Tatuaże

19 września 2017 13:51 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

ak, masz rację.
Tylko, jak mały, to te detale mimo,że dopracowane  wizualnie "zlewają" się w całość.

ale moja łapa to powierzchnia 16 na 14 cm 
19 września 2017 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

ale moja łapa to powierzchnia 16 na 14 cm :-)

Aaaa...no chyba,że tak
19 września 2017 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

????? 
trzeba było .................oj wiesz to by jaskółka wyżej polatała :-)
Moje tatu ma sie dobrze  a w planach jest następny 

Tą jaskółkę będziesz miał  na starość w majtkach, za pare Lat może,,,,,,,,,,,, W tym wieku tatuaże?  po co??

p.s. Taki młody Oliwier to może sobie robić tatuaże,,
19 września 2017 14:19 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Tą jaskółkę będziesz miał  na starość w majtkach, za pare Lat może,,,,,,,,,,,,:smiech3: W tym wieku tatuaże?  po co??

p.s. Taki młody Oliwier to może sobie robić tatuaże,,:-)

ty tak nie pisz o jaskółce Hawanki,bo gotowa sie obrazić na Ciebie 
19 września 2017 14:21 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

ty tak nie pisz o jaskółce Hawanki,bo gotowa sie obrazić na Ciebie :-)

ha, haa To nie była Twoja jaskółka???  to przepraszam ,,,
19 września 2017 14:58 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

ty tak nie pisz o jaskółce Hawanki,bo gotowa sie obrazić na Ciebie :-)

Po co sie bede obrazac, jak moge zamordowac...
19 września 2017 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

????? 
trzeba było .................oj wiesz to by jaskółka wyżej polatała :-)
Moje tatu ma sie dobrze  a w planach jest następny 

Kozacki. W stylu harleyowca :D
19 września 2017 19:10 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

????? 
trzeba było .................oj wiesz to by jaskółka wyżej polatała :-)
Moje tatu ma sie dobrze  a w planach jest następny 

Pierwsze to mi sie rzucil ten sutek  ....,)))
19 września 2017 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
Orim, jesteś niemożliwy z tym cyckiem na wierzchu ! :))))) Gigancie ty. Ja tam się nie znam, ale to Memento Mori wygląda dość dobrze, ale w stronę czaszek to bym nie szła, zbyt wulgarne i jednocześnie bardzo popularne, niegdyś synonim obciachu wśród tattoo maniaków. I pamiętaj, to uzależnia . I ja ci to mówię. ;)
20 września 2017 08:49 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Orim, jesteś niemożliwy z tym cyckiem na wierzchu ! :))))) Gigancie ty. Ja tam się nie znam, ale to Memento Mori wygląda dość dobrze, ale w stronę czaszek to bym nie szła, zbyt wulgarne i jednocześnie bardzo popularne, niegdyś synonim obciachu wśród tattoo maniaków. I pamiętaj, to uzależnia . :matrix: I ja ci to mówię. ;)

mnie ciezlo uzależnić  i w tym taut to nie o czaszkę chodzi ale o zegar.Jest jeszcze druga obcja 
20 września 2017 14:32 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

mnie ciezlo uzależnić :-) i w tym taut to nie o czaszkę chodzi ale o zegar.Jest jeszcze druga obcja 
:-)

Jak na moj gust to ta druga oBcja lepszejsza    
20 września 2017 14:46 / 5 osobom podoba się ten post
u mnie też będzie ... na łopatce  mam kilka opcji : albo ze zdjęcia mój Tycio albo  taki bo też podobny ...Znalezione obrazy dla zapytania tatuaże kot
20 września 2017 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

mnie ciezlo uzależnić :-) i w tym taut to nie o czaszkę chodzi ale o zegar.Jest jeszcze druga obcja 
:-)

Tamten lepszy. Ja miałem imię dziewczyny i krzyż.
04 grudnia 2017 08:37 / 5 osobom podoba się ten post
Oglądam właśnie DZIEŃ DOBRY TVN-dziewczyna wytatuowała sobie na czarno gałki oczne.W prawym oku całkowita utrata wzroku w lewym utrata wzroku postepuje.Nie wiem co trzeba mieć w głowie,żeby się na coś takiego decydować...Młoda dziewczyna sama się okaleczyła i jeszcze za to zapłaciła.Pomijając fakt ,że wygląda obrzydliwie...Moim zdaniem gdzieś powinny być granice w wykonywaniu okaleczających tatuaży ,tylko że nie ma na to żadnych przepisów a tatuatorem może właściwie zostać każdy.....Wniosek:na głupote nie ma lekarstwa:(
04 grudnia 2017 09:06 / 2 osobom podoba się ten post

Skoro Kasia wyciągnęła temat to mam w planach zrobienie tatuażu na przedramieniu. Jestem w trakcie szukania odpowiedniego,ale zarys już mniej więcej mam. https://dziarownia.pl/tatuaz/cytat-60737?category=napisy#&gid=1&pid=1