Forum Dyskusyjne ›› Dyskusje o artykułach

Mężczyzna jako opiekun osób starszych

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Przywołałeś takiego posta, że aż zaczęłam szukać go w topiku ... Nasz ORIM to powtrafi się wypowiedzieć, a już zapomniałam bo dawno go tu nie było... Przy okazji przeczytałam tez kilka innych celnych postów ... Twoje uzupełnienie też mi sie podoba... ))))
  • Dzięki.
  • Pewnie, że "rośnie". Cierpliwość, siła, opanowanie są coraz bardziej doceniane. Swoją drogą, coraz więcej rodzin przekonuje się do płci męskiej. Jesteście również zajebistymi kierowcami! 

Dyskusja w = chamstwo i ufo. O.
  • Jest taki stereotyp, że opieką zajmuje się głównie kobieta. Nawet adres tej strony to "opiekunki24" ;) a nie "opiekunki i opiekunowie". Myślę, że mężczyzna również potrafi być świetnym opiekunem, często ma więcej cierpliwości i przede wszystkim siły fizycznej. Wiem, że agencja Medipe, z którą współpracuję, zatrudnia również panów i z tego co wiem, świetnie sobie radzą.
  • no i na scenie naszego forum wytrysał  młody talent 
    Jak chcesz wiedziec jak sobie radza to pytaj mnie,Miska,Geronimo,Paolo,opiekuna5 itd.
    Z tego co ja wiem to Medipe ma blade pojecie jak sobie radza nie tylko opiekunowie czy opiekunki  firma ma zarabiac kase a nie robić portrety psychologiczne opiekunów.Firmy jak sama sie do nich nie odezwiesz z problemami to wykonaja do ciebie jeden czy dwa telefony przez cale zlecenie z lakonicznym pytaniem co słychac.Ja nie masz problemów to sie ciesza a jak masz to je oddalaja od siebie.
  • Jak sobie radza opiekunowie to najlepiej wiedza opiekunki, dlatego Mari pisze.
  • i znów tu widze ogromną niesprawiedliwość społeczną  bedzie donos jak nic 
    to gdzie ta moja przydziałowa opiekunka ? Gdzie ten mój anioł co wie ? A do dupy z taka wiedzą jak sie pomija unsera 
  • Bo trzeba casting do filmikow zrobic, to sie znajdzie.
  • Ok Dawaj wysyłaj  Casting uwazam za otwarty  ograniczony tylko fantazja uczestniczki
  • Wlasnie. Rozmiar niewazny.
Wybierz stronę: