Sentencje na dzień dzisiejszy

30 października 2014 12:12
30 października 2014 12:14 / 5 osobom podoba się ten post
joannaxd

Tylko jedno jest gorsze od kobiety z okresem.............. facet z fochem.

...lub z gorączką powyżej 36,6 !
30 października 2014 12:15
ucz sie wszystkiego aby zapomniec
30 października 2014 12:19 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Romeo i Julia to nie romantyczna historia wszechczasow. Dla miłosci odebrali sobie życie 
Prawdziwa romantyczna historia to dziadek i babcia ktorzy przezyli ze soba cale zycie
30 października 2014 12:21 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

...lub z gorączką powyżej 36,6 !

O to,to sie zgodze ! To przeciez bardzo powazna dolegliwosc ha ha
30 października 2014 12:25
ORIM

Romeo i Julia to nie romantyczna historia wszechczasow. Dla miłosci odebrali sobie życie 
Prawdziwa romantyczna historia to dziadek i babcia ktorzy przezyli ze soba cale zycie

to horor raczej
30 października 2014 18:47
ORIM

Romeo i Julia to nie romantyczna historia wszechczasow. Dla miłosci odebrali sobie życie 
Prawdziwa romantyczna historia to dziadek i babcia ktorzy przezyli ze soba cale zycie

oj jak ja bym bardzo chciala tak wlasnie przezyc z kims cale zycie.... tylko jakos sie nie zanosi :/
30 października 2014 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

oj jak ja bym bardzo chciala tak wlasnie przezyc z kims cale zycie.... tylko jakos sie nie zanosi :/

Wszystko zalezy od znalezienia tego odpowiedniego ktosia. Tego kwiatu, to pol swiatu, a trzy czwarte ...pi... warte.
30 października 2014 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
joannaxd

Wszystko zalezy od znalezienia tego odpowiedniego ktosia. Tego kwiatu, to pol swiatu, a trzy czwarte ...pi... warte.

no to mam szczescie ha ha Kobiet statystycznie jest wiecej hihi
31 października 2014 09:14 / 6 osobom podoba się ten post
"Powinniśmy bać się nie śmierci, lecz tego, że nigdy nie zaczniemy żyć."
31 października 2014 13:30 / 1 osobie podoba się ten post
Zycie jest piekne,ale pelne niespodzianek.Uczmy kochac sie ludzi,bo tak szybko odchodza. Zycie jest piekne,ale ludzie sa okrutni..
31 października 2014 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
Sezon na dlugie wieczory, herbate malinowa, kocyk I depresje uwazam za otwarty
31 października 2014 14:21 / 4 osobom podoba się ten post
Przyjazn jest jak diament- rzadka I droga a wokol pelno podrobek.
31 października 2014 17:34
joannaxd

Wszystko zalezy od znalezienia tego odpowiedniego ktosia. Tego kwiatu, to pol swiatu, a trzy czwarte ...pi... warte.

tylko ci kandydaci jacys kiepscy, albo ja mam zbyt wygorowne wymagania. a jak juz sie jakis sensowny trafi to wszystko sprzysiega sie przeciwko nam. czasem nie ma sily wlaczyc...chyba samotnosc to moje przeznaczenie :/
31 października 2014 18:50 / 4 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

tylko ci kandydaci jacys kiepscy, albo ja mam zbyt wygorowne wymagania. a jak juz sie jakis sensowny trafi to wszystko sprzysiega sie przeciwko nam. czasem nie ma sily wlaczyc...chyba samotnosc to moje przeznaczenie :/

Jak by sie nie obrucił tak dupa z tyłu.Wiec nie warto sie krecic wkolko.Trzeba isc do przodu