Włosy

29 marca 2014 22:01
http://www.anwen.pl/2013/12/skrzypokrzywa-najlepsze-zioo-na-wosy.html polecam moja molezanka stosuje metode droźowa i pjie pokrzywe 2 razy dziennie i widzi róznice,ja zamierzam od 1 kwietnia tez zaczac bo włosy mi z glowy leca masakrycznie.do domu lysa pojade po 3 miesiacach:)
29 marca 2014 22:32
Ja cyhba tez sprobuje,Biotyne biore juz 4 miesiac a włosy jak wychodziły,tak wychodza.
29 marca 2014 22:35
kruszynka1964

Ja cyhba tez sprobuje,Biotyne biore juz 4 miesiac a włosy jak wychodziły,tak wychodza.

ja biotyne tezz biore i jak widac przestala pomagac.
29 marca 2014 22:37
Kupiłam sobie odżywkę dla tych, którzy są po chemii. Włosy przestały wychodzić i się wzmocniły.
29 marca 2014 22:38
anmar

Kupiłam sobie odżywkę dla tych, którzy są po chemii. Włosy przestały wychodzić i się wzmocniły.

odżywwke wax moze?
29 marca 2014 22:40
tak, miałam w aerozolu i maść
30 marca 2014 09:44
kacha25

http://www.anwen.pl/2013/12/skrzypokrzywa-najlepsze-zioo-na-wosy.html polecam moja molezanka stosuje metode droźowa i pjie pokrzywe 2 razy dziennie i widzi róznice,ja zamierzam od 1 kwietnia tez zaczac bo włosy mi z glowy leca masakrycznie.do domu lysa pojade po 3 miesiacach:)

To może być stresik,spróbuj suplementacji dobrym preparatem magnezowym.Nie zaszkodzi,a może akurat podziała.
31 marca 2014 15:38
Polecam pokrzywe! rzeczywiście wzmacnia włosy i hamuje wypadanie. Ja pilam 2 razy dziennie zaparzaną i po każdym myciu głowy robiłam płukanki z pokrywy, ale zabierało mi to za duża czasu i przestalam. Teraz za to olejuje włosy - to też je bardzo wzmacnia :)
31 marca 2014 16:39 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mogę polecić sprawdzone na moich włosach garściami wychodziły bałam się czesać i polecono mi Seboradin płyn z czarnej rzepy wcierać codziennie zapach niezbyt miły ale za to dziś włosy są gęste i mocne:)było to kilka lat temu ale z pewnością jest w sprzedaży w DE widziałam w Rossmanie pod inną nazwą Seboradinum chyba tak to się piszę :)
A jeśli chodzi o blond włosy to mogę polecić szampon i odzywka John Frieda Blonden super rozjaśnia i utrzymuje kolor zbędne farby odrosty minimalnie widać już jestem w DE półtora miesiąca i jeszcze nie farbowałam odżywkę trzymam dłużej tak ok pół godz:)
31 marca 2014 16:59
takaja

Ja mogę polecić sprawdzone na moich włosach garściami wychodziły bałam się czesać i polecono mi Seboradin płyn z czarnej rzepy wcierać codziennie zapach niezbyt miły ale za to dziś włosy są gęste i mocne:)było to kilka lat temu ale z pewnością jest w sprzedaży w DE widziałam w Rossmanie pod inną nazwą Seboradinum chyba tak to się piszę :)
A jeśli chodzi o blond włosy to mogę polecić szampon i odzywka John Frieda Blonden super rozjaśnia i utrzymuje kolor zbędne farby odrosty minimalnie widać już jestem w DE półtora miesiąca i jeszcze nie farbowałam odżywkę trzymam dłużej tak ok pół godz:)

to jest normalna odzywka po myciu czy jak ,ze tak dziala rozjasniajaca.ja mam soje włosy blond naturalne i niechcialabym zeby jeszcze mi wyjasnialy
31 marca 2014 17:03
Ja mam za pas wlosy uzywam Johna Frida odzywki i szampony ale do wlosow naturalnych mam jasne blond :)do tego zawsze olejek z Fructisa wlosy mi naprawde wzmocnily sie no ale to kwestia upodobania jak kto woli mi akurat ten sposob bardzo odpowiada jestem zadowolona.
31 marca 2014 17:04
Odżywka :) zresztą jest cała seria (szampon odzywka płyn do układania) do blond włosów i ciemnych :) ja przed wyjazdem ufarbowałam ale wyszły mi jakieś brudne blond poszukałam na internecie i wyszukałam ten szampon dziewczyny sprawdziły są opinie dobre i złe ja mam dobre zdanie już kupiłam zapas po promocji w Rossmanie :)
31 marca 2014 17:14
takaja

Ja mogę polecić sprawdzone na moich włosach garściami wychodziły bałam się czesać i polecono mi Seboradin płyn z czarnej rzepy wcierać codziennie zapach niezbyt miły ale za to dziś włosy są gęste i mocne:)było to kilka lat temu ale z pewnością jest w sprzedaży w DE widziałam w Rossmanie pod inną nazwą Seboradinum chyba tak to się piszę :)
A jeśli chodzi o blond włosy to mogę polecić szampon i odzywka John Frieda Blonden super rozjaśnia i utrzymuje kolor zbędne farby odrosty minimalnie widać już jestem w DE półtora miesiąca i jeszcze nie farbowałam odżywkę trzymam dłużej tak ok pół godz:)

kupowałas ta odzywke w de?gdzie
31 marca 2014 17:22
Jest w Rossmanie i DM tez ostatnio właśnie w Rossmanie była w promocji :)
31 marca 2014 17:30
takaja

Jest w Rossmanie i DM tez ostatnio właśnie w Rossmanie była w promocji :)

po ile ?jakm jest napisane  na butelece do naruralnych a do farbowanych jest tam róznica
wolałabym do naturalnych