Mężczyzna jako opiekun osób starszych

19 marca 2017 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Na P to jeszcze Posprzątanie Po Paniach Pflege i Pisanie Pierdół Po Portalach. :gwizdanie:

No i na " P " to jeszcze jest.....Słoma z butów.....
19 marca 2017 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
OJ KOBIETKI -rozbawiłyście mnie----spokojnej nocy ,nie jest tak żle.!
19 marca 2017 22:15 / 4 osobom podoba się ten post
adamos60

szeroki temat --jestem opiekunem już 10 rok---po jednej i drugiej stronie są wyjątki,ze albo coś zawalą ,albo są nadgorliwi...nie wiem może ja mam takie szczęście po przejmowaniu steli nie byłem nigdy zadowolony a przejmowałem po kobietach-przytoczę tylko jeden przykład: było to Warburgu --- lekarzem domowym była dr.Makosz ,po kilku dniach podczas wizyty u PDP-ej staneła przedemną i mi mówi ....Panie Adamie byłam już na tylu stelach gdzię są kobiety i nie zauważyłam tego co u Pana(myślałem ,że mi się oberwie) doprowadził Pan to mieszkanie do używalności itd. spadł mi kamień z serca hi hi ,obecnie jestem w Koln ,zmienniczka zdawała mi stele z detalami,co mnie śmieszyło a wcale nie było tak idealnie.Dla mnie istotne jest tylko -medykamenty i ewentualnie co je itp.sprawy . NIemcy patrzą inaczej,dlaczego bo Normalny Niemiec nie potrafi wszystko zrobić co facet polski ,nie bierze się to z jakiegoś uprzedzenia a z ich kultury i poziomu finansowego do którego przywykli ,chociaż już to powoli się zmienia.Sfera ubóstwa zaczyna i do nich zaglądać.Takie poglądy bo nie chcą bo faceci piją to mie śmieszą bo kobiety dopiero piją(rzecz jasna nie wszystkie) frustracje powodowane rozłąką itp.sytuacje powodują takie zachowania.Generalnie to PDP chcą kobiety i to w miarę młode no bo......nie piszę dalej..... tak ,że temat szeroki.

Dobry czlowieku cos ty tu napisal ha ha............. ??? My kobity sa niepoukladane? tos ty mial nieszczescie a moze ci tak kto specjalnie powiedzial zeby cie zmotywowac he???? Przeca ty mezczyzna to ty nas nie doceniasz, ze tak piszesz? czy o tych dokladnie przypadkach piszesz? No tak co mlode to i zwinniejsze ale czy madrzejsze? no sa wyjatki od reguly ale to nie czesto wiek z rozumem idzie. Ja tam was doceniam i nie bede pisac zescie do d...y! albo liczyc na was nie mozna boscie tchurze zas....e! Moze my dokladniejsze toc ci zmienniczka chciala dobrze powiedziec o wszystkim? Kobity pija no pewnie niektore pija ale nie w pracy a ze firmy tak mowia to sa wyjatki albo? Ty se o frustracji piszesz no tak my uczuciowe a nie tak jak wy dumne pawie za ktorymi trza latac ze wszystkim! Mlode kobiety............... no nie wiem jakos my tu nie az takie mlode a wyjezdzamy i dobrze sie mamy. Ty mnie lepiej napisz czys ty nie wiedzial, ze jak tak konstruktywnie napiszesz to my sie zezloscimy? Jam dzis pokojowa i bateria wyladowana. Nie martw sie jak tak bedziesz pisal to nie oczekuj tutaj przyklasku bo czlowiek biere do siebie takie teksty! Ja tam mam dosyc czytania, ze my nieidealne przez wasze dziwne domysly. Wiecej szacunku do nas i zaufania do naszej pracy plosie na przyszlosc. ---------------------------------- PAMIETAJCIE-------------------------------------- TO TYLKO KOMENTARZ nie bierta se do serca. Jak mi posta zezre to sie zdenerwuje!
19 marca 2017 22:16 / 4 osobom podoba się ten post
adamos60

OJ KOBIETKI -rozbawiłyście mnie----spokojnej nocy ,nie jest tak żle.!

Oooo Jakby było naprawdę dobrze, to byś nie pisał, że nie jest tak źle
19 marca 2017 22:17 / 7 osobom podoba się ten post
adamos60

OJ KOBIETKI -rozbawiłyście mnie----spokojnej nocy ,nie jest tak żle.!

Bo my - kobietki to strasznie rozrywkowe są ....Baw się dobrze Adasiu ....rączek na kordełkie wykładać nie musisz 
19 marca 2017 22:21
masz racje--wyposrodkujmy ok. nie jest tak żle.
19 marca 2017 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

O to...to...to własnie, choć jeszcze występuje inny gatunek opiekuna, a mianowicie Onaniści, tak słyszałam w busie jak opiekunki rozmawiały. Nawet myślałam, że się przesłyszałam i mowa była o organistach, ale nie..koleżanka która ze mną podrózowała potwierdziła, ze to chodzi o tych pierwszych.

To jakiś ohydny orgasmus musi być
I taki opiekunem chce być.Chyba ogra.
19 marca 2017 22:25
Barbara niepowtarzalna

Bo my - kobietki to strasznie rozrywkowe są ....Baw się dobrze Adasiu ....rączek na kordełkie wykładać nie musisz :lol3:

oj miałem dziadka   hi hi miał 93 lata i rączek z pod kołdry nie wyjmował,ale on chodzić nie mógł a ja jeszcze potrafie ,tak ,że wole inaczej to załatwić hi hi hi
19 marca 2017 22:27
EwaR65

Dobry czlowieku cos ty tu napisal ha ha............. ??? My kobity sa niepoukladane? tos ty mial nieszczescie a moze ci tak kto specjalnie powiedzial zeby cie zmotywowac he???? Przeca ty mezczyzna to ty nas nie doceniasz, ze tak piszesz? czy o tych dokladnie przypadkach piszesz? No tak co mlode to i zwinniejsze ale czy madrzejsze? no sa wyjatki od reguly ale to nie czesto wiek z rozumem idzie. Ja tam was doceniam i nie bede pisac zescie do d...y! albo liczyc na was nie mozna boscie tchurze zas....e! Moze my dokladniejsze toc ci zmienniczka chciala dobrze powiedziec o wszystkim? Kobity pija no pewnie niektore pija ale nie w pracy a ze firmy tak mowia to sa wyjatki albo? Ty se o frustracji piszesz no tak my uczuciowe a nie tak jak wy dumne pawie za ktorymi trza latac ze wszystkim! Mlode kobiety............... no nie wiem jakos my tu nie az takie mlode a wyjezdzamy i dobrze sie mamy. Ty mnie lepiej napisz czys ty nie wiedzial, ze jak tak konstruktywnie napiszesz to my sie zezloscimy? Jam dzis pokojowa i bateria wyladowana. Nie martw sie jak tak bedziesz pisal to nie oczekuj tutaj przyklasku bo czlowiek biere do siebie takie teksty! Ja tam mam dosyc czytania, ze my nieidealne przez wasze dziwne domysly. Wiecej szacunku do nas i zaufania do naszej pracy plosie na przyszlosc. ---------------------------------- PAMIETAJCIE-------------------------------------- TO TYLKO KOMENTARZ nie bierta se do serca. :flaga Polski: Jak mi posta zezre to sie zdenerwuje!

Ewuś,aż się zaczerwieniłaś,lepiej cię teraz widać...
19 marca 2017 22:28 / 3 osobom podoba się ten post
adamos60

oj miałem dziadka   hi hi miał 93 lata i rączek z pod kołdry nie wyjmował,ale on chodzić nie mógł a ja jeszcze potrafie ,tak ,że wole inaczej to załatwić hi hi hi

Czyli co? Na spacerze? A, fe! 
19 marca 2017 22:29 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ewuś,aż się zaczerwieniłaś,lepiej cię teraz widać...:lol2:

Ja sie czerwienie tylko przy jednym ha ha.
19 marca 2017 22:32 / 4 osobom podoba się ten post
No chyba napisał referat,jak dbry opiekun się zachowuje,czytaj Adrea ze zrozumieniem,a nie potem pytasz...
19 marca 2017 22:32 / 3 osobom podoba się ten post
No chyba napisał referat,jak dobry opiekun się zachowuje,czytaj Adrea ze zrozumieniem,a nie potem pytasz...

P.s Czkawka to nie moja wina...
19 marca 2017 22:34
no to rozwinąłem temat--ile agresji i głupoty ! Spokojnej nocy.
19 marca 2017 22:34 / 8 osobom podoba się ten post
Oj tam, dziadek choć chodzić nie umiał, to dochodził, a adamos chodzić umie, więc wychodził inwestować... w nieruchomości, zeby zastoju w interesie nie było