Jaka / jaki jestem?

26 lutego 2019 19:23 / 2 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór.Jaka jestem?Zmieniam się fizycznie i psychicznie.Czas nie stoi w miejscu.Dawno nie zaglądałam to teraz sobie przyszłam.Ostatnio nie lubię tłoku.Ale nadal bywam zakręcona tylko wolniej to robię.
 
26 lutego 2019 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A ja dalej sie nie zmieniam . Jestem szczera nie nawijam makaronu i dalej nie mogę wyleczyć się z jednej wady . Jak mnie ktoś oleje nie ma u mnie szans . Nie wchodzę dwa razy do tej samem wody, rzadko kiedy wybaczam, chyba, że jest jakiś powód . Taka to ja jestem .

Witaj Aniu!
13 marca 2019 22:10 / 3 osobom podoba się ten post
Optymistka, konkretna,lubię ład i porządek ,cierpliwa w pracy w życiu prywatnym już mniej (potrafię wybuchnąć) ale to chyba każdy tak ma.Nie jestem otwartą książką do której każdy może zaglądać kiedy chce .Kocham lato, słońce i spacery nad morzem a wiosną i jesienią nasze góry. Moza na mnie liczyć 
14 marca 2019 11:14 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Witaj Aniu!:aniolki:

Witaj, witaj  . Co tak sie rozsierdziłaś , że chcesz wpisy usuwać ??????? Nareszcie spokojnie i miło . Nie ma juz masek są twarze . Pozdrawiam serdecznie .
 
14 marca 2019 12:03 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Optymistka, konkretna,lubię ład i porządek ,cierpliwa w pracy w życiu prywatnym już mniej:hihi: (potrafię wybuchnąć) ale to chyba każdy tak ma.Nie jestem otwartą książką do której każdy może zaglądać kiedy chce .Kocham lato, słońce i spacery nad morzem a wiosną i jesienią nasze góry. Moza na mnie liczyć :-)

A może to jest tak w tym zawodzie. W pracy musimy być cierpluwi i grzeczni. Potem się skumuluje i wybuchamy w życiu prywatnym. Zadkobto robię odkąd odsunęłam od siebie niepotrzebnych ludzi ale zdarza mi się .
14 marca 2019 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A może to jest tak w tym zawodzie. W pracy musimy być cierpluwi i grzeczni. Potem się skumuluje i wybuchamy w życiu prywatnym. Zadkobto robię odkąd odsunęłam od siebie niepotrzebnych ludzi ale zdarza mi się .:nerwowy2::nerwowy1::nerwowy2:

Na pewno masz rację co do cierpliwości w naszym zawodzie ,co do grzeczności hmm .....raczej nazwałbym to kulturą osobistą.A jeśli chodzi o wybuchowość (oczywiście uzasadnioną i tylko w ostateczności )zaznaczam że nie jestem furiatkąto wolę właśnie tak niż  kumulowanie złości w sobie .
14 marca 2019 15:46 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wiem jaka jestem, bo kobieta zmienną jest. Owszem , mam pewne cechy constans, ale to dla ludzi o mocnych nerwach...
14 marca 2019 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie wiem jaka jestem, bo kobieta zmienną jest. Owszem , mam pewne cechy constans, ale to dla ludzi o mocnych nerwach...:smiech2:

Mam mocne nerwy
08 maja 2019 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
Miła, sympatyczna, uparta, wiedząca czego chce. A w głębi duszy jestem romantyczką lubiącą niespodzianki
25 listopada 2019 09:58 / 4 osobom podoba się ten post
Straciłam już nadzieję, że się kiedykolwiek zmienię. 
Nie poprawna marzycielka. Ciągle bujam w obłokach 
Ostatnio stałam się konsekwentna przynajmniej tak mi się wydaje 
25 listopada 2019 10:33 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Straciłam już nadzieję, że się kiedykolwiek zmienię. 
Nie poprawna marzycielka. Ciągle bujam w obłokach :zawstydzony:
Ostatnio stałam się konsekwentna przynajmniej tak mi się wydaje :-)

I niepoprawnie też piszesz ;)
Nie z przymiotnikami piszemy łącznie(niepoprawnie, niejasno, nieczyste).
Wiem, że to tylko msknięcie paluszka. Zwykła, niecelowa pomyłka ;)
Pozdrowionka
"Nadzieja umiera ostatnia"
25 listopada 2019 12:17 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

I niepoprawnie też piszesz ;)
Nie z przymiotnikami piszemy łącznie(niepoprawnie, niejasno, nieczyste).
Wiem, że to tylko msknięcie paluszka. Zwykła, niecelowa pomyłka ;)
Pozdrowionka
"Nadzieja umiera ostatnia"

Hm  właśnie chyba umarła. 
Powtórka z rozrywki mi się przydazyla niestety a na to to ja zdecydowanie się nie pisze. 
Niepoprawna jestem. 
25 listopada 2019 12:38 / 2 osobom podoba się ten post
No to ja mam przewalone  się muszę pilnować zostają emotikonki ewentuel
25 listopada 2019 12:52 / 1 osobie podoba się ten post
Głowa do góry! Pisownia to nie kardiochirurgia. Można się mylić ile wlezie;)
25 listopada 2019 12:54 / 2 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Głowa do góry! Pisownia to nie kardiochirurgia. Można się mylić ile wlezie;)

Janie?????a czemu na profilu masz długie włosy ???Zetnij i zmień w ustawieniach bo kobietą pewnie nie jesteś No chyba że nosisz kucyk i słuchasz rocka