Forumowo - Imbirowy zawrót głowy!

06 lutego 2017 17:05 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

ale imbir ma to do siebie, ze oprocz rozgrzewajacej funkcji ma tez troche pobudzajaca. czasem przez to pozniej ciezko zasnac. z tego, co powiedzial mi ktos madrzejszy ode mnie - imbir ogolnie to do 16 godziny powinno sie uzywac, pozniej juz nie..

Od kilku lat piję wieczorem,nawet jeśli miałby pobudać to już nie mnie. 
06 lutego 2017 17:14
ivanilia40

Wczoraj do sosu z wołowiny starłam trochę imbiru,smak był bardzo fajny.

ja zawsze dosypuje imbiru do rosolu- smak bez zmian wlasciwie, a na pewno bardziej rozgrzewa
06 lutego 2017 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

ja zawsze dosypuje imbiru do rosolu- smak bez zmian wlasciwie, a na pewno bardziej rozgrzewa

To stary post,wtedy było zauroczenie imbirem,teraz jestem w nim zakochana. Imbir musi byc zawsze w domu,czy to w Polsce czy w De. Rok temu skręciłam nogę w kolanie,przyłożyłam plasterki imbiru zawinęłam noge i rano co prawda kulałam,ale nie spuchło mi i nie zsiniało. 
06 lutego 2017 17:41 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Lena jak dołozysz do tego sex min 4 razy dziennie efekt murowany :)

Sex 4 razy dziennie- to sam w sobie odchudzi, juz zadnych wiecej kombinacji nie trzeba bedzie :P
06 lutego 2017 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Ja od czerwca 2016 pije yerba mate, mój żołądek przestał tolerować kawę z rana przed śniadaniem i znalazłam rozwiązanie. Trzeba się przyzwyczaić bo na poczatku smakuje nie za smacznie :-) teraz kawę pije raz na tydzień ale tylko dlatego że lubie smak i zapach kawy :-)

Gdzie kupujesz yerba mate.?Bo coś nie mogę znależć w Polsce.
06 lutego 2017 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Gdzie kupujesz yerba mate.?Bo coś nie mogę znależć w Polsce.

w wiekszych marketach jest albo na allegro
06 lutego 2017 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

w wiekszych marketach jest albo na allegro

...w sklepach z tzw.zdrową żywnoscią.
Jeśli chodzi o imbir to dodaję do wyciskanego soku-tak ok. 1 cm. Coś mi się kołatało,że dla zdrowotności to on jest całkiem dobry.  No i proszę
06 lutego 2017 19:10 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Gdzie kupujesz yerba mate.?Bo coś nie mogę znależć w Polsce.

Przez internet kupuje, tu nie próbowałam szukać. A pije tą:

Znalezione obrazy dla zapytania yerba mate pionero
06 lutego 2017 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
A ja poprostu robię sobie herbatę ( zazwyczaj pfefermimze) i do tego kroję cienkie plasterki imbiru, 3,4 plasterki...trochę czekam i...pije...piję...piję... ( może już starczy, bo bedem sikał za dużo)...
06 lutego 2017 20:38 / 6 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A ja poprostu robię sobie herbatę ( zazwyczaj pfefermimze) i do tego kroję cienkie plasterki imbiru, 3,4 plasterki...trochę czekam i...pije...piję...piję... ( może już starczy, bo bedem sikał za dużo)... :-)

Tiaaaa ...jak już załapiesz uwiąd starczy to tylko sikanie Ci zostanie ..........siedząc na muszli klozetowej ;-(
06 lutego 2017 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tiaaaa ...jak już załapiesz uwiąd starczy to tylko sikanie Ci zostanie ..........siedząc na muszli klozetowej ;-(

E tam muszla to jest dla rozruszanych a proponuje tron hahahahhahahahah!!!
06 lutego 2017 21:22
Jak zwykle Kolego podpowiadasz z własnych doswiadczeń...
06 lutego 2017 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

E tam muszla to jest dla rozruszanych a proponuje tron hahahahhahahahah!!!

A potem będzie "walka o Tron"... 
07 lutego 2017 08:28 / 1 osobie podoba się ten post
Jedno wiem...ten imbir...to jakoś rozgrzewa...krew krąży lepsiej...no i chęci wienkse... siem robiom...
07 lutego 2017 19:05
Ty kolego powinieneś przeprosić tego, co Cię sprokurował, bo jakoś tak  nieudany egzemplarz z Ciebie i wiecznie niezadowolony...uśmiechnij sie i...wyluzuj...