Chodzę w szpilkach

02 kwietnia 2019 09:20 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Unikam szpilek bo deformują stopę i jest w nich ryzyko zwichnięcia kostki, można założyć na chwilę ale chodzić lub tańczyć nie zaryzykuje!

Trza umieć chodzić  . Tak lubie szpilki, że mogę w nich spać 
03 kwietnia 2019 08:03 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Trza umieć chodzić :-) . Tak lubie szpilki, że mogę w nich spać :smiech2:

Zazdroszczę :) Ja po godzinie już muszę zdejmować szpilki. I balerinki zakładam.
03 kwietnia 2019 08:27 / 3 osobom podoba się ten post
Wiecie co, ja proponuję odkręcaną tę spilkę w każdej chwili  można do pozycji baleriny zejść  Patent DWA W JEDNYMAle mnie się dziś z rana głupoty trzymają 
03 kwietnia 2019 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Trza umieć chodzić :-) . Tak lubie szpilki, że mogę w nich spać :smiech2:

O ja nie chodzę w szpilkach, lubię mokasyny, adidasy, półbuty. Często chodzę w klapkach.
07 stycznia 2020 19:38 / 5 osobom podoba się ten post
margolcia

A ja zakładam szpilki tylko na imprezy...suto zakrapiane.:pije3:

Och, margola Ty jak coś napisałaś to boki mozna było zrywać . Szkoda, że nie piszesz .  
 
Ja noszę szpilki w dalszym ciągu już nie tak często jak przed laty - ale noszę . Lubię kiedyś noszone i popularne spodnium ( kto pamieta ) i szpileczki . Do szerszej spódniczki - szpileczki , do spodni rurek szpileczki . A tak ogólnie to mogę nawet w szpilkach spać .
07 stycznia 2020 19:52 / 3 osobom podoba się ten post
Szpilki to niebezpieczna broń
07 stycznia 2020 19:53 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Och, margola Ty jak coś napisałaś to boki mozna było zrywać . Szkoda, że nie piszesz .  
 
Ja noszę szpilki w dalszym ciągu już nie tak często jak przed laty - ale noszę . Lubię kiedyś noszone i popularne spodnium ( kto pamieta ) i szpileczki . Do szerszej spódniczki - szpileczki , do spodni rurek szpileczki . A tak ogólnie to mogę nawet w szpilkach spać .

Ja wolę w łóżku niekoniecznie sama 
07 stycznia 2020 19:56 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja wolę w łóżku niekoniecznie sama :hihi:

Szpilki jeśli przeszkadzają . Można je zdjąć 
07 stycznia 2020 20:00 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Och, margola Ty jak coś napisałaś to boki mozna było zrywać . Szkoda, że nie piszesz .  
 
Ja noszę szpilki w dalszym ciągu już nie tak często jak przed laty - ale noszę . Lubię kiedyś noszone i popularne spodnium ( kto pamieta ) i szpileczki . Do szerszej spódniczki - szpileczki , do spodni rurek szpileczki . A tak ogólnie to mogę nawet w szpilkach spać .

Pamietam spodnium i odziewam czasem- i szpilki obowiązkowo.
Nie spię w tym zestawie- jakby kto pytał 
07 stycznia 2020 20:05 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pamietam spodnium i odziewam czasem- i szpilki obowiązkowo.
Nie spię w tym zestawie- jakby kto pytał :lol3:

Spodnium zdejmuję .
07 stycznia 2020 20:06 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Och, margola Ty jak coś napisałaś to boki mozna było zrywać . Szkoda, że nie piszesz .  
 
Ja noszę szpilki w dalszym ciągu już nie tak często jak przed laty - ale noszę . Lubię kiedyś noszone i popularne spodnium ( kto pamieta ) i szpileczki . Do szerszej spódniczki - szpileczki , do spodni rurek szpileczki . A tak ogólnie to mogę nawet w szpilkach spać .

Do wąskiej j spódniczki obowiązkowo 
Spodnium to niestety nie moja bajka 
07 stycznia 2020 20:10 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Spodnium zdejmuję .:smiech3:

A ja zależy. Ale nie śpię i tak 
07 stycznia 2020 20:13 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Do wąskiej j spódniczki obowiązkowo :-)
Spodnium to niestety nie moja bajka :-(

Spodnium elegancki damski ubiór . Wyobraż sobie kobiete ubraną np. w granatowy ancug  biała bluzka koszulowa z rozpietym guziczkiem -  to w poważne miejsce . Natomiast w miejsce zabawowe bluzka kolorowa pasująca oczywiście kolorystycznie, i te moje ulubione szpilki+ torebka elegancka i fiu na kawkę do kawiarni, a potem  .
07 stycznia 2020 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A ja zależy. Ale nie śpię i tak :lol2:

Czekasz na świt 
07 stycznia 2020 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czekasz na świt :-)

Na Zmierzch