Środki czystości dla podopiecznych

23 marca 2014 11:56 / 2 osobom podoba się ten post
lena7

Uważam podobnie.
I sławetna pani Geizig była (jest) strasznie upartą osobą i tak: Nachtstuhl - nie, łóżko specjalistyczne - nie, rolator - nie. Po rozmowach z rodziną nie uzyskałam nic ("jak mama nie chce, to nie będziemy jej zmuszać") więc na mój argument nie mieli sensownej odpowiedzi, że ktoś wymyślił te wszystkie urządzenia dla seniorów, żeby ułatwić życie im, pielęgniarkom, lekarzom, rodzinie, opiekunom, to dlaczego nie korzystać. Zjechałam przed czasem. Nie będę się boksować z głupimi ludźmi (mama cały czas mi powtarza: z pijanym się jeszcze dogadasz, ale z głupim nigdy).

Niemcy to niby taki mądry naród a nie mogąsię zorganizować nidy wszystko zapewnia im krankenkasa a niejednokrotnie robią wielkie oczy jak im sie mówi o tym czy tamtym.Ja mam takie super myjki jednorazowe z mydłem i jak powiedziałam żeby mi syn pdp kupił takie bo mam obrzydzenie do tych myjek ręcznikowych to nie mógł nigdzie ich kupić.Jeszcze niedawno jego mama leżała na normalnym łózku i naprawdę trzeba byłó sie nagimnastykowaś zeby ję podnieść czy umyć 
23 marca 2014 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
jowitaliber

Niemcy to niby taki mądry naród a nie mogąsię zorganizować nidy wszystko zapewnia im krankenkasa a niejednokrotnie robią wielkie oczy jak im sie mówi o tym czy tamtym.Ja mam takie super myjki jednorazowe z mydłem i jak powiedziałam żeby mi syn pdp kupił takie bo mam obrzydzenie do tych myjek ręcznikowych to nie mógł nigdzie ich kupić.Jeszcze niedawno jego mama leżała na normalnym łózku i naprawdę trzeba byłó sie nagimnastykowaś zeby ję podnieść czy umyć 

obrzydzenie ,obrzydzeniem ale nie zapomnij  o...........rekawiczkach i plynie dezynfekujacym do rak .:),:)
23 marca 2014 12:12 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

obrzydzenie ,obrzydzeniem ale nie zapomnij  o...........rekawiczkach i plynie dezynfekujacym do rak .:),:)

plyn mi kupił w DM ale o rękawiczki tez długo walczyłam powiedziałam ze jak mama się załatwi to go poproszę żeby ją umył bo ja bez rękawic nie zrobię tego coś poburczał ale kupił szybko
23 marca 2014 12:14 / 2 osobom podoba się ten post
zosia_samosia

obrzydzenie ,obrzydzeniem ale nie zapomnij  o...........rekawiczkach i plynie dezynfekujacym do rak .:),:)

Ooo! to jest pierwsza rzecz i jedna z najważniejszych i u mnie w ogóle nie ma dyskusji na ten temat. Ma być i kropka.
23 marca 2014 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
jowitaliber

plyn mi kupił w DM ale o rękawiczki tez długo walczyłam powiedziałam ze jak mama się załatwi to go poproszę żeby ją umył bo ja bez rękawic nie zrobię tego coś poburczał ale kupił szybko

Rękawiczki i płyn dezyfekujący do kwoty 31 euro -- koszt ponosi Kranken bądż Pflegekasse--wpisz proszę Pflegepaket w google
23 marca 2014 13:44
dorotee

Rękawiczki i płyn dezyfekujący do kwoty 31 euro -- koszt ponosi Kranken bądż Pflegekasse--wpisz proszę Pflegepaket w google

muszę powiedzieć synowi 
23 marca 2014 13:47
jowitaliber

muszę powiedzieć synowi 

Moja obecna pdp jest prywatnie ubezpieczona więc ja kupuję za te 31 euro na miesiąc-- rękawiczki, płyny dezynfekujące, podkłady -- rachunek on dostarcza do kasy pdp i dostaje zwrot na konto.
23 marca 2014 13:49
dorotee

Moja obecna pdp jest prywatnie ubezpieczona więc ja kupuję za te 31 euro na miesiąc-- rękawiczki, płyny dezynfekujące, podkłady -- rachunek on dostarcza do kasy pdp i dostaje zwrot na konto.

bardzo ci dziękuję za informację pogadam z nim bo jak ma kupić rękawiczki za 5 euro to cmoka że hej
23 marca 2014 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
jowitaliber

bardzo ci dziękuję za informację pogadam z nim bo jak ma kupić rękawiczki za 5 euro to cmoka że hej

Ja tego pilnuję, bo zużywam trochę więcej rękawiczek niż za 5 euro-- dwa razy też nie zamierzam zakładać:) dużo osób o tym nie wie.
23 marca 2014 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja tego pilnuję, bo zużywam trochę więcej rękawiczek niż za 5 euro-- dwa razy też nie zamierzam zakładać:) dużo osób o tym nie wie.

Tak właśnie i on pewnie też nie wie albo nie chce wiedziec
23 marca 2014 13:55 / 2 osobom podoba się ten post
www.pflegepaket.info-- tam masz wszystkie informacje .
23 marca 2014 16:21
Nawet Fusspflege można wykonać na Rezept-- nie jestem pewna czy tylko jak chodzi o medyczną Fusspflege?
Andrea wie pewnie bo pisała.
21 stycznia 2015 18:25
wiem, że moja pdp też korzysta z takiego "chodzenia" raz w tygodniu, wiem, że za to sie płaci i potem kasa chorych zwraca, ale moja pdp ma 2 grupę i jest prywatnie ubezpieczona
21 stycznia 2015 19:24
ona jeździ raz w tygodniu na 3 godziny, te córki nie chcą za bardzo jej na więcej i częściej oddawać, zapewniają jej inne atrakcje :)))))))))
ona jeździ na koncerty, za które one płacą to już prywatnie,ale dwa razy w tygodniu przychodzą takie kobiety, które są w takim stowarzyszeniu w ratuszu (to jest za darmo) dla chorych na demencję i one chodzą z nią na kawę i ciasto, a dodatkowo też prywatnie przychodzą kobiety
21 stycznia 2015 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
Sorki , ale złapała mnie głupawka na " wyłapywanki "..... cyt " teraz załatwiam elastyczne rajtki do kolan dla złej siostry ".......znaczy , ze co ? a ! juz wiem to takie jakby majtki -reformy ino , że gumiasto-elastyczne , czy jak ???? -:))))))))))))