Powoli doceniam pracę opiekuna

10 września 2014 21:51
barbarella

Fikołka:))))

w kamasutrze ? ;)
10 września 2014 21:53 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Baśkę ? za co ? za ten sex i dragi ?.... No , muszę pryznać , że ja też podziwiam ,że się publicznie przyznała .... Basia !... toż Ty Matka - Dzieciom Jesteś ! -:)))))))))))DDDDDDDD

Musiałam sprawdzić jak to jest, najgorsze, co może być, to umrzeć w nieświadomości, co się straciło:)))) Teraz wiem co lubie, a czego nie. Oj, Baśka, serce Ty moje, fajnie, że jesteś.
10 września 2014 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
marshall.area

w kamasutrze ? ;)

Nooooo:))))
10 września 2014 22:01
barbarella

Nooooo:))))

no to wpadnij do mnie ;)
10 września 2014 22:02
barbarella

Musiałam sprawdzić jak to jest, najgorsze, co może być, to umrzeć w nieświadomości, co się straciło:)))) Teraz wiem co lubie, a czego nie. Oj, Baśka, serce Ty moje, fajnie, że jesteś.

dobrze napisane ;))
10 września 2014 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
barbarella

Jakie marzenia może mieć 50 letnia kobieta? Ja mam takie: oby kolana nie bolały jak na deszcz się zbiera :)))))))))))

A cóz to?Jakiś  starczy wiek, ta 50tka?????Kochana, jakie ja mam marzenia to lepiej żebyś nie wiedziała!:):):)Hi hi hi  A Ty tak przyziemnie-kolana żeby nie bolały:)Eeeeee,weź ..... Poduszkę sobie podłóż to nie będą bolały:):):):)
10 września 2014 22:06
kasia63

A cóz to?Jakiś  starczy wiek, ta 50tka?????Kochana, jakie ja mam marzenia to lepiej żebyś nie wiedziała!:):):)Hi hi hi  A Ty tak przyziemnie-kolana żeby nie bolały:)Eeeeee,weź ..... Poduszkę sobie podłóż to nie będą bolały:):):):)

był fikołek ? ;)
10 września 2014 22:11 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

był fikołek ? ;)

Tiaaaaa......na wyjeździe?Chyba wirtualny albo telefoniczny,he he:)
10 września 2014 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Tiaaaaa......na wyjeździe?Chyba wirtualny albo telefoniczny,he he:)

wszystkie metody dozwolone ;)
10 września 2014 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A cóz to?Jakiś  starczy wiek, ta 50tka?????Kochana, jakie ja mam marzenia to lepiej żebyś nie wiedziała!:):):)Hi hi hi  A Ty tak przyziemnie-kolana żeby nie bolały:)Eeeeee,weź ..... Poduszkę sobie podłóż to nie będą bolały:):):):)

Kasieńko, poduszkę podkładam, ale pod inne części ciała :)
10 września 2014 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
barbarella

Kasieńko, poduszkę podkładam, ale pod inne części ciała :)

pod pośladki
10 września 2014 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
barbarella

Kasieńko, poduszkę podkładam, ale pod inne części ciała :)

Pod głowę zapewne....
10 września 2014 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

dobrze napisane ;))

To jest najprawdziwsza prawda,przynajmniej teraz wiem, o czym z własnymi dziećmi  rozmawiam. W życiu można wszystkiego spróbować, to może grzech, ale fajnie jest grzeszyć.
10 września 2014 22:17
alinka1339

Pod głowę zapewne....

pod głowę to nowu coś innego...
10 września 2014 22:18 / 1 osobie podoba się ten post
barbarella

Jakie marzenia może mieć 50 letnia kobieta? Ja mam takie: oby kolana nie bolały jak na deszcz się zbiera :)))))))))))

Liczyć nie umiesz.Ja jestem ten sam rocznik i do 50 mam jeszcze trochę.Nie jedną młódkę przegonimy.