Piatek 13 - wierzycie w przesądy?

14 czerwca 2014 07:59 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

Drobiazg Emi:))))))))

No skoro już się przyznałaś, że to Ty jesteś dobrym duszkiem to podziękuję Ci Gosi35 oficjalnie: dziękuję Ci Gosiu za wszystkie godziny spędzone razem, za tą ostatnią przysługę, która nie jest drobiazgiem. Jesteś dowodem na to, że na forum można poznac osoby wyjątkowe i fantastyczne, nie tylko oszustów i naciągaczy.
14 czerwca 2014 08:02 / 1 osobie podoba się ten post
emi

No skoro już się przyznałaś, że to Ty jesteś dobrym duszkiem to podziękuję Ci Gosi35 oficjalnie: dziękuję Ci Gosiu za wszystkie godziny spędzone razem, za tą ostatnią przysługę, która nie jest drobiazgiem. Jesteś dowodem na to, że na forum można poznac osoby wyjątkowe i fantastyczne, nie tylko oszustów i naciągaczy.

Nie będę dawać plusika.Za mnie ale za osoby wyjątkowe .Jest wśród nas ich dużo.::))))))))))Tylko nie każda z nas ma okazję pomóc.
28 czerwca 2014 19:38
nie wierzę:d ani w piątek 13, ani w czarnmego kota, ani sny o zębach zwiastujące śmierć itp:d po co sobie zatruwać życie takimi przesądami?:d nastawiając się, że 13 w piątek coś nam się nie uda na pewno tak będzie:d
08 grudnia 2019 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
Ja jestem przesądna i wierzę w różne komory, strzygi i gusła...
Zobaczyłam, jak kobieta wbiła szpilkę w zdjęcie drugiej i co się po tym stało.
05 stycznia 2023 09:35 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też wszystko traktuje ze śmiechem, aczkolwiek moja świętej pamięci mamusia była bardzo przesądna i w domu na wszystko zwracaliśmy uwagę 
27 stycznia 2023 19:13 / 2 osobom podoba się ten post
Wierzycie w egzorcyzmy? Czy rzeczywiście są ludzie opętani? Obejrzałam film na YouTube "Polskie egzorcyzmy" i utwierdziłam się w przekonaniu że to średniowieczne brednie.Jestem katoliczką ale w jakieś opętania nie wierzę.
28 stycznia 2023 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Trudno mi jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytania. Film obejrzę , odniosę się i przytoczę pewien przykład z życia wzięty. Osoba potrzebująca takiej pomocy to była moja znajoma, też opiekunka, która chyba z amuletów i wróżb zrobiła sobie odskocznię od osobistych problemów. 
30 stycznia 2023 00:57 / 1 osobie podoba się ten post
Obejrzałam, własnie skonczyłam. Oglądając pierwsza mysl jaka mi do głowy przyszła "toż to kryminał" . I tam też trafili sprawcy. Mojej koleżanki coś takiego nie spotkało, nawet nie doszło go egzorcyzmów. Ksiądz to był egzorcysta diecezji szczecinsko-kamienskiej. Ksiądz Trojanowski. Nie wiem czy dalej jest na tym stanowisku, nie interesowałam się, ale widzialam pare jego kazan na youtubie. No nie da się go porwnac do "bohaterów " filmu. Człowiek wykształcony, mówiący przystępnie bez fanatyzmu i zadęcia.