Tutaj pracowaliśmy i zwiedzaliśmy

21 marca 2018 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

U nas w kraju też jest co zwiedzać .

Na pewno, ale to nie powód, by odmówić sobie obejrzenia czegoś tutaj, jeśli jest okazja. Mieszkam na Suwalszczyźnie i nas krajobrazy są tym, co przyciąga wzrok. Warmia ma trochę takich fajnych miaseczek (oglądałam z roweru, dwa tygodnie z synami na dwóch kółkach spędziliśmy). Czy znacie jakieś takie urokliwe miejsca, gdzie co 10-20 km jest co zwiedzać? W tym roku też chcemy się gdzieś rowerami wybrać. Niekioniecznie bezpośrednio z domu, przeważnie pociągami można sprzęt przewieźć.
21 marca 2018 10:41 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Na pewno, ale to nie powód, by odmówić sobie obejrzenia czegoś tutaj, jeśli jest okazja. Mieszkam na Suwalszczyźnie i nas krajobrazy są tym, co przyciąga wzrok. Warmia ma trochę takich fajnych miaseczek (oglądałam z roweru, dwa tygodnie z synami na dwóch kółkach spędziliśmy). Czy znacie jakieś takie urokliwe miejsca, gdzie co 10-20 km jest co zwiedzać? W tym roku też chcemy się gdzieś rowerami wybrać. Niekioniecznie bezpośrednio z domu, przeważnie pociągami można sprzęt przewieźć.

Bory Tucholskie, Wybrzerze, Kolobrzeg, Trojmiasto
21 marca 2018 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Bory Tucholskie, Wybrzerze, Kolobrzeg, Trojmiasto

Dzielę trasę na takie 20- 40 km odcinki, w każdym kolejnym jesteśmy 2-3 dni. I chcę, żeby było tam, lub po drodze coś do zwiedzania, jakieś atrakcje w miejscu, gdzie zostajemy dłużej. Trasa Olsztyn- Suwałki, przez Świętą Lipkę, Mrągowo, Mikołajki, Orzysz , Olecko była fajna. W Mrągowie polecam Prywatne Muzeum Sprzętu Wojskowego- duże i małe chłopaki świetnie się bawią, a i dziewczynki się nie nudzą
21 marca 2018 16:01 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Bory Tucholskie, Wybrzerze, Kolobrzeg, Trojmiasto

Nie mam nic do zwiedzania, tak ogólnie. Osobiście drażni mnie przebywanie w mieście, zwłaszcza latem . Jesli wybieram sie gdzieś, żeby odpocząć, nabrać dystansu, to musi to być łono przyrody. Bez względu na porę roku.
 

 
21 marca 2018 16:23 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie mam nic do zwiedzania, tak ogólnie. Osobiście drażni mnie przebywanie w mieście, zwłaszcza latem . Jesli wybieram sie gdzieś, żeby odpocząć, nabrać dystansu, to musi to być łono przyrody. Bez względu na porę roku.
 

 

Moje tereny!!! Uwielbiam. Ale miasta też mi odpowiadają, może być lato i gorąco, byle picie było.
21 marca 2018 19:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie mam nic do zwiedzania, tak ogólnie. Osobiście drażni mnie przebywanie w mieście, zwłaszcza latem . Jesli wybieram sie gdzieś, żeby odpocząć, nabrać dystansu, to musi to być łono przyrody. Bez względu na porę roku.
 

 

To jak najbardziej zapraszam  rower, kajak, spacery brzegiem morza, zatoki, ja dzisiaj w Bydgoszczy- nog nie czuje po mojej wycieczce gdanskiej
21 marca 2018 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie mam nic do zwiedzania, tak ogólnie. Osobiście drażni mnie przebywanie w mieście, zwłaszcza latem . Jesli wybieram sie gdzieś, żeby odpocząć, nabrać dystansu, to musi to być łono przyrody. Bez względu na porę roku.
 

 

To jak najbardziej zapraszam  rower, kajak, spacery brzegiem morza, zatoki, ja dzisiaj w Bydgoszczy- nog nie czuje po mojej wycieczce gdanskiej
21 marca 2018 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

To jak najbardziej zapraszam :aniolki: rower, kajak, spacery brzegiem morza, zatoki, ja dzisiaj w Bydgoszczy- nog nie czuje po mojej wycieczce gdanskiej

Uważaj bo przyjadę  
10 czerwca 2018 21:52 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Uważaj :-) bo przyjadę :ferrari: 

A miałaś do mnie na Kaszuby przyjechać....
11 czerwca 2018 08:32 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

A miałaś do mnie na Kaszuby przyjechać.... :-)

Wszelki duch ....... gdzie sie podziewałaś. Jadę za płot na starym miejscu . Jabyś chciala mnie odwiedzić to sie dogadamy . Będziesz miala blisko do domu .
11 czerwca 2018 17:04 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Wszelki duch ....... gdzie sie podziewałaś. Jadę za płot na starym miejscu . Jabyś chciala mnie odwiedzić to sie dogadamy . Będziesz miala blisko do domu .

Szkoda, że wcześniej nie powiedziałaś, wczoraj miałam dość BS - 3 godziny w korku, chętnie bym sobie pauzę zrobiła. Ale nic straconego, będę wracać chyba 1 lipca to wpadnę na kawę ;-)
12 czerwca 2018 15:38 / 3 osobom podoba się ten post
Polecam Jezioro Nyskie.  Zdjęcia są z neta.
10 lipca 2018 08:45 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

Polecam Jezioro Nyskie. :moje_wakacje: Zdjęcia są z neta.

Bardzo ładne miejsce :) poleżałabym na tej plaży 
23 lipca 2018 16:08 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

Bardzo ładne miejsce :) poleżałabym na tej plaży 

Bardzo polecam, ładne widoki, i niskie ceny. Można się opalać bez ograniczeń bo wiatr chłodzi, a i woda ciepła. 
25 lipca 2018 12:27
Ale piękne miejsce! Z chęcią bym się wybrała trochę poleniuchować