Forumowo - Imbirowy zawrót głowy!

30 czerwca 2014 23:23 / 4 osobom podoba się ten post
ziolkowa

a mnie sie chce słodkiego;(((((((((((((((((((((((

Otwórz czekoladę,popatrz na nią,powąchaj,potrzymaj w ręku i schowaj na pózniej:))))))
30 czerwca 2014 23:25 / 4 osobom podoba się ten post
zeżarłam krówkę,mea culpa:(...no dwie:(
30 czerwca 2014 23:26 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Otwórz czekoladę,popatrz na nią,powąchaj,potrzymaj w ręku i schowaj na pózniej:))))))

tak zrobie ale daj mi jednego chips nie ma takiej mozliwozci,,,,padam;-
30 czerwca 2014 23:36
85marzena

Dajcie Wy spokoj z tym imbirem .....zrobilam tak jak pisalyscie ....niedobre to takie i wogole ....ale przez tydzien pilam rano i wieczorem ....a dzis wyladowal w zlewie .... nic mi nie ubylo, a wrecz przeciwnie .... a do tego tak jak zawsze cwiczylam godzine ..... i co ....w spodnie sie nie mieszcze ......

Imbir wspomaga trawienie,a co za tym idzie częściej odczuwa się głód. U mnie tak jest,ale ja nie mam apetytu,słodyczy wcale nie jadam,może loda od czasu do czasu,i najważniejsze że po kolacji o 18-tej już nic,choć mnie ssie.
U Ciebie pewnie nie zmniejszył się apetyt i jesli czulaś glód jadłaś i stąd przyrost wagi.
30 czerwca 2014 23:38 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, w przeliczeniu na kilogramy? I jaki czas poświęciłaś na imbiroterapię?
30 czerwca 2014 23:38 / 3 osobom podoba się ten post
dobra ,zdenerwowałam sie ide po krówkę,jutro wypije 2 szklanki!
30 czerwca 2014 23:39 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

zeżarłam krówkę,mea culpa:(...no dwie:(

Dwie????I myślisz ,że uwierzymy???  22-to owszem:):):):)hi hi hi
30 czerwca 2014 23:40 / 4 osobom podoba się ten post
dobra,miałam 4 ,pożarłam,nie mam nic:(
01 lipca 2014 00:15 / 4 osobom podoba się ten post
Moja Dama od dzisiaj pije imbir z cytryna!!! Widzi efekty u mnie!!! Moja wymarzona waga jest - 64kg. Kobietki dawno oj dawno tak nie wazyłam Nie wie czy to imbir, czy wiara w jego sukti, czy spacery z psem ale jest !!!!!!!!!!
01 lipca 2014 00:27 / 1 osobie podoba się ten post
Kurde to u mnie może kilo zleciało, przez ponad dwa tygodnie, ale znowu ciuchy na mnie wiszą, a nie wierzę, żeby mi na masę szło:/ więc to dziwne jest...
01 lipca 2014 00:36 / 2 osobom podoba się ten post
Tak Andrea 90% pozytywnego myślenia , a reszta to imbir !!!!
01 lipca 2014 00:38
Albo waga jest zepsuta :D
01 lipca 2014 22:36 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Imbir wspomaga trawienie,a co za tym idzie częściej odczuwa się głód. U mnie tak jest,ale ja nie mam apetytu,słodyczy wcale nie jadam,może loda od czasu do czasu,i najważniejsze że po kolacji o 18-tej już nic,choć mnie ssie.
U Ciebie pewnie nie zmniejszył się apetyt i jesli czulaś glód jadłaś i stąd przyrost wagi.

no wlasnie nie jadlam nic miedzy posilkami ......ale mam jeszcze miesiac nad poprawieniem figury .... do cwiczen popoludniu dorzucilam rano bieganie i bedzie dobrze ..... 
01 lipca 2014 22:54
dziewczyny co to moze byc po urlopie w polsce czuje sie ze przytyłam,a wagi w domu nie mam jak przyjechąlam do de weszłam na wage a tam wychodzi na to ze 3kg schudłam a tego nie widze.
01 lipca 2014 23:23 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

dziewczyny co to moze byc po urlopie w polsce czuje sie ze przytyłam,a wagi w domu nie mam jak przyjechąlam do de weszłam na wage a tam wychodzi na to ze 3kg schudłam a tego nie widze.

Waga zepsuta:)A poważnie to może masz dużo wody w  organiźmie albo przytyłaś rzeczywiście,włosów z głowy nie ma co rwać,3 kg w te czy we wte-jaka to róznica???33byłoby za dużo ,ale 3 ???Nie ma sie co martwić -łatwo przyszło ,łatwo pójdzie.....albo nie pójdzie:)