Akcje charytatywne - jak pomóc potrzebującym?

28 września 2017 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
adamos60

witam ,chętnie pomagam ,ale do pewnych rąk ,na pewno nie organizacje religijne ,szczególnie KK! wybaczcie.

Jak ty placisz na chore dzieci to skad wisz,ze to do pewnych rak? Ja to na to nie pacze jak trza to pomagam i tak nie mam jak tego sprawdzic. Na swieta robimy z przyjacielem paczki dla dzieci z osiedla tych biedniejszych rodzin. Jak pale to i moge cos pomoc innym.
29 września 2017 09:13 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Jak ty placisz na chore dzieci to skad wisz,ze to do pewnych rak? Ja to na to nie pacze jak trza to pomagam i tak nie mam jak tego sprawdzic. Na swieta robimy z przyjacielem paczki dla dzieci z osiedla tych biedniejszych rodzin. Jak pale to i moge cos pomoc innym.

witam,czyli te darowizny idą pod konkretny adres ,wiem  na wiele spraw nie mamy wpływu,ale tutaj tak.
29 września 2017 17:37
adamos60

witam,czyli te darowizny idą pod konkretny adres ,wiem  na wiele spraw nie mamy wpływu,ale tutaj tak.

Trza pomagac i tys dobry czlowiek,ze pomagasz.
29 września 2017 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
Pomagacie płacąc? Możecie oddać ubrania, zrobić coś na licytację. Możecie pomóc staruszce, sprzątać, zrobić zakupy, wyjść z psem :D My tak z żoną pomagamy.
30 września 2017 11:41 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Pomagacie płacąc? Możecie oddać ubrania, zrobić coś na licytację. Możecie pomóc staruszce, sprzątać, zrobić zakupy, wyjść z psem :D My tak z żoną pomagamy.

no właśnie ,różne są formy pomocy,pieniadz nie wszystko załatwi a jeszcze zepsuje,znam takie sytuacje.Darko ,dlatego ukłon w Waszą stronę.
01 października 2017 18:52
adamos60

no właśnie ,różne są formy pomocy,pieniadz nie wszystko załatwi a jeszcze zepsuje,znam takie sytuacje.Darko ,dlatego ukłon w Waszą stronę.

Ukłony dla pomagających :]
15 listopada 2017 12:30
01 grudnia 2017 09:22
01 grudnia 2017 10:30 / 3 osobom podoba się ten post
najważniejsze jest jednak to by ta pomoc była bezinteresowna -nie obliczona na sukcesy a to ma miejsce ,szczególnie tzw. bale dobroczynne,różne charytatywne zbiórki itd...... mafie włoskie z tego słyneły a kler miał z tego kase.Znane słowa co czyni prawica niech nie wie lewica!
05 kwietnia 2018 10:03
MeryKy

Wyciągam jeszcze raz. Teraz obrazkowo pokazane jak należy PITa wypełnić :-)

Z góry dziękuję za pomoc :buziaczki:

Przypominam o dobrowolnej pomocy dla Jakuba.

05 kwietnia 2018 10:03