Tutaj pracowaliśmy i zwiedzaliśmy

06 czerwca 2019 22:57 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też mi się te butki podobają :super:

Dzisiaj ogladalam w tym kolorze plus malinowe wstawki Gabora przecena ze 120 na 59 , ale byly i sztywne i ciezkke. , lekkie i wygodne byly ciemnoniebieslkie , no ale szukam najlepiej malinowych albo takichjak Werska
07 czerwca 2019 07:09 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale Kolezanka jest podobna do mojej wieloletniej przyjaciolki raz  z daleka:-) a jak powieksze zdjecie do drugiej :-) fajne buty , moj kolor:-)szukam takich, jakas podpowiedz?

Podobno mamy sobowtóry gdzieś, ja już kolejny raz o takim słyszę
Buty to KangaROOS. Dostałam je zza oceanu, ale widziałam w internecie. Wygodne, lekkie i mają kieszonki po bokach na zameczek. Do klucza podczas biegania, ale ja tam, jak wyjeżdżam noszę złożone w kostkę w torebce strunowej euro I właśni na te wczorajsze  bieliźniane zakupy wyciągałam- leżały tam na "w razie czego" kolejny wyjazd i poszły... Ale jestem zadowolona, bo właśnie założyłam jeden z zakupionych biustonoszy- bez jednego szwa, taki klejony i rewelacja!
07 czerwca 2019 08:10 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Podobno mamy sobowtóry gdzieś, ja już kolejny raz o takim słyszę:-)
Buty to KangaROOS. Dostałam je zza oceanu, ale widziałam w internecie. Wygodne, lekkie i mają kieszonki po bokach na zameczek. Do klucza podczas biegania, ale ja tam, jak wyjeżdżam noszę złożone w kostkę w torebce strunowej euro:-) I właśni na te wczorajsze  bieliźniane zakupy wyciągałam- leżały tam na "w razie czego" kolejny wyjazd i poszły... Ale jestem zadowolona, bo właśnie założyłam jeden z zakupionych biustonoszy- bez jednego szwa, taki klejony i rewelacja!

A z tymi sobowtórami to prawda kilka razy  i to tylko w moim mieście ktoś normalnie mnie zaczepiał raz kobieta raz facet ,gadali i mi co u nich  itd a ja ludzi nie znam :mówię że to pomyłka 
13 czerwca 2019 17:18 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś byłam w Aalen- ładnym, starym miasteczku. Pociągiem- 7 minut wg. rozkładu. To szybciej, niż w domu na drugi koniec miasta autobusem, choć nie takie znów ono duże I dojście do obu dworców- to kwestia kilku minut. Ale wolę drugie miasto, jest ładniejsze, a odległość ta sama. Nie zwiedziłam  muzeum, jak u wcześniejszej podopiecznej byłam- choć planowałam. To teraz nadrobię. Wklejam zdjęcia- mają brzydki ratusz. Zięć pdp. powiedział, że chcą zburzyć i zbudować nowy- bo taka paskuda. Ale nie wiem, czy to żart, czy plan. W środku całkiem przyjazny. Zwiedzam wszędzie ratusze z dwóch powodów- mają przeważnie darmowe mapki i wc...
 
13 czerwca 2019 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Bardzo fajne fotki Werska, czasem mam wrażenie że te miasteczka bardzo do siebie podobne ostatnio byłam w DDR-ach -Ilmenau , nic nie wrzuciłam bo nie umiałam teraz wstawię
13 czerwca 2019 20:24 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia- podobne są. Podobne fontanny na rynkach. Ale lubię połazić. Usiąść, gdzieś kawę wypić. Iść do jakiegoś muzeum- fajne fajansowe obrazy widziałam kiedyś.. Te same miejsca też mogą być, byle pogoda ładna...
13 czerwca 2019 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Konwalia- podobne są. Podobne fontanny na rynkach. Ale lubię połazić. Usiąść, gdzieś kawę wypić. Iść do jakiegoś muzeum- fajne fajansowe obrazy widziałam kiedyś.. Te same miejsca też mogą być, byle pogoda ładna...

Dokładnie tak jak piszesz ja też lubię łazić i koniecznie plecaczek .
14 czerwca 2019 07:22 / 3 osobom podoba się ten post
Plecaki kolekcjonuję Tak jak inne kobiety nie mogą oprzeć się torebkom- ja plecakom. Ale najładniejszy nawet odpada, jeśli nie ma kieszeni na plecach do portfela.... I jak pisałam słowo "portfel" to uświadomiłam sobie, że jak przeważnie błędów nie robię, tak tu zawsze mam ochotę napisać "portwel"...
21 czerwca 2019 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
Pojechaliśmy dziś z pdp. i jej rodziną do miasta, w którym byłam jakąś godzinę i znów chciałam je zobaczyć. Ciekawe z kilku powodów. Jest stare, pierwsze wzmianki o osadzie są z 898 roku. Leży na dnie krateru po meteorycie. Po uderzeniu wytworzyła się skała zawierająca ogromne iliści mikroskopijnych diamentów- i z tego jest zbudowane. W czasie wojny nie zostało zniszczone, jest piękna starówka i ewenement- w całości zachowane mury miejsckie- po których można przejść dookoła. Na zdjęciu z wieży trochę widać ich zarys. Jedno ujęcie zrobiłam z powodu polskiej flagi zwisającej z okna. Trafilismy na otwarcie jarmarku- z oficjelami i przecinaniem wstęg i spodobała mi się scenka z parą na szczudłach...
 
21 czerwca 2019 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Pojechaliśmy dziś z pdp. i jej rodziną do miasta, w którym byłam jakąś godzinę i znów chciałam je zobaczyć. Ciekawe z kilku powodów. Jest stare, pierwsze wzmianki o osadzie są z 898 roku. Leży na dnie krateru po meteorycie. Po uderzeniu wytworzyła się skała zawierająca ogromne iliści mikroskopijnych diamentów- i z tego jest zbudowane. W czasie wojny nie zostało zniszczone, jest piękna starówka i ewenement- w całości zachowane mury miejsckie- po których można przejść dookoła. Na zdjęciu z wieży trochę widać ich zarys. Jedno ujęcie zrobiłam z powodu polskiej flagi zwisającej z okna. Trafilismy na otwarcie jarmarku- z oficjelami i przecinaniem wstęg i spodobała mi się scenka z parą na szczudłach...
 

Werska super fotki a Twój uśmiech uroczy 
21 czerwca 2019 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
Dzięki! Byłam zadowolona- robię to, co lubię i za to mi płacą Na wieżę wlazłam sama, oni czekali na dole. I się nie dziwię, bo serce waliło jak młotem! Ale warto. Moim telefonem nie udało się zrobić zdjęcia gniazda bocianiego w środku miasta na dachu jakiegoś domu. Szkoda. Chcę sobie fundnąć taki z lepszym aparatem telefon- w lipcu powinnam go mieć. To poszaleję
21 lipca 2019 22:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś słoneczną niedzielę, ciepłą ale bez upałów, które mają nas w tym tygodniu nawiedzić spędziłam w miłym towarzystwie koleżanki "po fachu". Połaziłyśmy, pogadałyśmy, popatrzyłyśmy na Wezerę, a po rozejściu się jeszcze przespacerowałam brzegiem obserwując przyrodę i okolicznych wędkarzy. Trafił się nawet samotny kajakarz, a nad brzegiem ogromny głaz - większy ode mnie.
Nienburg i Wezera.
22 lipca 2019 08:38 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Dziś słoneczną niedzielę, ciepłą ale bez upałów, które mają nas w tym tygodniu nawiedzić spędziłam w miłym towarzystwie koleżanki "po fachu". Połaziłyśmy, pogadałyśmy, popatrzyłyśmy na Wezerę, a po rozejściu się jeszcze przespacerowałam brzegiem obserwując przyrodę i okolicznych wędkarzy. Trafił się nawet samotny kajakarz, a nad brzegiem ogromny głaz - większy ode mnie.
Nienburg i Wezera.

W Berlinie jest co oglądać i gdzie spacerować. Jak będziesz miała czas to wybierz się do Hundewald na Spandau. Piękna okolica kojąco wpływająca na duszę.
22 lipca 2019 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

W Berlinie jest co oglądać i gdzie spacerować. Jak będziesz miała czas to wybierz się do Hundewald na Spandau. Piękna okolica kojąco wpływająca na duszę.

W Berlinie byłam miesiąc temu. Na Spandau też mnie zaniosło
22 lipca 2019 15:35 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

W Berlinie byłam miesiąc temu. Na Spandau też mnie zaniosło:spacer z psem:

upss...teraz zauważyłam , że napisałaś- Nienburg. No jest kawalek do Spandau stamtąd