocy ze mna jechali na pogotowie stomatologiczne i mi zafundowali kanałówkę :)

Tak zdarza się  taka  sytuacja ,mój  mąż miał podobny przypadek.Wszystko zależy od człowieka.

27 lutego 2012 14:59
My z pm24 mamy karty ubezp. a i tak trzeba samemu zapłacić za leczenie stomatologiczne. Potem kupa biurokracji, jakieś rachunki, dokumenty się wypelnia i dopiero wysyła się papiery do działu likwidacji szkód. Ciekawe czy serio zwracają koszty leczenia czy się migają. Moim zdaniem to g. a nie ubezpieczenie skoro musimy najpierw wykładać z własnej kieszeni. Co wy na to dziweczyny?

( moja znajoma i ja dowiadywałyśmy się bezpośrednio w Gdańsku u ubezpieczyciela przed kilkoma tygodniami więc chyba od tamtej pory nic się nie zmieniło)
27 lutego 2012 17:27
Tylko kiedy to było jak byla u tego lekarza? Nam się przed kilkoma miesiącami ubezpieczyciel zmienił. Mi pan z Gdanska wyraźnie powiedział że mam zapłacić sama a potem rachunek i tą resztę papierów do nich wysłać
27 lutego 2012 19:54
anetta said:
My z pm24 mamy karty ubezp. a i tak trzeba samemu zapłacić za leczenie stomatologiczne. Potem kupa biurokracji, jakieś rachunki, dokumenty się wypelnia i dopiero wysyła się papiery do działu likwidacji szkód. Ciekawe czy serio zwracają koszty leczenia czy się migają. Moim zdaniem to g. a nie ubezpieczenie skoro musimy najpierw wykładać z własnej kieszeni. Co wy na to dziweczyny?

( moja znajoma i ja dowiadywałyśmy się bezpośrednio w Gdańsku u ubezpieczyciela przed kilkoma tygodniami więc chyba od tamtej pory nic się nie zmieniło)

ja wniosek o wydanie karty podpisywalam w przed dzien wyjazdu, byl to dzien w ktorym wyslalam cv do agencji i w ten sam dzien dostalam zlecenie na jutro na wyjazd. chcialam prace na szybko i ja dostalam :) a ze rozbolal mnie zab a karty nie moglam miec  w tydzien co jest oczywiste to juz nie wina agencji :) chwała bogu ze rodzina okazala sie milosierna...no ale nie odbiegajmy od tematu jakim sa opinie o firmie Perfekton

27 lutego 2012 20:04
Karolinao bardzo Cię prosze abyś zapoznała się z regulaminem tego działu! Bo oprócz znikających postów może nagle wydarzyć się zniknięcie całego Twojego konta.
05 marca 2012 23:56
Moderatorze ,

Zanim dodałam tu wpis zapoznalam sie z regulaminem działu i naprawde nie wiem czym zlamalam zasady.... nie robie zadnej kryptoreklamy etc... przeciez mamy dzielic sie tu doswiadczeniami i ja sie nimi dzielę... mozesz mnie "oświecić"?
06 marca 2012 06:27
Chyba jednak nie bardzo. Kolejne tego typu wpisy jak te, które stąd usunąłem również będe kasował.