Miłość jest ślepa

14 grudnia 2014 21:05 / 3 osobom podoba się ten post
Pyza

Otwiera wowczas, jak boli nas tylek od tych kopniakow :-)))

"Choć miłość jest jak pszczoła która żądli , to przecież jakże wiele daje ona miodu "  Arystoteles   
 
14 grudnia 2014 21:08 / 7 osobom podoba się ten post
Jesli chodzi o milosc, to wryl mi sie w pamiec ten cytat: ..żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...
Mnie bezposrednio nie dotyczy, ale zawsze mi sie podobal.
14 grudnia 2014 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
agrafka

Jesli chodzi o milosc, to wryl mi sie w pamiec ten cytat: ..żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...
Mnie bezposrednio nie dotyczy, ale zawsze mi sie podobal.

mnie dotyczy...znam to z autopsji....
14 grudnia 2014 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
Pyza

Otwiera wowczas, jak boli nas tylek od tych kopniakow :-)))

Napisze zbiorczo ha ha do kacha 25 rowniez.To nie jak otwieraja sie oczy i chyba nie od kopniakow tylek boli hihi Miłosc jest jaka jest kazdy ja zna i chce poznac.A ze tam troszke zponiewiera,cos tam namiesza no trudno.Inaczej  bylo by nudno
14 grudnia 2014 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.
14 grudnia 2014 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Napisze zbiorczo ha ha do kacha 25 rowniez.To nie jak otwieraja sie oczy i chyba nie od kopniakow tylek boli hihi Miłosc jest jaka jest kazdy ja zna i chce poznac.A ze tam troszke zponiewiera,cos tam namiesza no trudno.Inaczej  bylo by nudno

".. To co jest przyczyną Twoich najgłębszych cierpień , jest zarazem źródłem Twoich największych radości ..." A. de Saint Exupery
 
14 grudnia 2014 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Napisze zbiorczo ha ha do kacha 25 rowniez.To nie jak otwieraja sie oczy i chyba nie od kopniakow tylek boli hihi Miłosc jest jaka jest kazdy ja zna i chce poznac.A ze tam troszke zponiewiera,cos tam namiesza no trudno.Inaczej  bylo by nudno

No widzisz Orim, jak ja lubie jak cos napiszesz )) tak po mesku :-DD Super
Ale, to ze nas zbiorczo obioles...., to wiesz,,,,:-PP
14 grudnia 2014 21:35
Pyza

No widzisz Orim, jak ja lubie jak cos napiszesz :-))) tak po mesku :-DD Super
Ale, to ze nas zbiorczo obioles...., to wiesz,,,,:-PP

no coz ....ha ha milosc ma rozne twarza a mamy 21 wiek hihihi
14 grudnia 2014 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

no coz ....ha ha milosc ma rozne twarza a mamy 21 wiek hihihi

Och, Orim.....westchnela Pyza obracajac sie na drugi boczek ))
14 grudnia 2014 21:41
Pyza

Och, Orim.....westchnela Pyza obracajac sie na drugi boczek :-)))

jak słodko
14 grudnia 2014 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
Lubię mało znane piosenki o milosci. Ta jest niezwykła:
https://www.youtube.com/watch?v=4kKbqJ5pqi0
:)
17 kwietnia 2018 22:45
W jakim wieku można się w pełni zakochać i mieć szaleńczą miłość? Czy po 50, 60,70 a może jeszcze później? Ciekawe to czy mózg dał by jeszcze radę to wytrzymać hmmm
17 kwietnia 2018 22:53 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

W jakim wieku można się w pełni zakochać i mieć szaleńczą miłość? Czy po 50, 60,70 a może jeszcze później? Ciekawe to czy mózg dał by jeszcze radę to wytrzymać hmmm

W kazdym wieku i nie wydziwiaj,jak trafisz na te odpowiednia to sam zobaczysz. Bedzie ci sie chcialo starac ale to nie trud,najwiekszy trud to trafic na taka odpowiednia osobe,uczciwa,myslaca podobnie jak ty,pracowita co tyz bedzie dbala i tego ci zycze.
18 kwietnia 2018 09:51
EwaR65

W kazdym wieku i nie wydziwiaj,jak trafisz na te odpowiednia to sam zobaczysz. Bedzie ci sie chcialo starac ale to nie trud,najwiekszy trud to trafic na taka odpowiednia osobe,uczciwa,myslaca podobnie jak ty,pracowita co tyz bedzie dbala i tego ci zycze.

Wrzuciłem hasło do szerszej dyskusji a Ty to odniosłaś tylko do mnie. Ciekawe co o tym sądzą inni.
18 kwietnia 2018 17:05
opiekun.5

W jakim wieku można się w pełni zakochać i mieć szaleńczą miłość? Czy po 50, 60,70 a może jeszcze później? Ciekawe to czy mózg dał by jeszcze radę to wytrzymać hmmm

Recepta na miłość jest sprawą indywidualną. Przypuszczam, że na to musisz odpowiedzieć sobie sam.