Mężczyzna jako opiekun osób starszych

28 kwietnia 2017 15:38
kasia63

cyt."Generalnie to PDP chcą kobiety i to w miarę młode no bo......nie piszę dalej..... tak ,że temat szeroki."

Twoja sugestia jest skandalicznie ohydna!!!Co Ty sobie myślisz?!Jak śmiesz?!Idąc Twoim spaczonym tokiem rozumowania wszystkie jesteśmy q.... i puszczalskie co to tylko marzą ,żeby się Niemcowi do wyrka wpakować.Obrzydliwe:( Na szczęście nie wszyscy opiekunowie-mężczyźni mają o kobietach pracujących w D takie zdanie,przynajmniej nie ci,których tu mamy ,na naszym forum.

Piękna pani wybaczy, to nieporozumienie. Z pewnością pisał o fizycznych możliwościach związanych z wytrzymałością w tej pracy.
28 kwietnia 2017 15:44
Rambo8

Obawiam się tej wypowiedzi, bowiem nie lubię gotować.

Możesz dobrze trafić . Albowiem na niektórych sztelach gotować nie trzeba . Wszak catering niektórym Niemcom jest znany . Nie obawiaj sie synu ...nie strachaj się tak okrutnie . Nastanie taki dzień , że nie dość robotę w Germanii Ci dadzą to jeszcze usłużą Tobie . Wszak Ci się to należy po cięzkiej pracy w budowlance .
28 kwietnia 2017 15:52 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

Pan wybaczy ale w pracy nie pijemy, co prawda w budowlance piją, jednak przyłapani wylatują z dyscyplinarką. Owszem zatrudniają na opiekunki kobiety młode bo one pewnie więcej zniosą. Czytając wiem, że praca jest ciężka, trzeba zapieprzać przez cały dzień świątek, piątek i niedziela. W agencji, w której byłem mówili, że dają pracę kobietom i mężczyznom do 50 roku życia z wyjątkami.

Pan wybaczy ale pan się myli młode kobiety więcej nie zniosą,kobiety 50+ zniosą wszystko oprócz jajka
28 kwietnia 2017 17:39 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Pan wybaczy ale w pracy nie pijemy, co prawda w budowlance piją, jednak przyłapani wylatują z dyscyplinarką. Owszem zatrudniają na opiekunki kobiety młode bo one pewnie więcej zniosą. Czytając wiem, że praca jest ciężka, trzeba zapieprzać przez cały dzień świątek, piątek i niedziela. W agencji, w której byłem mówili, że dają pracę kobietom i mężczyznom do 50 roku życia z wyjątkami.

W mojej agencji nie ma dyskryminacji jeśli chodzi o wiek.Ważne,aby opiekunka znała się na opiece.Kręcisz cuś Kolego.
28 kwietnia 2017 17:41 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Możesz dobrze trafić . Albowiem na niektórych sztelach gotować nie trzeba . Wszak catering niektórym Niemcom jest znany . Nie obawiaj sie synu ...nie strachaj się tak okrutnie . Nastanie taki dzień , że nie dość robotę w Germanii Ci dadzą to jeszcze usłużą Tobie . Wszak Ci się to należy po cięzkiej pracy w budowlance .

Basiu.To twoj syn?A taki niekumaty.
28 kwietnia 2017 17:45 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Basiu.To twoj syn?A taki niekumaty.:brak wiary:

Coś Ty ...ja tylko tak po matczynemu ...no kuźwa mam serce ! . 
28 kwietnia 2017 17:50 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Coś Ty ...ja tylko tak po matczynemu ...no kuźwa mam serce ! . 

To trzaśnij,go tak po matczynemu...noooo...i ode mnie trochę dołóż...może się ocknie.Chociaż...kto,go tam wie...Panie Boże...spuść nogę...i kopnij...i,to nie raz.:plask:
28 kwietnia 2017 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

To trzaśnij,go tak po matczynemu...noooo...i ode mnie trochę dołóż...może się ocknie.Chociaż...kto,go tam wie...Panie Boże...spuść nogę...i kopnij...i,to nie raz.:plask:

Nieee...bić nie będę , bo nie mój ...Jeśli to byłby mój syn...no to już by był . Za dobre sprawowanie już na wolności od dawna bym se śmigała .
28 kwietnia 2017 17:55
Barbara niepowtarzalna

Nieee...bić nie będę , bo nie mój ...Jeśli to byłby mój syn...no to już by był . Za dobre sprawowanie już na wolności od dawna bym se śmigała .

20 lipca 2017 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
Zaczynam pracę jako opiekun proszę o kilka rad aby się wystrzelić w tą pracę
20 lipca 2017 18:43 / 7 osobom podoba się ten post
Pawelec49.

Zaczynam pracę jako opiekun proszę o kilka rad aby się wystrzelić w tą pracę

Opiekunko Pawelec ....witaj kochana ... Poczytaj forum ...skarbnica wiedzy , porad . Mam tylko takie pytanko : dlaczego chcesz się wystrzelić ...w kosmos kuźwa , czy coo ?! 
20 lipca 2017 19:26 / 5 osobom podoba się ten post
Pawelec49.

Zaczynam pracę jako opiekun proszę o kilka rad aby się wystrzelić w tą pracę

A dlaczego masz zaznaczone że ty to "opiekunka"?A poczytaj forum ,są tematy które cię zainteresują i dadzą dużą wiedzę,a zawsze o reszte możesz spytać na forum.Milej lektury.
20 lipca 2017 19:27 / 7 osobom podoba się ten post
A ojciec poslugi nie ma??kasę to slać a wierni mają czekać!
20 lipca 2017 19:31 / 7 osobom podoba się ten post
Kur...mać...do mnie na to zadupie, jak zwykle wieści przychodzą z opóźnieniem....Najszczersze życzenia w związku z nominacją na Naczelnego Kapelana Wojska Polskiego..... Wielką Sławojkę wywalili!??
20 lipca 2017 19:34 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Kur...mać...do mnie na to zadupie, jak zwykle wieści przychodzą z opóźnieniem....Najszczersze życzenia w związku z nominacją na Naczelnego Kapelana Wojska Polskiego..... Wielką Sławojkę wywalili!??

Oj...tak wielką , że dwie dupy naraz się zmieszczą