Miłość jest ślepa

13 grudnia 2014 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Ja chce miec 8 Jak Liz Taylor, hahaha!

A ja żadnego, jak Mieczysława Ćwiklińska )
13 grudnia 2014 18:13 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No to Ci życzę tych 8, a co !!!  

Myslam ze jak TY, to chociaz mi jednego wiecej pozyczysz. Mi juz niewiele brakuje do tej liczby(łacznie z kochankami), tylko ze ni jeden sie nie ostał, leniwce i beztalencia w kuchni, nie no jeden dobre placki ziemniaczane robił, ale  pogoniłam bo sama umiem lepsze.
13 grudnia 2014 18:16 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

A ja żadnego, jak Mieczysława Ćwiklińska :-))

Amelko, nie moze to byc!!!!!!! Trzeba to zmienic koniecznie!
13 grudnia 2014 18:19 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Myslam ze jak TY, to chociaz mi jednego wiecej pozyczysz. Mi juz niewiele brakuje do tej liczby(łacznie z kochankami), tylko ze ni jeden sie nie ostał, leniwce i beztalencia w kuchni, nie no jeden dobre placki ziemniaczane robił, ale  pogoniłam bo sama umiem lepsze.

Ale ja na tym polu nie mam dobrych osiągnięć, to co Ci pożyczę. Sama muszę coś upolować.
13 grudnia 2014 18:21 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Tak, tak Orim, ładnie to  napisałeś - każdy, bo nie każda :-))
Ja na ten przykład jestem łagodna jak baranek i potulna jak cielę."-)) 

ha ha ha ha ha 
13 grudnia 2014 18:22 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Amelko, nie moze to byc!!!!!!! Trzeba to zmienic koniecznie!

nie da rady.Cwiklinska nie zyje ha ha
13 grudnia 2014 18:23
ORIM

nie da rady.Cwiklinska nie zyje ha ha

To nasza Amelka umrze w cnocie ???
13 grudnia 2014 18:25 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

To nasza Amelka umrze w cnocie ???

Mycha ty to chyba do szkoly katolickiej chodzilas ha ha albo co hihi A co ma cnota do slubu ????? jakos zwiazku nie widze hihi
13 grudnia 2014 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Nie męczę się. Sobie żyję :-))

no no ..........i dobrze ale jakos tak to bez entuzjazmu napisalas ha ha
13 grudnia 2014 18:29 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ale ja na tym polu nie mam dobrych osiągnięć, to co Ci pożyczę. Sama muszę coś upolować.

No tylko Myszko na Koty musisz uważać :)
13 grudnia 2014 18:29 / 6 osobom podoba się ten post
amelka

Nie męczę się. Sobie żyję :-))

Orim, Ja chce i my kobiety chcemy Mężczyzna, który nazwie Piękną kobietą. A nie fajną dupą. Który zadzwoni kiedy się rozłącze,, Który pocałuje w czoło pokaże jak bardzo kocha. Który będzie uwielbiał kobiete w dresie, czy piżamie, który będzie dumnnie trzymał za reke, przy swoich kolegach.Który będzie mówił, że pięknie wyglądam bez makijazu. który nazwie, TA Jedyna,,,  [ soory Amelka zle zacytowałam]
13 grudnia 2014 18:31
Mycha

Jolek, obawiam się, że z naszym forum osiągniesz świetną figurę i dobrą kondycję - hehehe ;-)))

Ja wlasnie tez hahahahahah.
13 grudnia 2014 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Orim, Ja chce i my kobiety chcemy Mężczyzna, który nazwie Piękną kobietą. A nie fajną dupą. Który zadzwoni kiedy się rozłącze,, Który pocałuje w czoło pokaże jak bardzo kocha. Który będzie uwielbiał kobiete w dresie, czy piżamie, który będzie dumnnie trzymał za reke, przy swoich kolegach.Który będzie mówił, że pięknie wyglądam bez makijazu. który nazwie, TA Jedyna,,,  [ soory Amelka zle zacytowałam]

Oj to ja chyba mam troche dziwna wizje mojego idealu.
13 grudnia 2014 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

To nasza Amelka umrze w cnocie ???

Nigdy na to nie pozwole! Starą panną zostać wole lub utopić sie w rosole!
13 grudnia 2014 18:40
ORIM

Mycha ty to chyba do szkoly katolickiej chodzilas ha ha albo co hihi A co ma cnota do slubu ????? jakos zwiazku nie widze hihi

Bo Ty facet jesteś i masz "prostą" konstrukcję. Nie umiesz czytać między wierszami. Tobie trzeba między oczy wywalić.