Powoli doceniam pracę opiekuna

10 września 2014 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
Kiedyś pracowałem w Austrii jako opiekun, ale to były prawie że wakacje, dziadek praktycznie samodzielny.
Obecnie jestem w Niemczech,od niedzieli i powoli wstaję z kolan.
Mam dziadka po wylewie, słabo mówi, z pampersami, transfer, połowa ciała sparaliżowana. Jest cholernie dużo roboty z nim i w domu, ale zaczynam powoli wstawać z kolan i zaczynam się przyzwyczajać do rzeczy które bym nigdy sobie nie wyobraził ;/ ;)
Plus mój słaby język, ale wyrabiam ;)
Ktoś miał podobnie jak ja? 
10 września 2014 21:22 / 4 osobom podoba się ten post
no pewnie :)dwóch dziadków ,z transferowaniem ,jezyk prawie zerowy,wszysko mnie bolało ,po dwóch tyg jak mi kasa wpłymeła na konto narodziłem sie na nowo ,spedziłem tam ponad rok(ze zjazdami),potem juz było tylko lepiej .
10 września 2014 21:25 / 5 osobom podoba się ten post
Kornelius

no pewnie :)dwóch dziadków ,z transferowaniem ,jezyk prawie zerowy,wszysko mnie bolało ,po dwóch tyg jak mi kasa wpłymeła na konto narodziłem sie na nowo ,spedziłem tam ponad rok(ze zjazdami),potem juz było tylko lepiej .

w tym zawodzie to psyhika jest na 1 miejscu, przetrwać najgorsze, nie poddawać się
10 września 2014 21:28 / 5 osobom podoba się ten post
ja jak wróce do polski z tego miejsca co obecnie jestem to napewno się nagrodze ;) upije się na maxa ;)
10 września 2014 21:34 / 8 osobom podoba się ten post
No pewnie. To jest praca, ja miałam wasną matkę po udarze mózgu, w pampersach, odjechana momentami była zupełnie. Zabrałam ją do siebie do domu i to dopiero była jazda bez trzymanki. Przychodziły opiekunki, bo musiałam iść do pracy, wytrzymywały do miesiąca, nie dawały sobie z nią rady. Tego się nie da opisać, co przeszłam ja, mój mąż i dzieci. W DE też już duuużo przeszłam i widziałam, ale to co innego, zawsze można wyjechać, zmienić, a jak nie, to i tak się przetrwa, a później jest dom, bliscy, wolność, sex drags & rock and roll:))))
10 września 2014 21:39
barbarella

No pewnie. To jest praca, ja miałam wasną matkę po udarze mózgu, w pampersach, odjechana momentami była zupełnie. Zabrałam ją do siebie do domu i to dopiero była jazda bez trzymanki. Przychodziły opiekunki, bo musiałam iść do pracy, wytrzymywały do miesiąca, nie dawały sobie z nią rady. Tego się nie da opisać, co przeszłam ja, mój mąż i dzieci. W DE też już duuużo przeszłam i widziałam, ale to co innego, zawsze można wyjechać, zmienić, a jak nie, to i tak się przetrwa, a później jest dom, bliscy, wolność, sex drags & rock and roll:))))

podziwiam
10 września 2014 21:42 / 6 osobom podoba się ten post
marshall.area

podziwiam

Baśkę ? za co ? za ten sex i dragi ?.... No , muszę pryznać , że ja też podziwiam ,że się publicznie przyznała .... Basia !... toż Ty Matka - Dzieciom Jesteś ! -:)))))))))))DDDDDDDD
10 września 2014 21:44 / 4 osobom podoba się ten post
marshall.area

w tym zawodzie to psyhika jest na 1 miejscu, przetrwać najgorsze, nie poddawać się

Kochany, twardym trza być, a nie miętkim. Jeżeli na avatarze to jesteś na prawdę Ty, to jesteś młody, cudny facet. Czego się nauczysz, tego nikt Ci nie zabierze. Ucz się języka, oprócz pieniędzy to jest najważniejsze. Zbieraj referencje od rodzin, wiesz jak bardzo tutaj w DE potrzebują facetów do pracy w domu starców. Zawsze możesz załapać się do innej pracy, tylko ucz się jezyka.
10 września 2014 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Baśkę ? za co ? za ten sex i dragi ?.... No , muszę pryznać , że ja też podziwiam ,że się publicznie przyznała .... Basia !... toż Ty Matka - Dzieciom Jesteś ! -:)))))))))))DDDDDDDD

A co to? Już pomarzyć sobie nie wolno ? :))))))))))))))))
 
10 września 2014 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Baśkę ? za co ? za ten sex i dragi ?.... No , muszę pryznać , że ja też podziwiam ,że się publicznie przyznała .... Basia !... toż Ty Matka - Dzieciom Jesteś ! -:)))))))))))DDDDDDDD

sex i reszta jest ok ;))
10 września 2014 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
barbarella

A co to? Już pomarzyć sobie nie wolno ? :))))))))))))))))
 

marzenia czasem się spełniają ;)
10 września 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

podziwiam

No coś Ty, to normalne życie, raz na wozie, raz pod wozem.
10 września 2014 21:49
barbarella

Kochany, twardym trza być, a nie miętkim. Jeżeli na avatarze to jesteś na prawdę Ty, to jesteś młody, cudny facet. Czego się nauczysz, tego nikt Ci nie zabierze. Ucz się języka, oprócz pieniędzy to jest najważniejsze. Zbieraj referencje od rodzin, wiesz jak bardzo tutaj w DE potrzebują facetów do pracy w domu starców. Zawsze możesz załapać się do innej pracy, tylko ucz się jezyka.

dziękuje, bardzo mi miło, ;) co mam zrobić w zamian za tak miłe słowa ? ;)
10 września 2014 21:50 / 6 osobom podoba się ten post
marshall.area

marzenia czasem się spełniają ;)

Jakie marzenia może mieć 50 letnia kobieta? Ja mam takie: oby kolana nie bolały jak na deszcz się zbiera :)))))))))))
10 września 2014 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
marshall.area

dziękuje, bardzo mi miło, ;) co mam zrobić w zamian za tak miłe słowa ? ;)

Fikołka:))))