Miłość jest ślepa

18 kwietnia 2018 17:13
alesia

Recepta na miłość jest sprawą indywidualną. Przypuszczam, że na to musisz odpowiedzieć sobie sam. :tanczy:

Przecież to pytanie do wszystkich co o tym sądzą a nie pytanie o moją miłość. 
18 kwietnia 2018 17:16
opiekun.5

Przecież to pytanie do wszystkich co o tym sądzą a nie pytanie o moją miłość. :-)

Nie pisałam o twojej miłości.  Odpowiedziałam co o tym sądzę ja, tak ogólnie ale ode mnie.
18 kwietnia 2018 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
alesia

Recepta na miłość jest sprawą indywidualną. Przypuszczam, że na to musisz odpowiedzieć sobie sam. :tanczy:

Nie ma recepty na uczucie . Gdyby była wszyscy bylibysmy szczęśliwi a tak temu i owemu zdarza sie trafić na slepą 
18 kwietnia 2018 18:19 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Wrzuciłem hasło do szerszej dyskusji a Ty to odniosłaś tylko do mnie. Ciekawe co o tym sądzą inni.

Już nie bede 
18 kwietnia 2018 18:26
EwaR65

Już nie bede  :strach przed noca:

20 kwietnia 2018 15:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie ma recepty na uczucie . Gdyby była wszyscy bylibysmy szczęśliwi a tak temu i owemu zdarza sie trafić na slepą :modlmy sie:

Właśnie, zgadzam się. Wkleję receptę z internetu, na wesoło.
4 filiżanki miłości, 2 filiżanki lojalności, 3 filiżanki przebaczenia, filiżanka przyjaźni, 2 łyżeczki czułości, 4 kwarty wiary, beczka śmiechu. Miłość połączyć z lojalnością, i starannie zmieszać z wiarą. Przyprawić dobrocią, czułością, i wyrozumiałością.
Dodać przyjaźń, i miłość. Wypiekać w słońcu. Serwować codziennie w obfitych porcjach.
21 kwietnia 2018 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
Wcale nie trzeba być ślepym by kochać i być kochanym. Trzeba tylko chcieć i być pozytywnie nastawiony do świata i ludzi.
21 kwietnia 2018 10:24
W sprawach sercowych jestem jak trzecia noga, ślepy. Ale napiszę wam, że najtrudniejsze w miłości, to utrzymanie jej stanu.
21 kwietnia 2018 10:47 / 2 osobom podoba się ten post
mikser

W sprawach sercowych jestem jak trzecia noga, ślepy. :-) Ale napiszę wam, że najtrudniejsze w miłości, to utrzymanie jej stanu.

MIŁOŚĆ, a zakochanie, tudzież zauroczenie, to dwa różne uczucia. Prawdziwa miłość jest wieczna. Zakochanie, to stan przejściowy i nie jest mozliwe utrzymać tego na stałe.