26 lipca 2015 12:22
Własnie tutaj Umowa Cel Podrózy a 1300 Euro jestem ciekawa czy by mnie wyplacili na taka umowe.
26 lipca 2015 12:26 / 2 osobom podoba się ten post
Casandra89

Własnie tutaj Umowa Cel Podrózy a 1300 Euro jestem ciekawa czy by mnie wyplacili na taka umowe.

Możesz jakoś jaśniej napisać o tej umowie,bo kompletnie nie rozumiem o co chodzi.Nie ma czegos takiego jak "umowa cel podróży"......
26 lipca 2015 12:29
Niewiem co to za umowa taka dostalam o cel podrozy na poczatku kartek pisalo wyraznie pierwszy raz sie spotkalam z taka umowa.
26 lipca 2015 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
Casandra89

Niewiem co to za umowa taka dostalam o cel podrozy na poczatku kartek pisalo wyraznie pierwszy raz sie spotkalam z taka umowa.

Jak nie wiesz o co chodzi, to nie podpisuj,pokaż komuś/rodzicom np.?/ albo jak chcesz wyślij mi na meila-mam w profilu.Podstawowe typy standardowych umów są 3
-o pracę
- o dzieło
-umowa zlecenie i ta własnie najczęściej funkcjonuje  w naszym fachu.
Sorry ,ale bez przeczytania nie mogę nic więcej powiedzieć, bo wciąż to dla mnie niejasne.
26 lipca 2015 12:59 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jak nie wiesz o co chodzi, to nie podpisuj,pokaż komuś/rodzicom np.?/ albo jak chcesz wyślij mi na meila-mam w profilu.Podstawowe typy standardowych umów są 3
-o pracę
- o dzieło
-umowa zlecenie i ta własnie najczęściej funkcjonuje  w naszym fachu.
Sorry ,ale bez przeczytania nie mogę nic więcej powiedzieć, bo wciąż to dla mnie niejasne.

Nie podpisalam sprawdzalam w Internecie te umowe i nie ma takiej umowe jest tak jak muwisz  umowa o dzielo o prace  czy zlecenie. To tez dla mnie niejasne i juz nie wnikam najwazniejsze ze nie podpisalam i mam teraz spokoj tylko sie pytalam bo myslalam ze moze zle zrobilam ze nie podpisalam,ale sadze ze dobrze teraz szukam czegos innego moze uda mi sie.
25 sierpnia 2015 23:52 / 2 osobom podoba się ten post
lonia61

Chciałabym dowiedzieć się czegoś bliższego o tej agencji. czy wypłata jest w euro, na jak długo wyjeżdzacie. Nie ma problemów z płatnościami. wogóle jak wam się współpracuje z tą agencją??

Jestem na drugim wyjeździe z Professional Care24, nic złego nie mogę powiedzieć o tej firmie! Współpraca jest bardzo aktywna, koordynator w Niemczech bardzo pomocny. Długość kontraktu do ustalenia, teraz jestem na 6 tyg. bo tak mi pasowało. Jest dobry kontakt z centralą w Toruniu, pieniądze w terminie, może być w euro lub pl, trzeba to ustalić w umowie. Generalnie jestem zaskoczona na plus, ponieważ przeważnie sceptycznie i ostrożnie podchodze do pracodawców. Jak narazie - jest o.k.
26 sierpnia 2015 20:54
reginaanna

Jestem na drugim wyjeździe z Professional Care24, nic złego nie mogę powiedzieć o tej firmie! Współpraca jest bardzo aktywna, koordynator w Niemczech bardzo pomocny. Długość kontraktu do ustalenia, teraz jestem na 6 tyg. bo tak mi pasowało. Jest dobry kontakt z centralą w Toruniu, pieniądze w terminie, może być w euro lub pl, trzeba to ustalić w umowie. Generalnie jestem zaskoczona na plus, ponieważ przeważnie sceptycznie i ostrożnie podchodze do pracodawców. Jak narazie - jest o.k.

Cześć
A składki od jakiej sumy płacą? Oby było jak najlepiej , ja obecnie jestem przez niemniecką agencje . ale po powrocie zainteresuję się tym co mają do zaoferowania. Dzięki za informacje.
26 sierpnia 2015 23:48
lonia61

Cześć
A składki od jakiej sumy płacą? Oby było jak najlepiej , ja obecnie jestem przez niemniecką agencje . ale po powrocie zainteresuję się tym co mają do zaoferowania. Dzięki za informacje.

Mówili mi że od średniej, ale sprawdze w ZUS (zawsze sprawdzam). Pzdr
12 stycznia 2016 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ciemnota jestem i nie wiem co to znaczy oszukano przez pomyłkę ? 

12 stycznia 2016 20:59 / 3 osobom podoba się ten post
Sorry, to ile oni płacą, że mozna się nie dopatrzeć braku 525 Euro na koncie???????????????????
12 stycznia 2016 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
Masz już wypłatę za grudzień?
12 stycznia 2016 21:04
Czy tez jestes zobowiazana wypracowac określona ilośc godzin w PL? Chodzi o marketing.
12 stycznia 2016 21:15
Edytuj posty ,Nie pisz jeden pod drugim 
Szefu bedzie mial robote 
12 stycznia 2016 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
oki,przepraszam.
Sprawdzcie swoje przelewy,bo pieniadze dzis sa na koncie.

12 stycznia 2016 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
Oni myśleli, Ty też i My również